gebe
  1. BrAtZ

BrAtZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

halılarınızı ütüleyin

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında BrAtZ tarafından paylaşıldı.

 Halılarınızın ezilmiş yerlerini düzletmek için, ıslak bir bezle ılık ütüyü bu ezilmiş yerlerin üzerinde gezdirin. bu işlemi yaparken ütüyü çok fazla bastırmamaya çalışın. Ezilmiş olan kısımların dikleştiğini göreceksiniz. Gerekirse biraz da fırçalayabilirsiniz.

halılarınızı ütüleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezilmiş halılar

Ezilmiş halılar

Halılarınızın ezilmiş yerlerini düzletmek için, ıslak bir bezle ılık ütüyü bu ezilmiş yerlerin üzerinde gezdirin. bu işlemi yaparken ütüyü çok fazla bastırmamaya çalışın. Ezilmiş olan kısımların dikleştiğini göreceksiniz. Gerekirse biraz da fırçalayabilirsiniz.
  2. Siz sadece ütüleyin

Siz sadece ütüleyin

Siz sadece ütüleyin Düşünmeye gerek yok, siz sadece ütülemek istediğiniz kumaşı seçin, gerisini Program 8 halleder. Benzersiz Program 8 Fonksiyonu, en hassasından en kalınına kadar seçilen kumaşın türüne göre, her zaman en doğru sıcaklık ve buhar kombinasyonunu otomatik olarak elde etmenizi ve bu sayede kusursuz ütüleme yapabilmenizi sağlayan önceden ayarlanmış 8 farklı ütüleme...
  3. Cami Halıları

Cami Halıları

Cami Halıları örnekleri arıyorum bu konuda sizden cami halısı örnekleri bekliyorum hanımlar.
  4. Dekoratif Halılar

Dekoratif Halılar

Dekoratif Halılar istiyorum ben sizden de bunun için çok şık Dekoratif Halı modelleri paylaşmanızı rica ediyorum arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş