Hamile Kalmak İsteyenler Gebe olmak istiyorum diyenler burada

matematilk canım hadi bakalım hayurlsı günlerdir giremiyordum baktım güzel gelişmler oluyomuş inş değerlerin yükselir sakince bekle çok sevindim senin adınaaa:):):):)

h.g mina su kendn den bahset bakalımm
ben 1 yıl 2 aydır evlıyım avukatım ve 3 aydır anne olmak için umutla beklıyorum ama hep hüsran olunca bu sitede benım gibi bu durumu yaşayanların olduğunu gördüm ve ilkkez bir siteye uye olma isteği duydum ıyıde yapmısım arada okuyorum yanlız olmadığımı görüyorum bu konuda

ben 1 yıl 2 aydır evlıyım avukatım ve 3 aydır anne olmak için umutla beklıyorum ama hep hüsran olunca bu sitede benım gibi bu durumu yaşayanların olduğunu gördüm ve ilkkez bir siteye uye olma isteği duydum ıyıde yapmısım arada okuyorum yanlız olmadığımı görüyorum bu konuda

ayy canım bnm tekrar hoşgeldin aramıza burada yalnız değilsin evet hepimiz beklioruz beklenmeyen :) adet tarihini söle listemize ekleyeyim seni de.. bende sağlıkçıyım inşallah meleğin fazla bekletmez seni:hamis:

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :)inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu ?

emelcum: 29 Aralık

esin 2748: 5 Ocak

lavinya: 5 Ocak

eylülmehmet:
7 Ocak

ysmn1905: 8 Ocak

ayseden:
8 Ocak

<linkz id="linkz8">esmerim53</linkz>: 8 Ocak

ayşe-
<linkz><nobr>roma</nobr></linkz><linkz id="linkz8"><nobr></nobr></linkz>: 10 Ocak

<linkz><nobr>eylülece</nobr></linkz><linkz id="linkz9"><nobr></nobr></linkz>: 10 Ocak

sunflower: 12 Ocak

özge: 12 Ocak

büşracımm :) 14 Ocak

ceylinn: 15 Ocak

minasu: 16 Ocak

docdoc: 19 Ocak

nazrüzgarı: 19 Ocak

metanoyam: 25 Ocak

bal arısı: ( aşılama için bekliyor )

asena şule: ( hala olmadı :)

derya48: hala olmadı :)
bitanesi: hala olmadı :)

özlem:
hala olmadı :)

suzu:

( inşallah sırası gelen atılır kızlarrr :):)

Eweeetttt ikinci hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 3.sıra kimde ? :)

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı</nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

kızlarrr dileğim hepinizi bi gün bu listeden atı atı vermek (kendimde dahil :)inşallah hepimiz meleklerimize kavuşacağızz ben buna çok inanıyorum sizde inanın olur mu ?

emelcum: 29 Aralık

esin 2748: 5 Ocak

lavinya: 5 Ocak

eylülmehmet:
7 Ocak

ysmn1905: 8 Ocak

ayseden:
8 Ocak

<linkz id="linkz8">esmerim53</linkz>: 8 Ocak

cansu:8 Ocak

ayşe-
<linkz><nobr>roma</nobr></linkz><linkz id="linkz8"><nobr></nobr></linkz>: 10 Ocak

<linkz><nobr>eylülece</nobr></linkz><linkz id="linkz9"><nobr></nobr></linkz>: 10 Ocak

sunflower: 12 Ocak

özge: 12 Ocak

büşracımm :) 14 Ocak

ceylinn: 15 Ocak

minasu: 16 Ocak

docdoc: 19 Ocak

nazrüzgarı: 19 Ocak

metanoyam: 25 Ocak

bal arısı: ( aşılama için bekliyor )

asena şule: ( hala olmadı :)

derya48: hala olmadı :)
bitanesi: hala olmadı :)

özlem:

suzu:

( inşallah sırası gelen atılır kızlarrr :):)

Eweeetttt ikinci hamişimizide
:hamileyim: attık listeden dısarı bakalım 3.sıra kimde ? :)

1. Gülnida: Aralık Ayı hamişimiz :)<linkz id="linkz13"><nobr>Arkadaşımızı</nobr></linkz>tebrik ederim...

2. matematik Aralık ayı hamişimiz Senide tebrik ederiz...İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına aldığınız günleride görürsünüz..

Geri