gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

HaL HaL ModeLLeri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

halhal modelleri hal hal modelleri halhal Ayağında gümüş hal haaaaal ince nakış gümüş halhal :D:D Şimdi karşınızda halhal modelleri hepsi birbirinden güzel ve ilginç arkadaşlarım. [​IMG]

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: HaL HaL ModeLLeri
    ay çok güzel duruyolar bayıldım bnde istiom:D

3. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: HaL HaL ModeLLeri

bende sevdim banada banada:D

HaL HaL ModeLLeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. halı

halı

Dünya nimetlerine ve alnı secdeye koyarak ancak elde edilebilin kulluk şerefine delalet eder.Zenginliğin ve bolluğun simgesidir. Zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına da gelir. Eğer bir halı üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, çok zengin ve mutlu olacaksınız. Zenginliğin ve bolluğun haber verir. Halı, varlıklı arkadaşlara sahip olacağınızı belirtir. Halı üzerinde yürüdüğünü görmek, mutlu...
  2. hala

hala

Baba ve amcaya yahut elde edilecek dünyalığa delalet eder.Rüyada hala görmek elde edecegi nimete isaret eder.
  3. hal

hal

Rüyada sebze halmi gören insan gördügü sebze ve meyvelerle ilgili yorumlara bakilabilir.
  4. Halı

Halı

Halı Her evde mutlaka bulunan, ipliklerden yapılmış, yumuşacık, battaniye boyutlarında zemin örtüsü..
  5. Halı modelleri

Halı modelleri

zara home halı Günümüzde aslında halı devri kapanmış gibi çünkü kadın 'lara zor geldiğinden heralde halı sermiyorlar.Sizlerde bu devir kapandımı yoksa devammı ediyor bilinmez benim tek bildiğim ev halısız olmaz.Evi açacak ortamı şık gösterecek en önemli unsurdur halılar.Bu nedenle beğendiğim modeleri sizlerede göstermek istedim beğeninize melekler......

Sayfayı Paylaş