gebe
  1. kenan

kenan Forum Okuru

hamile iken korkutuyorlar ve gülüyorlar dua lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında kenan tarafından paylaşıldı.

haamile iken korkutuyorlar ve gülüyor,aglıyor alacagız diye söylüyorlar ne yapmaz hangi duaları okumamız gerek

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misaifirimiz, Ayetel kürsi, ihlas ve nas surelerini devamlı okuyunuz. Bunun dışında BURADA Kİ DUALAR da okursanız rahat edebileceğiniz dualardır. :)

hamile iken korkutuyorlar ve gülüyorlar dua lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile iken araba kullanıyormusunuz?

Hamile iken araba kullanıyormusunuz?

Emniyet kemeri Hamileyken dikkat edilmesi gereken hususlar Selam kızlar, ben hastaneye doğuma giderken bile arabayı kullandım :) bence hiçbir zararı yok ama dikkat edilmesi gereken noktalar varmışGebelik döneminde araba kullanmak veya araba yolculuğu yamanın bir sakıncası yoktur. Ancak yolculuk yaparken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır, Araba kullanmak konusunda ise öncelikle her...
  2. hamile iken koşulurmu? merak edenler buraya

hamile iken koşulurmu? merak edenler buraya

Koşu bandı hamile yürüyüş selam kızlar, ben malesef sabahları servisi kaçırmıyım diye koştuğum çok olmuştur ama herseferindede kendime çok kızıyordum ama bilgi araştırması yaptım ve sizlerlede paylaşmak istedim Gebelikte ilk trimesterde yani ilk 3 ayda aşırı ve uzun süre koşmak ile artan vücut ısısı gebelik üzerinde zararlı etkilerde bulunabilir. Bu nedenle bu dönemde ancak kısa süreli ve...
  3. hamile iken kendinizi güzel buluyormusunuz?

hamile iken kendinizi güzel buluyormusunuz?

Hamilelikte bakım Hamilelikte ideal kilo Merhaba kızlar Hamile kaldınız ve birçok değişiklik meydana geldi siz kendinizi bu şekilde beğeniyormusunuz? koca göebeginiz sizi mutlu yoksa mutsuzmu ediyor, şayet hamilelikte alınan kiloları vermek için yani doğum sonrası diyet yapmak için bilgi arıyor ve bir de gebelikte cilt bakımı konusunda bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda ki önerilerimizi...
  4. Hamile iken adet olunur mu?

Hamile iken adet olunur mu?

gebe iken regl olmak üstüne görmek merhaba kızlar Halk dilinde üstüne görme diye bir durum var sizler için biraz araştrırdım ama hamilelikte her türlü kanamayı doktorunuza iletmeyi unutmayın Bazen hastalar hamile kaldıktan sonra bir veya birkaç kere adet gördüklerini ifade ederler. Gebeyken adet görülmez ancak gebeyken kanama olabilir.Gebeliğin başlangıcında oluşan implantasyon kanaması...
  5. HAMİLE İKEN TOPUKLU AYAKKABI GİYMEK TEHLİKELİMİ?

HAMİLE İKEN TOPUKLU AYAKKABI GİYMEK TEHLİKELİMİ?

gebelikte topuklu ayakabı giymek zararlımıdır,gebelikte topuklu ayakkabı giyilirmi,hamilelikte topuklu ayakkabı giymenin sakıncaları hakkında bilgiler Çoğu kadın daha uzun görünmek, kalçalarını daha dik göstermek yada baldırlarını daha sıkı göstermek gibi nedenlerden ötürü topuklu ayakkabı giyer. Fakat gebelik gibi kadındaki fizyolojik olguların değiştiği bir durumda aynı şeyleri biraz...

Sayfayı Paylaş