gebe
  1. macca

macca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hamile miyim değil miyim lütfen beyza yardım

Konu, 'Sağlık Soru Cevap' kısmında macca tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba. Bundan tam 1 hafta önce sevgilim iç çamaşırıma boşaldı. Fakat üst kısımlarına doğru. İç çamaşırım tamamen ıslaktı ama benim ve çok fazla terlemiş olmamızın etkisi de var, hep böyle oluyor zaten. Bir kez de boşalmadan girişime doğru bastırır gibi yaptı çamaşırımın üzerinden saniyelik olarak. Spermlerin Az bir kısmını kasığımdan sildim hemen. Daha sonra ellerimi 2 kez yıkayıp dudaklarımı, üst ve alt kısımlarını, girişi kontrol ettim. Kuruydu. Son 2 gündür de açık sarı renkte akıntım var biraz kokulu. Bu bir belirti midir? Birkaç gündür dışarıda çok üşüyorum, bunun da etkisi olabilir. Bir de koku bazen olabiliyor bende ama bu defa renkli farklı sadece. Bunlar dışında erken belirti sayılabilecek hiçbir şey yok.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar, havalar malumunuz baya soğudu, bu itibarla siz rahatsızlanmış olabilirsiniz kokulu akıntıların nedeni muhtemelen bu yüzden olmuştur. Anlattığınız olayla da ilgili hamile olduğunuzu düşünmüyoruz. Tabiki biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Çok fazla şüphe duymanız durumunda ilişkinin ardından 48 saate kadar ertesi gün hapı kullanmanız yararınıza olacaktır. Ama korkmayın hamile olduğunuzu düşünmüyouz.

macca bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,

Bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz. + Gebelik sperm, iç çamaşırdan vajina içine sızma yaparsa söz konusu olabilir. Gecikmeniz olursa test yapın + kokulu akıntı enfeksiyon bulgusu taşıyor. Devamlılık gösterirse hekime görünüp muayene olun...

Hamile miyim değil miyim lütfen beyza yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. banada yardım banada hamile miyim? lütfen söyleyin

banada yardım banada hamile miyim? lütfen söyleyin

hamile miyim? Merhabakar. adetim düzenli olurdu. Gecen adet bittiğinde 4_5 gün sonra ilişkiye girdik eşimle ama bu ay 5 -7 gün gecikti. Karın ağrım var ama adet olamıyorum. korkuyorum hamile olma ihtimali % kaç? Idrar Test yapsm cevap alır miyim? Mide bulantım yok. Lütfen yardım edin.
  2. lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

Merhaba ben yeni üyeyim paylaşımlarınızla bana yardımcı olursanız çok sevinirim adetime henüz 5 gün var ama beyaz yoğurt gibi kokusuz bi akıntım var,bir haftadır kasıklarım ve beliim ağrıyo sanki adet olucakmış gibi ağrıyo,ayrıca iki sabahtır geçmeyen baş ağrılarım olmaya başladı.dün doktora gittim ve ultrasonda yumurtalıkların gayet saglıklı dedi bi gecikme olmadanda kan testi...
  3. Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ?

Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ?

Bu konu ; nil karaibrahimgil hamile mi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün basında çıkan bazı haberlere göre Nil Karaibrahimgil 'in hamile olduğu haberi yayıldı. Hatta sanatçının Gayrettepe 'de bir hastanede aşılama yaptırdığı ve ikiz bebek beklediği haberleri çıktı. Ancak Nil bu açıklamaları reddetti. Kimbilir belki de gerçekten hamile ve nazardan uzak durmak ya...
  4. hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

iyi günler melekler. adetlerim genellikle 3-4 gün önce gelir. mesela nisan ayında 18.de geldi. mayısta da 14.de gibi. bu ayda erken gelmesi gerekiyordu. benim sorum şu göğüslerim düşücekmiş gibi ağrı. midem bul. ayaklarım ağrı. çok halsizim kabızım bir haftadır kasıklarımda çok ağrıyor. 4 gün önce kalem test yaptım 2 çizgi çıktı. ama 2. si silikti.yardımınıza ihtiyaçım var
  5. Lütfen yardım! Düşük belirtisi mi!!!

Lütfen yardım! Düşük belirtisi mi!!!

5 haftalık hamileyim. Dün uzanırken uyuya kalmışım Nasıl oldu bilmiyorum ama çok sert bir şekilde düştüm. Bugün karnıma kramplar girdi adet sancısı gibi ama kanama yok.. Bir tehlike olabilir mi

Sayfayı Paylaş