gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Can Feda Yoluna

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Mazide kalanlar çıkmaz aklımdan Yarım kalan aşkın tadı bağrımda Ayrılık sebebi hala bilinmez
    Ben de sevdim sen de, kimse çekemez

Sensiz bir dünyayı hiç sevmiyorum
    Sensiz yaşamayı istemiyorum
    Karşıma çıkmanı hep bekliyorum
    Allah'ıma yalvarıp gönder diyorum

Ölürüm ben yine vazgeçmem senden
    Seviyorum seni can feda yoluna

Hakan Altun - Can Feda Yoluna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Hakan Altun - Yollara TaşLara

Hakan Altun - Yollara TaşLara

Erkekçe söyLüyorum ağLıyorum Her gece Şunu bil istiyorum degmedim bir tene sana oLan bu sevgimi eşin dostun biliyorda söyle söyle söyle senin yüregin sızlamazmı yollara taşlara yazdım adını gel yorma bu deli aşk adamını seninle can vermeye hazır bu beden ölüm gelirse gelsin bir allah birde senden yollara taşlara yazdım adını gel yorma bu deli aşk adamını seninle can vermeye hazır bu...
  3. Hakan Altun - Yol Verin Bana Dağlar

Hakan Altun - Yol Verin Bana Dağlar

İçimdeki duygumu değil Hatalarımı ararlar Gönlümdeki masalı Sormazlar bile Hep böyle midir bu çarkın dönüşü? Karanlık mıdır ilerdeki aydınlıklar? Yol verin bana dağlar Yüreğim kan ağlar Sevdiğimden ayrı düştüm Kimler anlar Derdimi sormazlar Sorar ağlamazlar Derd-i aşka düştüm a canım Kimler anlar.
  4. Hakan Altun - Çıkmazlardayım

Hakan Altun - Çıkmazlardayım

Yoruldum takatim kalmadi artik Hazan oldu ömür Yazik cok yazik Baharlarim gecti kis gibi soluk Su sahte dünyanin düzeni bozuk Vefasiz sevgiler heran yanimda Hayatin dertleri hep bas ucumda Böylemi sürecek artik bilmeliyim Su kötü sansimi yenecekmiyim Yanlizligin öfkesiyle mutsuzlugun besiginde Yüregimin dertleriyle cikmazlardayim Yedi cihan isleriyle su riyakar sevgilerle Karanligin...
  5. Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözlerini istiyorum sizden lütfen paylaşın.

Sayfayı Paylaş