Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

sanırm yine amiş değilim leke kırmızya dmndü ve çoğalıyo. rabbim sevdiği kuluna dert verirmiş isyan etmek yok. şükürler olsun allahım ben dumalarımı bırakmıcam senin kuvvetine inanıyorum. ol dersin olur. gönlümdekini sen sen biliosun rabbim hakkımda hayrılı kıl.

amin kardeşim hakkımızda hayırlısını rabbim bilir Allahım sen evlat isteğimizi hayırlı kıl rabbim

Benimkinin tarihi yok progestan kullanıyorum bitince adet beklicem bu ay soru işereti bırak beni ay bak a harfi en başta olmalıyım ayrıca yaş olarakta yaşım var liste başı olayım ona gerö tamammı canım şaka şaka

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :) inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu ?

ayseden: ?

bitanesi: 4 aralık

gülnida:4 aralık

ayşe-roma: 8 aralık

ysmn1905: 10 aralık

eylülce: 12 aralık

sunflower: 12 aralık

bal arısı: 14 aralık

asena şule: 14 aralık

ceylinn: 15 aralık

özlem: 28 aralık

[sıze=2][ı]kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :) inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu ?[/ı][/sıze][ı][sıze=3]

ayseden: ?

Bitanesi: 4 aralık

gülnida:4 aralık

ayşe-roma: 8 aralık

ysmn1905: 10 aralık

eylülce: 12 aralık

sunflower: 12 aralık

bal arısı: 14 aralık

asena şule: 14 aralık

ceylinn: 15 aralık

özlem: 28 aralık
[/sıze][/ı]
oooooooo listeye bayıldım inşallah bu liste tek tek firar eder hayırlı uğurlu olsun

yumurtlama döneminin akıntısından sonra bi kuruluk oldu 2 gün fln şimdide sarımsı bazen süt beyazı ufak ufak akıntılarım var :/ akıntım genelde olurdu ama bu renkte geldiğini hiç görmedim var mı böyle durum yaşayan _? Kızzzlaaaaaaaarrrr

Geri