gebe
  1. esilaesi

esilaesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalmakk istemiyorum :( ama...

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında esilaesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar eşimle -ama düğünümüz bu yaz olacak atama işlerinden dolayı erken nikahlandık. Eşimle ilişkiye girdik korundukta ama aksilik ya adetim gecikti ve hamile miyim diye korkuyorum.
    adet gecikmesi kaç güne kadar normal. endişelenmeliyim bilemedim. adet belirtilerimde olmadı. her ay goğüsler de acı şişkinlik felan olurdu ama bu aralar hala hiç bir belirti yok adet olacağıma dair. gecikmesine rağmen.

acaba stres de etken olabilir mi?

yardım edin lütfennn :(([FLASH][/FLASH]

2. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    bu konular sıkıyor ya allahımm nerelere gidem kime gidem yarebbimmm

3. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    adetlerın düzenlımıydı kaç gun gectı 10 15 gun gectıyse süphelı bı durum eğer hep düzenlıyseee

4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    hayırlısı olsun hakkında birmi yaşıyosunuz yoksa dayanamayıpmı oldu.eğer evli bi arada isenız sorun yok ama sadece nikahlı baba evlerınde yaşıyosanız işiniz zor.test yap adet geçikti ise çıkar zaten.

5. esilaesi

esilaesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resmi,nikahlıyız. ayrı illerdeyiz. Adetim iki gün geçti ve düzenliydi. ama korunduk ve boşalmadı hiç yani boşaldı da ayrı boşaldı kondom kullansa da ayrı boşaldıı.
    offf ne zor durum.

6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bence hamile degilsindir ama sen yinede test yap... bence seninki piskolojik ah canim ya neden beklemdiniz.... :) en azindan günah islemediniz... sonuc olarak esin olmus o artik senin.... Hayirlisi olsun...

7. esilaesi

esilaesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ne deseniz haklısınız nikahlandık nasılsa artık birbirimiziniz bunu anladık ama iş işten geçtii:( zaten korkarak yaptık yaparkende korunduk ama ona ragmen dışarda boşaldı ne olur ne olmaz diye.

inşallah stresdendirr çünkü çok gerginim uyuyamıyorumm hep aklımda sıkıntı yaptm. ahh ahhh malım ben yaa :(

hamile kalmakk istemiyorum :( ama... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstemiyor ama kadına dönüşüyor

İstemiyor ama kadına dönüşüyor

Beş çocuk babası, adamın önce sakalları yok oldu, sonra kadına dönüşmeye başladı. İngiliz Terry Wright, tıp dünyasını şaşkına çevirdi. Doktorları "Şimdiye kadar böyle bir vaka görmedik" açıklaması yaptı. 5 çocuk babası, 60 yaşındaki Terry Wright, 10 yıl önce sakallarını kaybetmeye başladı. Sonra göğüsleri büyümeye, vücudunun şekli de kalçaları genişleyerek değişmeye başladı. Şimdi...
  2. okullar açılıyor ama çocuğum okula gitmek istemiyor!

okullar açılıyor ama çocuğum okula gitmek istemiyor!

cocuğum hangi okula kayıtlı çocuğum hangi okulda çocuğum okula gitmek istemiyor okullar ayda açılıyor gitmek istemiyor Okulların açılmasına sayılı günler kala evlerde bir telaş var.Bazı evlerde ilk kez okullu olmanın heyecanı ve tedirginliği yaşanırken bazı evlerde ise tatilin bitmesiyle birlikte tekrar okula başlayacak olmanın korkusu yaşanıyor. Çocuklar için korku da diğer duygular gibi...
  3. hamile kalmak istemiyoruz

hamile kalmak istemiyoruz

hamile kalma oyunu hamile kalma oyunları hamile kalmak isteyenler hamileler var :baby:onlara en kısa zamanda versin allah ama onlar kadar bizimde istememe hakkımız var benim 3 tane :bebem::bebem::bebem:2 oglan 1 kız herkesin yavrusunu bagışlasın allah ama artık yeter diyenler ben istemiyorum eşim istiyo yada nasıl korunuyum diyenler gelin bizimlede paylaşın yardım edelim birbirimize
  4. hamile kalmak istemiyorum ne yapabilirim ?

hamile kalmak istemiyorum ne yapabilirim ?

hamile kalmak istemiyorum ne yapmalıyım ben kocamla korunmadan iliskia girdim hamila kalmak istemiyorum ne yapmlym ,ben hap kulanyordum.
  5. aldatıldım ama inanmak istemiyorum...

aldatıldım ama inanmak istemiyorum...

arkadaşlar daha öncedende söylemiştim ailevi problemlerim var.Kaynanamlarla yaşıyorum eşimle aramız iyiydi askerden yeni geldi.Ama o askerlik yaparken banada yaptırdı resmen çok acı çektim.Ve en sonunda verem hastalığına tutuldum tedavi oluyorum iyileşemiyorum.Eşimin ailesinin verdiği ızdıraba artık dayanamaıyorum:boşanmayı çok düşündüm ama olmuyo.Annemin evine dönemem dönersem ordada bi...

Sayfayı Paylaş