hamile kalmak isteyenlere mütiş bir öneri.. | Melekler Mekanı FORUM - 30 Ağustos 2016

hamile kalmak isteyenlere mütiş bir öneri..

Konu, 'Gebelik' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    slm bayanlar bu ay hamile kaldım ve hemen sizinle paylaşmak istedim.4aydır hamile kalmak istiyodum ve sonunda oldu.bi arkadaş paylaşımında ilişkiden hemen sonra ayakları yukarı kaldırıp ve altına yastık koyup 1saat beklenilmeli diye bi öneride bulunmuştu 2ay onu uyguladım olmadı,yakınlarım ayakların yukarıdayken sallan dediler,eşin saglısollu sallasın dediler 2ay uyguladım ve çok şükür bebegime kavuştum.darısı tüm hamile kalmak isteyenlerin başına.allah yardımcınız olsun..ama mutlakaki deneyinn..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Eylül 2011
    elfidamsanem bunu beğendi.
  2. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    ya yanlış anlaşılmasını istemem bende 3,5 aydır uğraşıyorum hamile kalmak için ama kendimi öyle düşünemiyorum hahaha çok komik ya eşim beni ayaklrımdan sallayacak.Ölürüm gülmekten hahaha

elfidamsanem ve AyşegülM bunu beğendi.
  3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    63
    ii senn eşin yapmış benm ki asla yapmaz bende yapamm zaten bizimle paylaştığn için tşkler

4. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    hahahaöldüm gülmekten valla bende eşimi düşünüyorumda sallarmı sallamazmı :) bende sallatmam herhalde ilginç ilk defa duydum saol paylaşım için teşekkürler ..

5. sheker_shey

sheker_shey Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.366
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun tatlm gözünaydn:Dsağ salim kavuş inşallah bebişine.önerin için saol şekercimm ama bnm kocişte yapmaz kız:Dadam dr olunca böle şeylere pek inanmaz:)

6. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    vallaha bayanlar banada cok komik gelmişti ama söz konusu bebek olunca yaptım.bacakları yukarıya kaldırmakta garip geliyo ama yaptım işte.eşimde pek sıcak bakmıyodu 2ay olmadı tamam yapalım dedi.ya sogan kürüne falan başlayacaktım,onu içmektense sallanırım dedim.yapıpyapmamak size kalmış,benden söylemesi..

7. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    önerin için çok teşekkürler canım yinede olmazsa deneriz güle oynaya yapacak bişey yok bebiş için herşey yapılır değilmi bu arada gözün aydın bebeğini sağ salim kucağına alırsın sende inşallah......

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    benimki sallarsa bende kesin gülmekten yatagi sallarim:)

9. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    179
    Ödül Puanları:
    43
    ewet arkadaşlar benim bir arkadaşımında bayadır bebişi olmuyordu.aynı bu şekilde eşi ilişkiden sonra ayaklarından sallamış.şimdi oda hamile..

bende o söyleyince gülmüştüm saçmalama olacaksa her türlü olur diye,ama artık inanmaya başladım.5 aydır bende bebiş istiyorum ama olmuyor.bu ayda o arkadaşın dediği gibi şu sallama bebişi yapalım diyoruz denemekte fayda var..:)

elfidamsanem ve AyşegülM bunu beğendi.
  10. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    evet bayanlar komik ama faydasını gören cok var.bencede güle oynaya.bebek icin yapacaksın.

11. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    688
    Ödül Puanları:
    113
    benim eşim sallar sallamasına da ben o halde ne olurum merak ediyorum hahaha komik bi pozisyon ama denemek lazım derim ben :D:D

12. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Bende duymuştum, eşimin bir arkadaşı 5 sene bebekleri olmamış, bu yöntemle hamile kalmış kadın :)

mikko ve elfidamsanem bunu beğendi.
  13. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    inş rabbim tez vakkitte gönderir meleklerinizi güzellerimm allah bütün evlat sahibi olmak isteyenlere versin inş

14. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    amin ayşegül amin.inş.sag salim kucagımizada alırız,bebişimizi.

15. miyos

miyos Forum Okuru

hamile kalmak isteyenler dini bilgiler okurken gözüme takilmisti,ayran,yogurt,limon,sirke,tursu ve elma yani eksi olan hic birseyi yemiyorsunuz cünkü bunlar engelliyormus.ayrica kenzül ars duasini okuyup niyet edin kalpden allahin izniyle olur.hz.zekeriya peygamberimizde bir dua etmis hergün soyunun devam etmesi icin su an yanimda degil ama birgün yazarim onuda okursunuz.

hamile kalmak isteyenlere mütiş bir öneri.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bende hamile kalmak isteyenlerdenim///

arkadaslarrr birbirimizi bilgilendirelimm.......
  2. hamile kalmak isteyenler 2013

kızlar 2013 artık bizede bebişi olmayanlarada şans getirsin inşallah..sorununuz herneyse burada paylaşalım...birbirimizde destek olalımm..gelişmelerle beraber sevinelimm:)
  3. hamile kalmak isteyenler

hayırlı akşamlar arkadaşlar sizi bişeyler soracam kasım 25 regli oldum bu ay bekledim gelmedi regli dönemimdeki belirtiler var ama olmadım normalde 28 günde oluyrdu acaba hamilemiyim.laboquick test aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum acaba erkenmi?bende kan pıhtılaşması var bundan önce 3 kere düşük yaptım 1 tane yaşayan bebegim var gene aynı olur die çok korkuyorumdoktora ne zaman gitmem...
  4. Hamile kalmak isteyenler buraya

Arkadaşlar biz 8 aylık evliyiz ve artık bir bebeğimiz olmasına karar verdik... Son regl tarihim 13 ocak bakalım bu heyecanlı süreç ne kadar sürecek.. Benim gibi karar veren melekler buraya gelim bu bekleyişi hep birlikte yaşayalım ve sorularımızın yanıtlarını hep birlikte bulalım...
  5. 2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

Slm bn melegimingelmesini bekliyorum ve agostosa kaldi hamis kalmamiz ve denedigiz kurler ,asilama,tup bebek ,vb yaptiklarinizi burda paylasin konusup dertleselim bu ramazan bayraminda dualarimizin kabul olmasi dilegiyle:puff::bebem:

Sayfayı Paylaş