gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Korkular Başucumda

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yosun tutmuş gözlerim ağlamaktan Bir sancı içimde ayrılıktaan Dağınık rüzgarlar alıp götürmüş
    Daha sensizliğe alışmadan
    Bir kez daha dene seviyorsan
    O kadar çok şey varki yaşanmayan
    Oyun değildi bu sende biliyorsun
    Bir kez daha dene seviyorsaan

Korkular baş ucumda
    Yasaklarla yanyana
    Takılıp kalmış aklım
    Torgusuz zamanlara
    Anlamsız cevaplara

Hakan Peker - Korkular Başucumda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Camdan Cama

Hakan Peker - Camdan Cama

Daha henüz tanışmadık Bir kez gördüm camdan cama Şöyle birazcık bakıştık Gönül verdim ben sana (Aşık oldum ben sana) Camdan cama ahh Camdan cama ahh Aşık oldum hemen sana Gördüm sevdim camdan cama Karabiber gibi yüzün Pekde sade yok hiç sözün Canımı aldı o gülüşün Gönül verdim ben sana (Aşık oldum ben sana)
  2. Hakan Peker - Amma Velakin

Hakan Peker - Amma Velakin

Mevsimlerde günler doldu Gel artık Gönüllerde güller soldu Dön artık Seni aldılar değiştirdiler Seni aldılar götürdüler Seni çaldılar benden Artık yeter Amma velakin cümbür cematin Diline düştün sen Amma velakin cümbür cematin Pek hoşuna gittin sen Söz-Müzik: Mustafa Sandal - Maide Erçelebi
  3. Hakan Peker - Akasyalar Açarken

Hakan Peker - Akasyalar Açarken

Yar yolunu kolladım Beyaz mendil salladım Ona çiçek yolladım Akasyalar açarken Yarim ile bizbize Otururuz dizdize Sevişiriz gözgöze Akasyalar açarken Bakışırız gözgöze Akasyalar açarken Yarim gelir yanıma Kanı kaynar kanıma Neşe saçar canıma Akasyalar açarken
  4. Hakan Peker - Adın Nerede

Hakan Peker - Adın Nerede

Her yanım karanlık Her yanım boşluk Hani o sımsıcak ellerin nerede Şimdi bana kaldı yalnız sarhoşluk Beni benden alıp giden gözlerin nerede Nerede, Nerede hayaller nerede Nerede rüyalar nerede O güzelikler Her yanım sensizlik Her yanım soğuk Hani o sevdalı geceler nerede Şimdi bana kaldı dolu mutsuzluk Seni benden çalıp giden özlemin nerede Nerede, Nerede hayaller nerede Nerede rüyaler...
  5. Hakan Peker le söyleşi

Hakan Peker le söyleşi

Sinan Erçetingöz'ün sunduğu herakşam birbirinden ünlü konukların katıldığı prıgramda bu akşamda dev sanatçı Hakan Peker vardı..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Hakan Peker’in dünden bugüne klipleri ekrana getirildi.. Hakan Peker, kendisini kıskananların olduğunu söyledi.. Nasıl böyle genç kalıyorsun diye soruyorlar bu sorudan artık...

Sayfayı Paylaş