Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

CHATLAK

Yeni Üye
Üye
Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı
hamile kalmak isteyenler hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı folbiol kullanımı hayıt otu tohumu kalma folbiol ne için kullanılır
selammmm meleklerrrrrrrr.........
gebelik-olusumu3-5956.jpg

ben 11 aylık evliyim ve hamiş kalmak istiyorum artık geçen ay korunmayı bıraktık en son regl tarihim 9 eylüldü yani geçen ay olmadı:doh: bakalım buay neler olcak heyecanla bekliyorum..

benim gibi hamile kalmak isteyen meleklerrr son regl tarihlerimizi yazalım ve bu heyecanlı bekleyişi birlikte yaşayalım ne dersinizzz ?

neyse şekerlerr öptüm hepinizi kocamannnnnnnnn:humble::humble::humble:

Ce: hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Character süper inşallah hamilesindir canım... Allah gölüne göre versin :) Test sonuçlarını hemen paylaş bizimle olur mu?

Chatlak Allah senin de gönlüne göre versin canım... Umarım bir an önce "meleğine" kavuşursun hayırlısıyla.

Sana tavsiyem herşeyi oluruna bırak, acele etme. Hayırlı bir zamanda mutlaka olur. Ben de bir süredir istiyorum ancak henüz olmadı.. İlk ay ben de heyecanla beklemiştim. Sonra regl olunca çok üzülmüştüm. Bir süre sonra artık oluruna bırakmak gerektiğini anladım.

Ne kadar kafanda bu fikirle ilişkiye girersen yani kendini ne kadar bununla meşgul edersen hormonlar o kadar olumsuz etkileniyor diyor doktorlar. Sadece olacağına inanın ama kendinizi meşgul etmeyin, fazla düşünmeyin diyorlar...

Bekliyorum bakalım ufaklık ne zaman gelecek?

Allah hakkımızda hayırlısını versin her zaman. Gönlümüze göre versin...

Sevgiler

Chatlak Allah senin de gönlüne göre versin canım... Umarım bir an önce "meleğine" kavuşursun hayırlısıyla.

Sana tavsiyem herşeyi oluruna bırak, acele etme. Hayırlı bir zamanda mutlaka olur. Ben de bir süredir istiyorum ancak henüz olmadı.. İlk ay ben de heyecanla beklemiştim. Sonra regl olunca çok üzülmüştüm. Bir süre sonra artık oluruna bırakmak gerektiğini anladım.

Ne kadar kafanda bu fikirle ilişkiye girersen yani kendini ne kadar bununla meşgul edersen hormonlar o kadar olumsuz etkileniyor diyor doktorlar. Sadece olacağına inanın ama kendinizi meşgul etmeyin, fazla düşünmeyin diyorlar...

Bekliyorum bakalım ufaklık ne zaman gelecek?

Allah hakkımızda hayırlısını versin her zaman. Gönlümüze göre versin...

Sevgiler
BUARADA BİLGE GÖKÇENCİMM SENDE VERİRSEN REGL GÜNÜNÜ SENİ DE EKLİİM LİSTEYE BERABER BEKLEYELİM HAMİŞLİĞİ BİTANEM:kiss:

CHATLAK............................8 EKİM
BilgeGökçen.........................? EKİM
CharaCteR...........................? EKİM

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
HADİ BAKALIM KIZLARR HEYECANLI BEKLEYİŞ BAŞLASINNN:director:

Tamam canımcım, birlikte bekleyelim, bana arkadaş çıktı ne güzel :)

Son reglim 12 Eylül... 6 Ekim'de bir dahaki... (Umarım olmaz :) )

Geri