gebe
  1. esila güven

esila güven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamile olayım ne olur

Konu, 'Kadınlar' kısmında esila güven tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba 6 senelik evliyim 3 aydir bebek istiyoruz ve gün aşırı ilişki oluyor fakat gebe kalamiyorum doğum kontrol ignesi kullandım 1 sene oldu birakali hemen kalabilirmiyim bilginiz varsa paylasin lutfen birde ramazanın güzel gecelerin hurmetine dua edin bu ay tutmus olsun şimdiden tskler

hamile olayım ne olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne OLurSa OLSuN SevgiLim KaLacakSıN...

Ne OLurSa OLSuN SevgiLim KaLacakSıN...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. off işallh hamile olurum yardımcı olun bana

off işallh hamile olurum yardımcı olun bana

slm mrb benim adetim 8 gün var ve ben arada bir cok nadir midem bulanıyor ve bazende yemek yerken midem bulanıyor oldugum yerde kasıgım hafif yanıyor bazende igne batar gibi oluyor cok hafif sırtımda agrıyor sık sık idrara cıkıyom acaba hamile olabilirmiyim ve doktorum bana hamile kala bilmem için folbiol 5 mg verdi kullan gebe kalman için sizce hamile kalırmıyım bu ay :(:kafa::hey::kafa:

Sayfayı Paylaş