Hamile kalamayanlar mutlaka okuyun...

Konu, 'Gebelik' kısmında mutluyummmmmm tarafından paylaşıldı.

 1. Canım inan senin yaşadıklarını bende yaşadım seni çok iyi anlıyorum,benimde etrafımda herkes hamileydi,benden kaç sene sonra evlenenler,yaşı benden küçük olanlar,ilk denemede hamile kalanlar,en yakın arkadaşlarım,akrabalarım.Bende defalarca test alıp baktım,aynı senin gibi de bekletiyordum sonra belki çizgi çıkar diye.Ama bir zaman sonra bunları üzerimden atmaya çalıştım ve en son çok yakın arkadaşım hamile kalmıştı o gün kendime söz verdim,bir daha test almayacağıma.Çünkü o arkadaşım da kafasına fazla takmıyordu,onlar da 1 sene denemişlerdi,ama hamile kalmıştı.Bizim niye olmasın dedim,allah kaderime yazdıysa olacağına inandım gerçekten ve böyle davranmam da pek kolay olmadı aslında baya zamanımı aldı.Sizde inanın güvenin bunu benim kadar geç uygulamayın diye sizin için yazdım yaşadıklarımı,belki siz daha çabuk sahip olursunuz.Ben 20 ay bekledim ama gerçekten allahtan ötesine hiçbir şey dur diyemiyor bunu beyninize kazıyın ve kendinizi üzmeyi bırakın,herşey olacağına varıyor,belki doktora gitseydim defalarca yöntem deneseydim çok daha fazla yıpranacaktım ve biliyorumki başarısız oldukça daha çok kafama takacaktım.
 2. magenta benim demek istediğim de bu zaten,kafana taksan da takmasan da allah verince olacak,ben buna o kadar inandımki,o yüzden diyorum boşuna kendinizi yıpratmayın diye,olan kendinize oluyor.ben çok üzdüm kendimi ve bunu kendim yalnız başıma yaşadım ne eşim en arkadaşım kimse beni anlamıyordu çok zor çeken bilir hepinizi çok iyi anlıyorum 20 ay beklemiş biri olarak.
 3. Allah hepinize bu duyguyu yaşatsın,gerçekten hamile olduğumu öğrendiğim gün allah bütün isteyenlere versin diye gönülden dua ettim,ALLAH İNŞALLAH HEPİNİZE NASİP EDER,İNŞALLAH BANADA SAĞLIKLI DOĞURMAYI NASİP EDER,HALA KORKUYORUM ÇÜNKÜ.
 4. size katılıyorum çok haklısınız rabbim en kısa zamanda bebeğinize saglıklı bir şekilde kavuşmayı nasip etsin darısı inşallah benim ve evlat sahibi olmak isteyen herkese nasip etsin aeo
 5. amin canım ,inanın sizin için de
  hep dua edeceğim

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. meryem otu nasıl kullanılır

  ,
 2. meryem ana otu nasıl kullanılır

  ,
 3. meryem ana eli otu nasıl kullanılır

  ,
 4. meryem otu gittigidiyor,
 5. meryem otu ne ise yarar,
 6. meryem ana otu kullanımı,
 7. meryem ana otu kullanıp hamile kalanlar,
 8. meryem ana eli otuyla hamile kalanlar,
 9. meryem ana otuyla hamile kalanlar,
 10. ayse anamızın eli otu,
 11. fatma ananın eli çiçeği,
 12. meryem ana eliotu kullanarak hamile kalanlarin yorumlari,
 13. gittigidiyor meryem ana otu,
 14. meryem otu kulanip hamile kalan varmi,
 15. fadime anamız otu tanıtım videosu