hamile kalmak isteyenlere mütiş bir öneri..

Konu, 'Gebelik' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

1. menekşe85

menekşe85 Üye

slm bayanlar bu ay hamile kaldım ve hemen sizinle paylaşmak istedim.4aydır hamile kalmak istiyodum ve sonunda oldu.bi arkadaş paylaşımında ilişkiden hemen sonra ayakları yukarı kaldırıp ve altına yastık koyup 1saat beklenilmeli diye bi öneride bulunmuştu 2ay onu uyguladım olmadı,yakınlarım ayakların yukarıdayken sallan dediler,eşin saglısollu sallasın dediler 2ay uyguladım ve çok şükür bebegime kavuştum.darısı tüm hamile kalmak isteyenlerin başına.allah yardımcınız olsun..ama mutlakaki deneyinn..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Eylül 2011
    elfidamsanem bunu beğendi.
  2. best_dream

best_dream Hamiş Melek

ya yanlış anlaşılmasını istemem bende 3,5 aydır uğraşıyorum hamile kalmak için ama kendimi öyle düşünemiyorum hahaha çok komik ya eşim beni ayaklrımdan sallayacak.Ölürüm gülmekten hahaha

elfidamsanem ve AyşegülM bunu beğendi.
  3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye

ii senn eşin yapmış benm ki asla yapmaz bende yapamm zaten bizimle paylaştığn için tşkler

4. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

hahahaöldüm gülmekten valla bende eşimi düşünüyorumda sallarmı sallamazmı :) bende sallatmam herhalde ilginç ilk defa duydum saol paylaşım için teşekkürler ..

5. sheker_shey

sheker_shey Yeni Üye

hayırlı olsun tatlm gözünaydn:Dsağ salim kavuş inşallah bebişine.önerin için saol şekercimm ama bnm kocişte yapmaz kız:Dadam dr olunca böle şeylere pek inanmaz:)

6. menekşe85

menekşe85 Üye

vallaha bayanlar banada cok komik gelmişti ama söz konusu bebek olunca yaptım.bacakları yukarıya kaldırmakta garip geliyo ama yaptım işte.eşimde pek sıcak bakmıyodu 2ay olmadı tamam yapalım dedi.ya sogan kürüne falan başlayacaktım,onu içmektense sallanırım dedim.yapıpyapmamak size kalmış,benden söylemesi..

7. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

önerin için çok teşekkürler canım yinede olmazsa deneriz güle oynaya yapacak bişey yok bebiş için herşey yapılır değilmi bu arada gözün aydın bebeğini sağ salim kucağına alırsın sende inşallah......

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

benimki sallarsa bende kesin gülmekten yatagi sallarim:)

9. aymelek

aymelek Hamiş Melek

ewet arkadaşlar benim bir arkadaşımında bayadır bebişi olmuyordu.aynı bu şekilde eşi ilişkiden sonra ayaklarından sallamış.şimdi oda hamile..

bende o söyleyince gülmüştüm saçmalama olacaksa her türlü olur diye,ama artık inanmaya başladım.5 aydır bende bebiş istiyorum ama olmuyor.bu ayda o arkadaşın dediği gibi şu sallama bebişi yapalım diyoruz denemekte fayda var..:)

elfidamsanem ve AyşegülM bunu beğendi.
  10. menekşe85

menekşe85 Üye

evet bayanlar komik ama faydasını gören cok var.bencede güle oynaya.bebek icin yapacaksın.

11. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

benim eşim sallar sallamasına da ben o halde ne olurum merak ediyorum hahaha komik bi pozisyon ama denemek lazım derim ben :D:D

12. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye

Bende duymuştum, eşimin bir arkadaşı 5 sene bebekleri olmamış, bu yöntemle hamile kalmış kadın :)

mikko ve elfidamsanem bunu beğendi.
  13. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye

inş rabbim tez vakkitte gönderir meleklerinizi güzellerimm allah bütün evlat sahibi olmak isteyenlere versin inş

14. menekşe85

menekşe85 Üye

amin ayşegül amin.inş.sag salim kucagımizada alırız,bebişimizi.

