gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

halay basi seyredin...

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

halay basi seyredin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurtseven Kardeşler - Halay Zamanı

Yurtseven Kardeşler - Halay Zamanı

halay cal yurtseven kardeşler çal dj yurtseven kardeşler halaylar halayları halay Ben BÖyle BİrŞey GÖrmedİm Etmedİm, Nerdeyİm Neredeyİm Anlamadim Bİlemedİm, Yuh Bana Tuh Bana Kafamiza Vura Vura, Adim Adim Gİttİm Varamadim Ben Yanina, Ah Be Öyle GÜzel Öyle Fistik Oynamasi, Kivirmasi Yok Ben Çildiracam, Ah Ben İÇİn İÇİn Yaniyorum, BaŞka Yere Baksam Da GÖzÜm Ona Kayiyor, SaĞ Sol GÖzlerİm Onda,...
  2. Efkan Şeşen - Gidişim Halaylarla

Efkan Şeşen - Gidişim Halaylarla

bir gece vakti bilinmeyen yollarda tenim rüzgarlarda yanarken oy hoyrat ellerin her inişinde sevdalarım bilenir oy gidişim al kanlarla gidişim halaylarla gidişim sonsuzluğa sarılır bayraklarla her seher vakti adımlanan yollarda sesim türkülerle yanarken oy güzel yüzlerin her gülüşünde sevdalarım çoğalır oy gidişim al kanlarla gidişim halaylarla gidişim sonsuzluğa sarılır bayraklarla
  3. Halay

Halay

hızlanan halay hızlı oynanan halaylar hızlanan halaylar isimleri halayların isimleri Halay: Orta Anadolu ile Güneydoğu Anadolu'da Çorum, Sivas, Malatya illerinin bulunduğu bölgede, toplu, düz dizi biçiminde ve oyuncuların birbirine tutunarak oynadığı oyun türüdür. Halay Oyunları Halay, birlik, beraberlik, yardımlaşma gibi toplu hareket anlamına gelmektedir. Halayın tanımlarına...
  4. seyreddim muhammedi ilahisi

seyreddim muhammedi ilahisi

seyredin muhammedi ilahisi seyredin muhammedi doğmuş nurlar içinde Seyrettim Muhammedi doğmuş nurlar içinde Yerlere göklere ruşen oldu yatar kundak içinde Doğuran ana hayran melekler eder bayram Hakkın didârın seyreder kundak içinde Bağlamışlar elini kimse bilmez halini Zikre vermiş dilini söyler kundak içinde Yakın olur uzaklar kabul olur dilekler Ümmeti için minnet eyler kundak içinde Adın...
  5. Halay çekmek zayıflatıyor

Halay çekmek zayıflatıyor

rüya tabirleri halay çekmek rüyada halay rüyada çekmek ruyada cekmek ne anlama gelir Sevgili meleklerim, Sağlıklı yaşam için zayıf olmak,zayıf kalmanın yolu çok kalaymış....Halay çekmek:deli: Diyetisyen Özgür Atalay, düğünlerde çekilen halayların insanları zayıflattığını ileri sürdü. Atalay, artan besin tüketimi ve azalan fiziksel aktivitelerin şişmanlığa davetiye çıkardığını belirtti....

Sayfayı Paylaş