gebe
  1. qenuine

qenuine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamam tozu ?

Konu, 'Bitkisel Tüy Dökme' kısmında qenuine tarafından paylaşıldı.

hamam otu hamam tozu tüy dökücü toz tozu nedir nasıl kullanılır merabalarr =) arkdslar hamam tozu hakknda bilqisi olan varmı bi yerlerden duydum ve kullanmaya başladm bu toz içerikli bi krem aşırı iqrenç kokuyor ve tüy dökücü özelliqe sahip haftada bir kere sürüyorsunz ve tüyleri döküyor dolayısıyla haftada bir tertemiz oluosunuz =) yüz hariç her bölqede kullanılabliyormuş 1 yıl sonunda tüyleri yok ettiqi söyleniyor bu konu hakknda bilqisi olan var mıı :S

2. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bnim bilgim var hamam tozunu bir kere herkez kullanamaz. bazı kişilerin alerjisi oluyo. kullanmadan önce alerjinin olup olmadıgın tesbit etmek iiçin koluna cok az sür ve beklet egerki kolun yanarsa kullanma. yanmazsa kullan. canım tüyleri döküyoo ama ben kullanmanı tavsiye etmem.1 sene sonrada hiç tüy kalmıyo die bişey yoq. yalan. başka şeyler denemeni isterim ama istersen bi dene...

meraq etme sölediklerim dogru.. her yaz babamın yanınada aktarda calıştıgım için biliyorum bunları cnm :D

3. GulNar

GulNar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya hamamtozu zrnik olmasin???

4. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cok pis kokoyomuş yhaaaa

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

hamam tozu
    arkadaşlar tozu .... yerinize sürmeyin yakıyoooo....

6. thelek

thelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullandım bildigin tüy dökücü etkisi kısa sürüyor.Vaktiniz yoksa kısa sürede temizlenmek için kullanılabilir ama :)

7. Misafir Melek

nerelere mesela
    mesela nersi

8. Misafir Melek

tavsiye hiç ama hiç etmiyorum

ben kullandım sözümden bi kaç gün önce kullandım hem berbat kokuyo hemde hemen çıkartıyo 2 gün geçmedi çıktı tabi direk kuaföre hem berbat kokuyo hemde jiletle alınmış gibi hemen çıakrtıyo ki jilet bile daha geç çırtıy diye biliyorum kokusuna gelincede bir ay boyunca burnumdan gitmedi o gün kullandığım lifimi bile attım okadar berbattı:(

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınızı okudum ve kokusundan dolayı hicte bile kullanmam :D

10. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk defa duydum bunu

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

12. Zeynepppasd

Zeynepppasd Forum Okuru

yok

Ben kullandım.Parfümlüleri var koku yapmıyor pek tüyleri iyice kısaltıp da uygulayın..

13. yazbebegim

yazbebegim Forum Okuru

Bende kullandım hızlı oluyor sadece genital bölgeye uygulamayın yanma oluyor . tüylerde azalma ve incelme oldu çok memnundum sadece kokusu evde kireç yapmış gibi kötü kokuyor ama şuanda hamileyim zararlı olur diye kullanamiyorum

hamam tozu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamam böceği

hamam böceği

İnsana buğzettiği halde ona bir zarar vermeye güç yetiremeyen zayıf düşmana, sataşmasını sözden öteye geçiremenyen kimseye delalet eder.Haram para, hilekarlık demektir.
  2. hamam külhanı

hamam külhanı

Rüyada hamam külhani zalim, gad-dar bir devlet adami ile tabir olunur. Külhanin yaninda oturdugunu gören, bir takim kötü kisilerle arkadaslik eder. Onlarla birlikte kötülük isler. Külhandan ates aldigini görenin eline haram mal geçer. Külhana bir sey attigini gören para cezasi verir.
  3. hamam

hamam

Eş ve kadına, borca, sıkıntı ve kedere, piyasanın durgunluğuna, şefkat ve iyilik timsali dosta veya alacağa, Hamam yaptırmak kötü bir iş yapmaya, hamam görmek gam ve kedere, Hamamda ılık su ile yıkanmak sevinç ve sürura, borcunu ödemeye ve günahlardan arrınmaya, çok sıcak su ile yıkanmak üzüntüye, soğuk su ile yıkanmak yahut soğuk su içmek hastalıktan kurtulmaya, Hamammın kapı ve pencerelerini...
  4. Burcu Kara hamamda

Burcu Kara hamamda

burcu kara, bi dünya tasarım, hürrem hamamı, gelin hamamı ve konu ile merak ettiğiniz haberler burada arkadaşlar Çoğu kişinin "Cemile" olarak tanıdığı başarılı oyuncu Burcu Kara, bir program gereği Hürrem Hamamı'nda objektiflere poz verdi Melek'lerim:) 22 Temmuz’da oyuncu Buğra Gülsoy’la nikâh masasına oturacak olan Burcu Kara, “Bi’Dünya Tasarım” programı için geçtiğimiz...
  5. İstenmeyen tüylere hamam otu tozuyla bitkisel çözüm

İstenmeyen tüylere hamam otu tozuyla bitkisel çözüm

Bu konu; hamam otu tozu hakkında bilgi vermektedir Kadınların ortak derdi olan istenmeyen tüylere son verecek olan bir öneriyle sizlere geldik.İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bitkisel yöntemleri denemeyi düşünüyorsanız hamam otunu denemelisiniz. Hürrem otu olarakta yer edinen hamam otu tozu oldukça pratik yapımıyla canınızı acıtmadan sizi istenmeyen tüy kabusundan kurtaracak. Hamam otu...

Sayfayı Paylaş