Biz kimsenin namus bekcisi degiliz dememi bekliyosan yanılıyosun kücük İslam'da Allah der ki Müslüman müslümanı Uyar malıdır Çünkü siz müslümanlar ahirette sen bunu biliyordun da beni neden uyarmadın diye günahlarınızı birbirinize atmaya çalışacaksınız Siz görevinizi yerine getireyim ki siz söyleyin ki Bu görevi layıkıyla yerine getirmiş olun Bu yüzden küçük Biz burada yanlış ya da doğru size söylüyoruz Tabii anlayana

Biz kimsenin namus bekcisi degiliz dememi bekliyosan yanılıyosun kücük İslam'da Allah der ki Müslüman müslümanı Uyar malıdır Çünkü siz müslümanlar ahirette sen bunu biliyordun da beni neden uyarmadın diye günahlarınızı birbirinize atmaya çalışacaksınız Siz görevinizi yerine getireyim ki siz söyleyin ki Bu görevi layıkıyla yerine getirmiş olun Bu yüzden küçük Biz burada yanlış ya da doğru size söylüyoruz Tabii anlayana

Güzel kardeşim yıl 2017 herkesin evinde pc var .Zaman bilgi zamanı herkes ne yaptığını biliyor . Senin uyarı yaptığın kişi belki müslüman değil .Kişinin tercihi derdi seni germesin.Siz kendinize bakın ! Çoluk çocuğunuzu uyarın ! Mazallah bugün eleştiridiğin konuda sınanabilirsin .

Birde soruyor sen misin namus bekçisi diye namuzsuzluğunada laf ettirmiyor . Bizde açıyoruz okuyoruz bu kadar mı haysiyetsiz oldunuz . Allah sizi ıslah etsin doğrusu Allah inancınız var mı oda meçhul

Mrb acaba rahim filmi cekilen bayan nerdr ve nasıl cekildiniz acaba bende cekilmek istitorum ama malesef alttan muayne olamiyorum onu nasil cekilcem diye dusunuyorum

Mrb bn 2 yilik evliyim 20 yasindayim ve adet duzensizligim var ne yapacam bilmiyorum ve cocugum olsun istiyorum lutfen bnm icin dua edin ve yapmmk gereken bisey vrsa tafsiye edin lutfen

Ben hep bebeğim olsun istiyordum 19 şubatta adet oldum 24 şubatta bitti 20 şubatta tekrar adet olucakmısım gibi göğüslerim sisti kaşıklarımda agrı vardı fakat adetim gelmedi subat ortalarında sürekli mide bulantısından yataktan kalkamadım ayağa kalkınca istifra ediyordum göğüslerim büyüdü aradan 2 buçuk ay geçti fakat hala adetim Yok ve mide bulantılarım göğüs hassaytım devam ediyor hamilemiyim sizce

Mrb bn 2 yilik evliyim 20 yasindayim ve adet duzensizligim var ne yapacam bilmiyorum ve cocugum olsun istiyorum lutfen bnm icin dua edin ve yapmmk gereken bisey vrsa tafsiye edin lutfen

Merhaba , dönem düzensizliğiniz için öncelikle hekime görünüp muayene olun. Döngünüz düzelmeden gebe kalmada sıkıntı yaşabilirsiniz. Hamile kalmaya yardımcı bilgileri aşağıdaki linkte bulabilirsiniz..

Hamile kalmak için ne yapmalıyım ?

Merhaba ben 1 ay önce düşük yaptım hamile kalmam diye de korunmadm düzensiz kanamalrim oluyor du ara sıra şuan ilk gebeligimdeki bütün belirtiler var ama düzenli adet görmediğim için bilemiyorum yeni olduğu içinde testte çıkmıyor sizce hamilemiyim

Geri