15. miyos

miyos Forum Okuru

hamile kalmak isteyenler dini bilgiler okurken gözüme takilmisti,ayran,yogurt,limon,sirke,tursu ve elma yani eksi olan hic birseyi yemiyorsunuz cünkü bunlar engelliyormus.ayrica kenzül ars duasini okuyup niyet edin kalpden allahin izniyle olur.hz.zekeriya peygamberimizde bir dua etmis hergün soyunun devam etmesi icin su an yanimda degil ama birgün yazarim onuda okursunuz.

hamile kalmak isteyenlere mütiş bir öneri.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorumm

hamile kalmak istiyorum m 31 yaşında hamilelik her ay midem bulanıyor başımda döner..iştahım vardırr ama hamile değilimmm artık her ay aceba demekkten bıktımmm yaa lütfenn yardımm edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..
  2. Sürekli zayıf kalmak için 20 öneri...

hamilelikte zayıf kalmak Başladığı diyeti sürdüremeyenler, masa başında çalıştığı için hareketsizlik yüzünden her geçen gün kilo aldığını düşünenler İşte bir türlü veremediğiniz kilolarınızdan kurtulmanızı, formda kalmanızı ve yaşam kalitenizi sürdürmenizi sağlayan uygulanabilir 20 öneri!.. Her gün 30-60 dakika arasında egzersiz yapın. Eğer zaman sorununuz varsa, 3 kez 10'ar dakikalık...
  3. incecik kalmak isteyenlere 5 güzel salata tarifi;

güzel salata tarifleri en güzel salata tarifleri haşlanmış mısırın kalorisi en salatalar salatalar Daha çok özellikle yazın yenebilecek en hafif yemek tercihi salatalar. Hem doğal hem de besleyici hem de zayıflık için bire bir... bu salataları yapın daima incecik kalınnn:) ALL GREEN SALAT (1kişilik) Masculin Akdeniz Yeşillikleri Roka 30 gr taze fesleğen yaprakları Zeytinyağı (1...
  4. hamile kalmak

tuvaletten hamile kalmak ilişkiden sonra tuvalete gitmek klozetten hamile kalmak ilişkiden sonra meni tekrar ilişkiye girdikten hemen sonra ayaklarımı havaya dikliyorum sizce hamile kalırmıyım
  5. neden hamile kalamıyorum hamile kalmak için neler yapmalıyım

hamilelikk merhaba ben 1.5 senelik evliyim çocugumuz olmasını eşimde bende çok istiyoruz fakat her ay regl oldugumda mahvoluyorum doktorada gittim hiç bir sorun yok ama neden hamile kalamıyorum hamile kalmak için neler yapmalıyım
  6. Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

yakı ile gebelik yakı takıp hamile olanlar sitemizde pek çok kişii hamile kalmak için çok uğraşlar veriyor bunların çoğuna şahitimm allah kimsenin kucağını boş bırakmasın melekler isteyen herkese versin şimdi sizee yakıyla gebelikten bahsedicem bunu ben kendimde denedim oğlum olduktan sonra 6 yıl ara verdim sonra istedim ama olmadı tam 1 yıl bekledim olmayınca belime yakı takmayı denedim...
  7. hamile kalmak istiyorum

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım 29 yaşındayım 1 bçuk yıldır ewliyim son 5 aydır korunmuoruz yani eşim korunmuyor.ama henüz bi gelişme yok doktora gittik eşim de ben de ama sonuçlar gayet ii çıktı.hatta doktor sizin mutlaka olur dedi ama gene yok bişi...sabırsız davranmak istemiorum ama merak etmior diilim.bu arada bnm prolaktin 20.7 çıktı.normla değerler 1.39 ile 19.40 mış ama...
  8. hamile kalmak istiyorum :(

merhaba bayanlar :) ya ben hamilelikle ilgili başlığı göremedim bari burdan sorayım 2 aylık evliyiz hiç korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum :( çok istiyorum eşimde çok istiyor yumurtlama gününde denedik fayda etmedi.test aldım yaptım silik pembe cıktı ama kanda negatif cıktı :(
  9. Hamile kalamıyorum hamile kalmak için ne yapmalıyım?

hamile kalmak için ne yapmalı,hamileliği engelleyen faktörler,gebeliği engelleyen faktörler,hamile kalamama,neden hamile kalamıyorum,hamile kalmak için neler yapmalıyım Hamile kalamama (gebe kalamama) probleminden bahsedebilmek için öncelikle bir çiftin yeterli sürede düzenli ve doğru cinsel ilişkiye girdiğinden emin olabilmek gerekir. Hamile kalamama yani kısırlık (infertilite) teşhisi...
  10. hamile kalmak istiyorum

Arkadsslar oncelikle mrb bundan 5ay once hamile oldugumu farkketm fakat sevncm cok surmeden bitti hamileligim cok yeniydi ama dusuk yaptm hamile kalmak cok istyorum ama olmuyo bi turlu . Bi akil vereblrmsnz

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. iliskiden sonra ayaklari havaya dikmek

,
  2. ilişkiden sonra ayakları havaya kaldırmak

,
  3. hamile kalmak için ayakları havaya dikmek

,
  4. hamile kalmak icin ayaklari dikmek,
  5. hamile kalmak isteyenlere öneriler,
  6. ilişkiden sonra bacakları havaya dikmek,
  7. ilişkiden kaç saat sonra tuvalete gidilir,