gebe
  1. Guldenbehiye

Guldenbehiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3

hamilelik şüphesi

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Guldenbehiye tarafından paylaşıldı.

MERHABA : adet gecikmemin 2.gününde diyim göğsümde agrı uyku hali yorgunluk sık idrara çıkma yanma aşırı iştah ve karnımda şişlik miğde yanması var ama geçen ay kimyasal gebelik geçirdim adet gecikememin 2. günündeyim ve adet belirtim hiç yok gün içerisinde öğle vakti test yaptım tek çizgi çıktı sizce hamile olabilirmiyim kan testi yapmalımıyım ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Profilimden de yöneltmişsiniz sorunuzu.Yarın hcg testi yapın net sonucu alırsınız.

hamilelik şüphesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Malatya katliamında ’köstebek’ şüphesi

Malatya katliamında ’köstebek’ şüphesi

MALATYA 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde önceki gün görülen duruşmada, Zirve Yayınevi çalışanı Hüseyin Yelki’nin, davanın bir numaralı sanığı Emre Günaydın’a içeriden bilgi aktardığı iddiası gündeme geldi. Cumhuriyet Savcısı Ömer Tetik, Günaydın’a, "Katliam tarihini neden 16 Nisan’dan 18 Nisan’a aldınız?" diye sordu. Günaydın, erteleme isteğinin sanık Salih Gürler’den geldiğini öne sürdü....
  2. Cem Uzan'da kanser şüphesi

Cem Uzan'da kanser şüphesi

Uzan ailesinin yargılandığı davada avukatın Cem Uzan hakkında mahkemeye sunduğu dilekçe dikkat çekti. Genç Parti (GP) Genel Başkanı Cem Uzan, babası Kemal Uzan, kardeşleri Murat Hakan Uzan ve Ayşegül Uzan (Akay), amcaları Yavuz Uzan ve Bahattin Uzan'ın da aralarında bulunduğu 33 sanığın ''suç işlemek için örgüt kurmak ve bu örgüte üye olmak'', ''zimmet'', ''dolandırıcılık'' ve ''devlete...
  3. Sivas'ta 'tavşan ateşi' şüphesi

Sivas'ta 'tavşan ateşi' şüphesi

Sivas'ın Suşehri ilçesinde Tularemi (Tavşan Ateşi) şüphesiyle 7 kişi tedavi altına alındı. Alınan bilgiye göre, Aşağı Sarıca köyünde, hastalık belirtileri taşıyan bazı kişiler CÜ Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Servisine kaldırıldı. Yüz kısmında kızarıklık ve şişlik belirtileri görülen aynı köyden H.G, T.Y, Ş.A, M.A. ve E.B'nin yanı sıra isimleri öğrenilemeyen 2 kişinin tedavilerinin...
  4. Dondurmada da Domuz Jelatini Şüphesi !

Dondurmada da Domuz Jelatini Şüphesi !

dondurmada domuz yağı dondurmada domuz yağı var mı dondurmada jelatin Sevgili melekler, bu sıcaklarda küçükten büyüğe en çok tüketilen gıda maddesi dondurma elbette :) Ancak tükettiğimiz dondurmaların ne derece hijyenik koşullarda üretildiğini bilmek güç. Bazı firmaların sucuk ve salam gibi ürünlerinde ki fiyaskodan sonra insan dondurmada domuz yağı var mıdır diye düşünmeden edemiyor....
  5. Hamilelik şüphesi

Hamilelik şüphesi

Arkadaslar ben ewleneli 2 ay olacak bi haftadir suphem war bana yardimci olun karin sisliqim war binde bir miqde bulantim bas aqrim qoqus ucunda minik minik kabarciklar qunum qelmisti ama tam olmadim HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Sayfayı Paylaş