Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Cnm dun sol kasik cok agriyordu bugunde sag bel kismim agriyo yaaaa adet olsamda kamdaki sorular gitse :18:

İnşallah lavişim hergün dua ediyorum sizlere Allah'ım kimseyi kucağı boş bırakmasın herkese hayırlı sağlıklı bebekler nasip eder inşallah

merhaba arkadaşlar çoook uzun zamandır girmedim kim ne yapıor kaçırdım ben bu sitede sizlerle çok dert paylaştım bebiş düşürmüştüm sayenizde attım sıkıntımı derken bi ay sobra yeniden hamile kaldım ama 9 ayı tamamlamadık ve 32 haftada benim minnik oğlum sıkıldım dedi .. çok acı gunler geçirdik 52 gun kuvezde kaldı bir kilo doğdu iki kilo ile hastaneden çıktık şimdi 6 aylık olduk şükür rabbime canım oğlm maşallah çok iyi... ALLAHIM bizleri evlat acısıyla sinamasın ve her kadına annelik duygusunu yaşatsın inş..

merhaba arkadaşlar çoook uzun zamandır girmedim kim ne yapıor kaçırdım ben bu sitede sizlerle çok dert paylaştım bebiş düşürmüştüm sayenizde attım sıkıntımı derken bi ay sobra yeniden hamile kaldım ama 9 ayı tamamlamadık ve 32 haftada benim minnik oğlum sıkıldım dedi .. çok acı gunler geçirdik 52 gun kuvezde kaldı bir kilo doğdu iki kilo ile hastaneden çıktık şimdi 6 aylık olduk şükür rabbime canım oğlm maşallah çok iyi... ALLAHIM bizleri evlat acısıyla sinamasın ve her kadına annelik duygusunu yaşatsın inş..
Merhaba,
güle güle büyüt inşallah bebişini. bende 31+4 de doğum yapmıştım, oğlumun kilosu iyiydi (2120 gr) ama ne yazıkki başka talihsizlikler yaşadı ve bizde 59 gün yoğun bakımda kaldık, üstelik 1 ayı entübe olarak :(. çok şükür gördüğüm kadarıyla oğlum şimdi iyi 14 aylık oldu :) Allahım tüm isteyenlere hayrılı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin. Güle güle büyütün yavrunuzu :)

kızlar merhaba, nasılsınız? uzun zaman oldu özledim bakayım dedim. Lavişim en son kasımda yazmışsın sanırım, nasılsın? haberler nasıl? hepinizi sevgi ve hasretle öpüyorum.

lavinya adet tarihlerimi düzenli veremiyorum ama aşılama tedavisine başladım yarın aşılamam olucak
dualarınızı bekliyorum :d040: yeni adet tarihim 11 aralık. inşşş aşılamam tutar ve adet olmam..

cnmm dularımız seninle aşılaman noldu sonucu bize mutlaka yaz bu arada liste için dedin sanırım düzenli veremiyorum demişsin de liste tutmuyorum cnm ben ama inşş hamişlik haberini bize verirsin cnmm

Geri