Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

selam arkadaslar.. bu sabah laparoskopi olcam hem stres hem korku basladi bende..dularinizi istiyorum.ins tez girer cikarim hayrli haberlerle...

kızlarrr dileğim hepinizi bi <linkz id="linkz14"><nobr>gün</nobr></linkz> bu listeden atı atı vermek (kendimde <linkz id="linkz14"><nobr>dahil</nobr></linkz> :)<linkz id="linkz16">inşallah</linkz> hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu?

hevin:22 <linkz id="linkz17">Şubat</linkz>

semüj:24 <linkz id="linkz18">Şubat</linkz>

frozen:28 <linkz id="linkz19">Şubat</linkz>

çağla:2Mart

özgül:3Mart

ayşe-
<linkz><nobr>roma</nobr></linkz><linkz id="linkz8"><nobr></nobr></linkz>:7 Mart

arzusu:8Mart

büşracımm: 9 Mart<linkz>
</linkz>

hevin:9 Mart

emelcum:14 Mart

ffarzuf:15 Mart

eslem_ha
fsa:15 Mart

melike81: 1
7 Mart

ADET OLANLAR

cansu:
adet oldu tarihi bilinmiorr

bal arısı: adet oldu tarihi bilinmiorr

şule:

bitanesi:

ysmn1905:
adet oldu tarihi blinmior

ayseden:

yaw: (tüp bebek için bekliorrr

gülme:(tüp bebek için bekliorrr

özge: aşılama sonucu bekliyor :)

suzu:
aşılama sonucu bekliyor :)

KIZLARRR YENİ TARİHLERİNİZİ SÖYLEYİN DE EKLEYEYİM!!!

GÜNÜ GEÇENLER

(inşallah hepinizi aşağıya doğru kaydırırım :)

karamalize:

ceylinn:
<linkz>
</linkz>

eylül:21Şubat

özlem:21
<linkz id="linkz16"><nobr>Şubat</nobr></linkz>

metanoyam: 21Şubat

HAMİŞLER GRUBU

Eweeetttt on üçüncü hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 14. sıra kimde ? :)

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı </nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

3.Derya48: Canımm çok tebrik ederim şükürler olsun sen kavuştun yavruna darısı isteyen herkezin başına...

4.Eylülece:Canım ne güzel sende tattın o duyguyu darısı benim gbi isteyenlerin başına

5.Sunflower:Canımm senide hamile gördük çok şükür 1.5 sene sonra kavuştun meleğine

6.Nazruzgarı: Nazım da kavuştu meleğine Allahım sağlıklı bir şekilde kucağınada aldığın günleri gösterir inşallah kuzum

7.Gül güzeli:Tebrik ederim canım...

8.Esin2748:Tebrik ederim canım...

9.Nurr:
Tebrik ederim canım...

10.Lavinya :
Tebrik ederim canım...

11.Lilyped
:Tebrik ederim canım...

12.
Esmerim 53:Tebrik ederim canım...

13.Eloş:
Tebrik ederim canım...

canlarım malesef size güzel bir haber veremeyeceğim umutlu değildim bu ay zaten....bu ayda fossss çıktı :grev: yeni adet tarihim 19 mart canım...biz yeni tarih yaza yaza bıktık sen yenileye yenileye bıkmadın özlemim benim inşallah son olur değilse ben sıkılmaya başladım vallahi :hıms:

özlemcim sen bursada oturuyorsun sanırım .benim doktorumda bursada.A.R.T diye bir merkezde.bu ay tüp bebek denedik ama olmadı.hayırlısı artık.sen nerede tedavi oluyorsun?bu arada ben kütahyadan gelip gidiyorum bursaya.

cnm mesajını yeni gördüm hatta cok komik bi şekilde gördm hahaha neyse cnm bn daha adam gbi bi dr dikiş tutturamadım :) ama jale gürlüer yada murat erdeme gtmyi düşünüorum

merhaba bende 15 aylık evlıyım 6 ay once dusuk yapmışdım sukurler olsunkı suanda 6 haftalık qebişim ALLAHIM ısteyn herkeze nasıp etsınn cok tatlı bı duygu arkadaslar:bebeğim: bende yenıyım ama sureklı takıp edıyorum sızı

kızlarrr dileğim hepinizi bi <linkz id="linkz14"><nobr>gün</nobr></linkz> bu listeden atı atı vermek (kendimde <linkz id="linkz14"><nobr>dahil</nobr></linkz> :)<linkz id="linkz16">inşallah</linkz> hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu?

hevin:22 <linkz id="linkz17">Şubat</linkz>

semüj:24 <linkz id="linkz18">Şubat</linkz>

frozen:28 <linkz id="linkz19">Şubat</linkz>

çağla:2Mart

özgül:3Mart

ayşe-
<linkz><nobr>roma</nobr></linkz><linkz id="linkz8"><nobr></nobr></linkz>:7 Mart

arzusu:8Mart

büşracımm: 9 Mart<linkz>
</linkz>

hevin:9 Mart

emelcum:14 Mart

ffarzuf:15 Mart

eslem_ha
fsa:15 Mart

melike81: 1
7 Mart

ADET OLANLAR

cansu:

bal arısı: adet oldu tarihi bilinmiorr

şule:

bitanesi:

ysmn1905:
adet oldu tarihi blinmior

ayseden:

yaw: (tüp bebek için bekliorrr

gülme:(tüp bebek için bekliorrr

özge: aşılama sonucu bekliyor :)

suzu:
aşılama sonucu bekliyor :)

KIZLARRR YENİ TARİHLERİNİZİ SÖYLEYİN DE EKLEYEYİM!!!

GÜNÜ GEÇENLER

(inşallah hepinizi aşağıya doğru kaydırırım :)

karamalize:

ceylinn:
<linkz>
</linkz>

eylül:21Şubat

özlem:21
<linkz id="linkz16"><nobr>Şubat</nobr></linkz>

metanoyam: 21Şubat

HAMİŞLER GRUBU

Eweeetttt on üçüncü hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 14. sıra kimde ? :)

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı </nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

3.Derya48: Canımm çok tebrik ederim şükürler olsun sen kavuştun yavruna darısı isteyen herkezin başına...

4.Eylülece:Canım ne güzel sende tattın o duyguyu darısı benim gbi isteyenlerin başına

5.Sunflower:Canımm senide hamile gördük çok şükür 1.5 sene sonra kavuştun meleğine

6.Nazruzgarı: Nazım da kavuştu meleğine Allahım sağlıklı bir şekilde kucağınada aldığın günleri gösterir inşallah kuzum

7.Gül güzeli:Tebrik ederim canım...

8.Esin2748:Tebrik ederim canım...

9.Nurr:
Tebrik ederim canım...

10.Lavinya :
Tebrik ederim canım...

11.Lilyped
:Tebrik ederim canım...

12.
Esmerim 53:Tebrik ederim canım...

13.Eloş:
Tebrik ederim canım...

kız nasıl yazıyorsun bunları hıc yorulmuyonmu ama cok hoş qorunuyorlar barıı benıde yaz bendee 6 haftalk hamıleyım:bebeğim:
cok quzel bı duygu vee cok tatlı dılerım yaradandan kımsenın kucagını bebışsız bırakmasın dua etcem sızın ıcındee ınşallah

slm arkadaslar ikl once sizden ozur diliyorum dilinizi konusabildigim kadar kendimi anlatmaya calisicam sizlere

Geri