Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

kızlar merhaba yaklaşık 3aydır girmiyodum.çok özledim sizi.ama doktorum kafamı boşaltmamı takıntı halıne getirmememi ve böyle şeylerle ilgilenmememi söyledi.ve sonuç 1 aylık hamileyim.1buçuk seneden sonra nihayet rabbim dualarımızı duydu ve artık bende hamileyim:)
Ay canımm adına cok sevındımm gercekten nekadar guzelll pekı nasıl bbu dusuncelerden kafanı boşalttın ınan ben bır turlu yapamıyorum canım send problem neydı yanı kendılığınden mı hamıle kaldınn Allah tamamını erdırsınnnnn

arzuuu ben 108 tane okudum cnm sana
Canım benımm allh razı olsunn nura cok sevındım qma acaba nasıl kaldıı onu merak edıyorum acıkcası..........

- - - Updated - - -

arzuuu ben 108 tane okudum cnm sana
Canım benımm allh razı olsunn nura cok sevındım qma acaba nasıl kaldıı onu merak edıyorum acıkcası..........

canım valla kasım sonu doktora gittim.eşimdede bendede bi sorun yoktu.sadece bu sefer olucakmı diye başlamayın işe dedi.ve kafandan temizle,nezaman olursa olur o,takıntı yapma dedi.işte kasımdan beri buraya bile girmiyorum ve bugün aldım güzel haberi.Allah tüm isteyenlerin benim gibi yüzünü güldürsün

kizlar ben bugun dayanamayip erken gebelik resti yaptim silik cizgi bile cikmadi :( ama gogus uclarin cok kotu karin altimda sislik var gibi bi de hafif bi cizgi ya bunu da mi psikolijik yapiyorum yani yuhh. gercekten hamile degilim sanirim :(

kizlar ben bugun dayanamayip erken gebelik resti yaptim silik cizgi bile cikmadi :( ama gogus uclarin cok kotu karin altimda sislik var gibi bi de hafif bi cizgi ya bunu da mi psikolijik yapiyorum yani yuhh. gercekten hamile degilim sanirim :(
canim uzulme belkide gec cikiyordur senin idrarinda cunku benim oyle olmustu idrarda cikmadi cok uzuldum gunum 10 gun gecmisti yinede cikmamisti ama kan aldirdim hamileydim hala adet olmadiysan kan aldir bence

oooohhhhhh Topiğe bak valla karnı şişen şişeneeee yahu :D

Hamişler lütfen ayağınızı sürüyün arkanızdan gelmek istiyoruz ! Mümkünse en çok hamiş çıkaran topic olarak tarihe geçelim :) her hafta en az 2 hamiş verioruz :) kızzzzz özlemm Uğurlu mu geldii nee burası?
Bende bu ay garip şeyler yaşıyorum ama bakalm hayırlısı beklemedeyim..
Hem çalışıp hem bekliyorum ! Kör olasıca kırmızılara da daha çok var pfff...

esinnnnnn ve gül güzeli ikinizide tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağınza almayı nasip etsin inşaaallah !

oyy ben öleem öleeem kız ayşeden,metanoyam,ayşegül&ramo kaldık buralarda bi başımıza yahu !
Özlemin eşi ameliat oldu eylülutku memlekete gitti,Büşra çalışmalara ara verdi..

Bi biz kaldık buralardaa "boynu büküklerrrrrrr...." hahaha

Geri