gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Nasıl Geçti Habersiz

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

nasıl geçti habersiz notaları hani kuşlar ağaçlar notaları hani o saçlarına taç yaptığım çiçekler nasıl geçti habersiz nota kuşlar ağaçlar nota Nasıl geçti habersiz o güzelim yıllarım Bazen gözyaşı oldu bazen içli bir şarkı
    Her anını eksiksiz dün gibi hatırlarım
    Dudaklarımda tuzun içimde durur aşkın
    Hani o saçlarına taç yaptığım çiçekler
    Hani o güzel gözlü ceylanların pınarı
    Hani kuşlar ağaçlar
    Binbir renkli çiçekler
    Nasıl yakalamıştık saçlarından baharı
    Ben hala o günleri anarsam yaşıyorum
    Sanki mutluluğumuz geri gelecek gibi
    Hala güzelliğini kalbimde taşıyorum
    Dalından koparılmış beyaz bir çiçek gibi
    Hani o saçlarına taç yaptığım çiçekler
    Hani o güzel gözlü ceylanların pınarı
    Hani kuşlar ağaçlar
    Binbir renkli çiçekler
    Nasıl yakalamıştık saçlarından baharı

Hakan Peker - Nasıl Geçti Habersiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Gece Gözlüm

Hakan Peker - Gece Gözlüm

Yine haklı çıktın gördüm Sana döneceğimi biliyordun Farkına vardım ama çok geç Seni de kendimi de bitirdim Gece gözlüm nurum sensin Beni son kez affet gitsin Gözlerime bir kere iyi bak Görmüyormusun bu kalpte teksin pişman olmayacaksın söözz Kara kara düşüne düşüne eridim sevgilim Güzel yüzün hiç aklımdan çıkmadı benim Dersimi aldım geceleri sensiz kaldım Teninin kokusu gitmedi bende Bana...
  2. Hakan Peker - Farkında Mısın

Hakan Peker - Farkında Mısın

Farkında mısın bana yaptıklarının Çek git artık Bile bile, göre göre can dayanmaz Yeter artık Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler duymaz Öyle uzak durmasana, hiç bana uymaz Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler...
  3. Hakan Peker - Çok Geç Olmadan

Hakan Peker - Çok Geç Olmadan

Belki biz bu aşk için, Yanlış bir zaman seçtik Şimdi artık herşeyi unutmaya mecburuz. Bir hayal dünyasında Gerçeklerden gizlendik Aslında zamanında uzaklara avrulmuşuz Çok geç olmadan herşey bitmeli Herşey bitmeli sessizce yarından önce Git vedasız git zaten bu sevda Mevsimsiz açmış bir güldü yasak bir bahçede Bağlanmadan git, git alışmadan Herşey bitmeli canımız daha çok yanmadan Git...
  4. Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Neden vazgeçtik ah biz istemeden Unutmak kolay değil delice severken Git hadi git ardına bakmadan Gözlerim doldu vedalaşmadan Akşamlar olmadan Güllerim dolmadan Dönecekmisin bilmem Güllerim solmadan Gel bebeğim Seni ben bekliyorum Özlüyorum
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş