Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

hayrlisi canimya bende kuzenimden duymustum bir kadinda uzun zamandr gebe kalamayinca ebeye gitmis gebe kalmis ikincisinde yine gitmis yine gebe kalmis insan bunlari duyunca umutlanior .ins trye gittigimde bende giderim.insllah rabbim hayrli kuzucuklarimizi nasip eder tez zamanda.
ben çok duydumda ebeyi buranın yabancısı olduğumdan şansa yeni karşılaştım inş geli dediğin gibi canm rabbim herkese annelik duygusunu tattırsın inş canm bakalım kısmet bu işler belkş wesile olur bu sefer canm

kısmet işte canm kadın hastalanmış şansına öle mi ona öle mi deniliyor canm ben ilk defa duydum onu değişik bişey bakalım 10-12 gün war adetime tahminimce bakalım görcez canm
inşallah şansın iyi gider faydasını görürsün ayşecimm kaç kişidn duydum bunu yıllarca çocukalrı olmayanın çocuğu oluyormuş kurban felan kesiyorlar kadının evinin önünde bana ters zman geldi i daha gitedim pko çıkınca benim sorunum belli inşallah seni,n olur .

inşallah şansın iyi gider faydasını görürsün ayşecimm kaç kişidn duydum bunu yıllarca çocukalrı olmayanın çocuğu oluyormuş kurban felan kesiyorlar kadının evinin önünde bana ters zman geldi i daha gitedim pko çıkınca benim sorunum belli inşallah seni,n olur .
inş canm benm adetler düzenli 1-2 gün atsada dr dediğine göre bendede hafif pko warmış canm bakalım hayırlısı aşılama dedi dr da şuan beklemedeyim geçen ay rahim filmi çektirdim öle canm kısmet weren allah canm sabırla bekliyorum :)

inş canm benm adetler düzenli 1-2 gün atsada dr dediğine göre bendede hafif pko warmış canm bakalım hayırlısı aşılama dedi dr da şuan beklemedeyim geçen ay rahim filmi çektirdim öle canm kısmet weren allah canm sabırla bekliyorum :)
hımm aman pko olmasın zor bişeypko demek zaten yumrtlma bozukluğu dmek bende yumrtlama olmuyor olsada çatlamıyor . biraz daha bekle sardırktan sonra olmazsa aşılama yada başka tedavilre geç daha iyi olur allah gönlüne göre versin inşallah bi umutla bekliyoruz

cnm bendede pko var senin 1 2 gün atması çokta sorun olmaz sen rahat ol.çünkü benim 4 5 ayda 1 oluyor düşün yanii cnm...stres yapma bazı kürler var onlardan takviye yap bence kalırsın...inş aşılamaya gerek te kalmaz

inşallah şansın iyi gider faydasını görürsün ayşecimm kaç kişidn duydum bunu yıllarca çocukalrı olmayanın çocuğu oluyormuş kurban felan kesiyorlar kadının evinin önünde bana ters zman geldi i daha gitedim pko çıkınca benim sorunum belli inşallah seni,n olur .kızlar bende gittim ebeye ama 1 yılı geçti kadın çok ünlüymüş:)neyse işte dediki sende hiç sorun yok dedi ama ağır kaldırma dedi ne alakaysa:)sen 3 aya kalmaz hamile kalırsın dedi..kalamadımm..çok daha sonra kaldım yani 1 yıl sonra..ben ebe olayına inanmıyorum o yüzden.

cnm bendede pko var senin 1 2 gün atması çokta sorun olmaz sen rahat ol.çünkü benim 4 5 ayda 1 oluyor düşün yanii cnm...stres yapma bazı kürler var onlardan takviye yap bence kalırsın...inş aşılamaya gerek te kalmaz
umut dünyası işte canm napalım gidiyoruz ondan da tabi rabbim wercek onlarda belki wesile olur diyoruz canm napcazz sende pko olmasına rağmen hamile kalabildin kendiliğinden canm demi ne güzel inş benmde öle olur beklemedeyim çok kafaya takan biri deilim aslında ama adet günlerinde yıkılıyorum hayırlısı diyelim hepimiz için canm

hımm aman pko olmasın zor bişeypko demek zaten yumrtlma bozukluğu dmek bende yumrtlama olmuyor olsada çatlamıyor . biraz daha bekle sardırktan sonra olmazsa aşılama yada başka tedavilre geç daha iyi olur allah gönlüne göre versin inşallah bi umutla bekliyoruz

aynen canm benim beende de genellikle yumurta çatlıyo ama yine olmuyo biraz kilo problemim war weremiyomda bekliyorum şuan maddi durumum el werişli deil rabbim en yakın zamanda tattırsın o duyguyu hepimize

umut dünyası işte canm napalım gidiyoruz ondan da tabi rabbim wercek onlarda belki wesile olur diyoruz canm napcazz sende pko olmasına rağmen hamile kalabildin kendiliğinden canm demi ne güzel inş benmde öle olur beklemedeyim çok kafaya takan biri deilim aslında ama adet günlerinde yıkılıyorum hayırlısı diyelim hepimiz için canm
evet cnm ben doğal yoldan hamile kaldım rabbim inş tekrar nasip eder

Geri