gebe

Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.940
    Ödül Puanları:
    113
    Gecikmeniz yok ..Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5 ci haftasında başlar.

2. Cicimik

Cicimik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Am
    ama çıkabiliyormuş aklıma çok takılıyo artık işime konsantre olamıyorum ya

3. Cicimik

Cicimik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    A
    aalında sık idrara çıkma gibi belirtim olmuştu ilk gebeliğimde düşük yaptım ama

4. isim yok

isim yok Forum Okuru

Ben kasım 22de evlendim sabah adet oldum bir sonraki adetimde aralik 18 de oldum şimdi hala adet olmadim genelde hep aynı günde olmazdım hep 2 gün veya 3 gün sonra olurdum adet olduğum günden bende sadece halsizlik var baska bir sey yok sizce hamile olabilir miyim

5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.940
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba iki gün sonra hcg testi yapın net sonucu alırsınız.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olabilir.

6. Cicimik

Cicimik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    M
    merak ettim sonucunu ?

7. Tvity

Tvity Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar.
    Ben 6 aylık evliyim.
    7 ocak adetim bitti. Bittikden sonra düzenli ilişkiye girdik.
    18 ve 19 ocak akşamları başımda şiddetli ağrı ve aşırı mide bulantısı yaşadım.
    20 ocakdan itibarem adet olacakmışım gibi bir ağrı çekmeye başladım karnımın alt tarafında ve bel ağrısı. 24 ocakdan biraz ağrılar hafifledi. 2 gündür aşırı sebebsiz sinirleniyorum.
    Bugun dayanamadım test yaptım tabi negativ çikti çünki da adet gecikmesine 1 hafta var.
    Sizce bunlar erken gebelik ola bilirmi?

8. Tvity

Tvity Forum Okuru

Sorum nerede göremiyorum?

9. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.940
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz..Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız..

10. Erds34

Erds34 Forum Okuru

17 yaşındayım erkek arkadaşımla 1 ay önce birlikte olduk adetimden 1 hafta sonra korunmasız ilişkiydi fakat içime boşalmadı sizce hamile kalmış olabilirmiyim

11. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.940
    Ödül Puanları:
    113
    Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısından risktir..Tedbiren test yapın

12. Merhaba ben de iki defa hamile kaldım ve aldırmak zorunda kaldım biri ....... kocam zorla aldırdı ikincisini ondan ayrıldıktan sonraki evlendigim şerefsiz ...çocukları o kadar seviyorum ki Allaha yalvariyorum bana bir evlat versin tek başıma buyuteyim ölen yavrularimin acısını unutayim diye ama onlar aklımdan çıkmıyor. Ben cehennemi tadicam ondan eminim ama tek isteğim çocuklarım beni rüyamda bile olsa affetsin vicdan azabı çekiyorum ve kimse bu hataya düşmesin diye dua ediyorum :(

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Şubat 2016
  13. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.940
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba ;hatalar insanlar içindir..Önemli olan o hatalardan ders çıkarmak ve tekrarlamamak..Vicdani ve inancınız gereği rahatsızlık duymanız sizi dualara tövbeye yönlendirsin.Bu sizi rahatlatıcaktır..Mutlu huzurlu bir evlilik geçirmeniz dileğimle..

14. alperaslı

alperaslı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende buna üzülüyoeum iste benim gibi birçok kişi anne olmayı isterken sizler size verilenin kıymetini bilmiyorsunuz

15. insanoğlu

insanoğlu Forum Okuru

Evlilik dışı ilişki banada yanlış geliyor ama başkasının yaşantısına müdahalede bi okadar yanlıştır

Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelerden hamilelik belirtileri

Hamilelerden hamilelik belirtileri

hamilelik belirtileri belirtisiz hamilelik hamilelikte hiç belirti olmaması hiç belirti olmadan hamilelerden belirtileri Kızlar bizler hamilelik belirtilerini çok merak ediyoruz. Buraya hamile kalan bayanlar belirtilerini yazsınlar.Yada belirti görmeden hamile kaldıysanız buraya yazında bebek bekleyenler daha iyi anlasınlar.Birde Lütfen hamile kalacağınız zamana kadar yaşadıklarınızı neler...
  2. Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir bana bu konuda bilgisi olan gebe kalmış arkadaşlarım cevap verirse çok sevinirim ama biraz acil cevap istiyorum:)
  3. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  4. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  5. bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı...

Sayfayı Paylaş