gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Yeşilyurt - Mardin Akşamları

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hani bizi ölümden Başka birşey ayırmazdı Söyle gülüm, hangimiz öldük?
    Ölen ölümsüzdür artık,
    Yokluğun ölüm..

Mardin akşamları
    Yanar ışıkları
    Yazık ettin, gülüm gittin
    Geceler aldı canımı..

Mardin akşamları
    Yanar ışıkları
    Geceler aldı canımı.. (2)

Bırakıp da herşeyi
    Buralardan gidiyorum
    Yurdumu terk ediyorum
    Nasıl ölüyorum bak.
    Ölüm ayrılık getirmez
    Seni seviyorum...

Mardin akşamları
    Yanar ışıkları
    Geceler aldı canımı.. (2)

Hakan Yeşilyurt - Mardin Akşamları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Yeşilyurt - Selanik

Hakan Yeşilyurt - Selanik

Çalın davulları çaydan aşağıya Aman aman Mezarımı kazın bre dostlar Belden aşağıya Koyun sularımı kazan dolunca Aman aman Aman ölüm, zalım ölüm Üç gün ara ver Al başımdan bu sevdayı Götür yare ver Aman ecel, canım ecel Üç gün ara ver Al başımdan bu sevdayı Götür yare ver Selanik Selanik viran olasın Aman aman Taşını toprağını seller alasın Sen de benim gibi yarsız kalasın...
  2. Hakan Yeşilyurt - Nesine Yandım

Hakan Yeşilyurt - Nesine Yandım

Yollarına öldü mü Bir kerecik güldü mü Kendin ettin deli gönül Sen de yandın gördün mü Nesine yandım bu yarin Nesine kandım bu yarin Nesine yandım Penceresin açtı mı Sana mendil attı mı Avunursun deli gönül Bir mektubun aldı mı Nesine yandım bu yarin Nesine kandım bu yarin Nesine yandım __________________
  3. Hakan Yeşilyurt - Günebakan

Hakan Yeşilyurt - Günebakan

Başımın kavak yelini Yollasam ıssız denize Dayanır belki yüreğim Yaralayan sözlerine Kime yine bu sitem kimedir Taş değil ezdiğin sinemdir Bu aşka eğdim boynumu Güne bakan yanım senindir Külde közüm senindir İki gözüm senindir Ver hüznün benim olsun Gülen yüzüm senindir Kırda yaban gülüsün Başımda esen dağ yelisin Rüzgarın savursan da Arı olsan balımsın Kime yine bu sitem...
  4. Hakan Yeşilyurt - Çökertme

Hakan Yeşilyurt - Çökertme

Çökertmeden çıktım da Halilim Aman başım selamet Bitezde yalısına varmadan Halilim Aman koptu kıyamet Arkadaşım İbrahim Çavuş Allahıma emanet Burasıda Asbat değil Halilim Aman Bitez yalısı Yüreğime acı saldı Dostlar kurşun yarası Gidelim gidelim Halilim Çökertmeye varalım Kolcular gelince Halilim Nerelere kaçalım Teslim olmayalım Halilim Aman kurşun saçalım Burasıda Asbat...
  5. Hakan Yeşilyurt - Aşk Kazanır

Hakan Yeşilyurt - Aşk Kazanır

Kardelenin beyazı adın dağlara yazılır Kardeşliğin vaktidir, dünya aşka bezenir Gözlerin, gözlerin Çoban yıldızı gibidir Gözlerin ince sızıdır Denizler kurusa bile ( nakarat ) Kutuplar çözülse bile Tarih yeniden yazılır Her zaman aşk kazanır Bir küçük kız çocuğu bebeğine ninni söyler Avucunda evreni tutar, evcilik oynar öylece Gülümser, gülümser Güller açar gül yüzünde Savaş biter yer...

Sayfayı Paylaş