gebe
  1. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93

hamile kalabilmek için dua

Konu, 'Gebelik' kısmında bitanesi tarafından paylaşıldı.

selam kızlar. ben her zaman yazmıyorum ama sürekli okuyorum forumdakileri. ve hamilelik haberlerini görünce gerçekten mutlu oluyorum. internette geçen şahmeran duası buldum allahın tüm isimlerini barındıran bir dua. her gün 7 defa ikindi namazından sonra 21 gün boyunc okuyorsunuz, ilk gün iki rekat hacet namazı kılınıp, duanızı edip şahmern duasına başlıyorsunuz. tüm dilekler için allahın izniyle kabul oluyor. bir de günde 1 defa meryem suresi 41 gün boyunca okunuyor çocuk için. ben başladım sizlerle paylaşmayı da borç bildim. çok faydasını gören var. inş tez zamanda hepimiz güzel haberlerle melekler mekanını şenlerdiririz. bildiğiniz özel dualar varsa paylaşalım inş. vesselam

hamile kalabilmek için dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorum.gebe kalabilmek için yapılması gerekenler

hamile kalmak istiyorum.gebe kalabilmek için yapılması gerekenler

hamilekalmakistiyorum hamile kalabilmek için yapılması gerekenler hamile kalmak için yapılması gerekenler kalmak istiyorum gebe Hamile kalabilme Kararınızı verdiniz ve bir bebeğiniz olsmasını istiyorsunuz… Sağlıklı bir hamilelik için önemli bazı konulara dikat etmeli ve bilmelisiniz. Kadınlarda gebelik için en verimli günler, kadında yumurtlamanın olduğu gün ve bu tarihten 5 gün öncesidir....
  2. kolay hamile kalabilmek için incir kürü

kolay hamile kalabilmek için incir kürü

incir kürü incir kürü nasıl uygulanır kürünün faydaları kürünün faydalari hamilelikte incirin faydaları Kuru incir Özellikleri: Kan yapıcı ● Yumurta çatlatıcı ● Kolay hamile kalma Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra...
  3. Hamile kalabilmek için dualar...

Hamile kalabilmek için dualar...

hamile kalabilmek için dua hamile kalabilmek için dualar Sevgili melekler, bir gün anne olmak her kadının hayalidir.Fakat bebek öyle biz istediğimiz anda gelmiyor.:uhu:Bende bebek isteyen bir kadınım ve Rabbime güvenip O'na sığındım.Ettiğim duaları anne olmak isteyenler için paylaşıyorum. YA RABBİ Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur. Bütün salat ü selamlar...
  4. Hamile Kalabilmek İçin En Uygun Günler Hangileri?

Hamile Kalabilmek İçin En Uygun Günler Hangileri?

hamile kalabilmek için, kolay hamile kalabilmek için, hangi günlerde hamile kalınır Sevgili melekler, düzenli adetleri olan ve ayda bir adet gören kadınlarda yumurtlama çoğunlukla adetin başlamasından 14 gün önce olur. Yani adetleriniz düzenliyse bir daha ki adetinizin başlayacağı günü tahmin edebilirsiniz ve bu günden yaklaşık 14 gün önce yumurtlama olacağını düşünerek yumurtlama gününden...
  5. Hamile kalabilmek için hangi günlerde ilişkiye girilmeli

Hamile kalabilmek için hangi günlerde ilişkiye girilmeli

gebe kalmak için uygun günler,hamile kalmak için uygun günler,hangi günlerde hamile kalınır,hangi günler hamilelik şansı yüksektir,gebe kalınıcak altın günler hakkında bilgiler Günümüzde planlı hamilelik özellikle iş hayatında yükselme çabasında ki çiftler için çok büyük önem taşımakta. Günümüzde her alanda olduğu gibi bebek yapmak konusu da plan yapmayı gerektiriyor. Karar verir...

Sayfayı Paylaş