gebe
  1. Barbie.Melike

Barbie.Melike Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Hamile miyim bir bakar mısınız

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında Barbie.Melike tarafından paylaşıldı.

Kızlar bugün diğer ayıma göre 3 gün gecikti adetim ama 30 gun hesaplarsam düzensiz olduğu için 1 gun gecikti. Bugün test yaptım ikinci çizgi hafif belirdi sonra hemen 1 dakika içinde kayboldu. Lütfen bana mesaj yazın bunun anlamı negatif midir ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba test ilk aşamada öyle olur normal bir durum.Kaç dakika beklemeniz gerektiği kullanma talimatında yazar.Testiniz negatif

Barbie.Melike bunu beğendi.
  3. Barbie.Melike

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Peki testi adetimin kaç gün geçmesiyle tekrar yapmalıyım. Diğer ayima göre 1 gün gecikti ama düzensiz olduğu için ortalama 30 günden hesaplarsam 1 gun gecikti. Ne zaman test yapmalıyım?

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Cumaya kadar bekleyin derim ..

Barbie.Melike bunu beğendi.
  5. Barbie.Melike

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hayırlısı olsun İnşAllah. Hamilik belirtileri genellikle burada karşılaştıklarınız arasında çoğunlukla nelerdir ?

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
Hamile miyim bir bakar mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kediye Bakar mısınız?

Kediye Bakar mısınız?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. beta hcgm 42.55 sizce azmı?bir bakar mısınız?

beta hcgm 42.55 sizce azmı?bir bakar mısınız?

merhaba kızlar.ben sürekli bu formu takip ediyordum.en sonunda üye olmayı başarabildim:) soruma gelince,adetimin gelmesi gereken günde 16 kasımda kan testi yaptırdım.sonuç 42.55 çıktı.okadar şaşırdım ki.doktorum 1 hafta sonra testi tekrarlamamızı söyledi.bende beklemedeyim.okadar çok korkuyorum ki..3 ay önce gebeliğim kendiliğinden sonlanmıştı.2 günde 180lerden 60lara düşmüştü.korkum...
  3. Bi bakar mısınız ?

Bi bakar mısınız ?

Kızlar arkadaşım rüyasında karlar içinde ölmüş bi bebek görmüş herkes ağlıyomuş bebekte benim erkek arkadaşımınmış... Çok merak ediyorum yorumlayabiliyosanız anlamını söylerseniz beni çok mutlu edersiniz :)
  4. Gebelik testi sonucuma bir bakar mısınız ?

Gebelik testi sonucuma bir bakar mısınız ?

Test isim b-hcg Sonuc 9.04 Mlu/ml Referans araligi 0.5 Kan testi sonucum gebemiyim gebeysem kac haftalik gebeyim
  5. Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Merhaba. Adetim 4 gün geçti. Halsizlik uyku isteği karın ağrısı kasıkta batmalar hissediyorum acaba gebelik var mıdır. 9 aylık evliyim 9 aydır çocuk istiyoruz

Sayfayı Paylaş