hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

1. hamilelikte cinsiyet belirtileri hamilelikte erkek bebek belirtileri erkek cocuk gebelikte cinsiyet bebek Doğacak bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeye çalışmaktan daha eğlenceli ne olabilir? Herkes bu oyuna katılmak istiyor. Eğer bakkalda sizi biri durdurup, bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeyi teklif ederse sakın şaşırmayın. Yüzlerce yıldır, bebek bekleyen anneler bebeklerinin cinsiyetini tahmin eden güvenilir metotlara bel bağlamışlardır. Bütün bu kocakarı masalları güvenilir olmaktan çok uzak olsa da, daha güvenilir haleflerinden, amniyosentezlerden ve ültrasondan daha eğlenceli oldukları kesindir. Bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmenin keyfini çıkarın!

Eğer;
    Erken hamilelikte mide bulantısı hissetmediyseniz,
    Bebeğinizin kalp atışı dakikada 140 atıştan daha azsa,
    Ön tarafınızdan daha çok kilo aldıysanız,
    Beliniz basket topu gibi görünüyorsa,
    Aerolarınız çok kararırsa,
    Daha düşük taşıyorsanız,

Tuzlu ve ekşi yiyeceklere aş eriyorsanız, Proteine aş eriyorsanız-etler ve peynir,
    Ayaklarınız hamilelikten önceki haline göre daha soğuksa,
    Bacaklarınızdaki tüyler hamilelik döneminde daha çabuk uzuyorsa,
    Elleriniz daha kuruysa,
    Siz uyurken yastıklarınız kuzeye bakıyorsa,
    Müstakbel baba sizinle birlikte kilo alıyorsa,
    Hamilelik size her zamankinden daha iyi bir görüntü veriyorsa,
    İdrarınız parlak sarı rengindeyse,
    Burnunuz yayılıyorsa,
    Alyansınızı göbeğinizin üzerinde tuttuğunuzda yuvarlaklar çiziyorsa,
    Baş ağrılarınız varsa,
    Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde çift sayı çıkıyorsa,
    bebeğiniz erkektir.

Eğer;
    Erken hamilelikte mide bulantılarınız varsa,
    Bebeğinizin kalp atışı dakikada en az 140 ise,
    Basenlerinizden ve poponuzdan kilo alıyorsanız,
    Sol göğsünüz sağ göğsünüzden daha büyükse,
    Saçınızda kırmızı hatlar çıkıyorsa,
    Yüksek taşıyorsanız,
    Karnınız karpuz gibiyse,
    Tatlılara aş eriyorsanız,
    Meyvelere aş eriyorsanız,
    Portakal suyuna aş eriyorsanız,
    Hamilelik dönemi boyunca normal zamanki kadar iyi görünmüyorsanız,
    Hamilelik dönemi boyunca normalden daha huysuzsanız,
    Yüzünüz normalden daha çok patlaksa,
    Ekmeğin ucunun tepesini yemeyi reddediyorsanız,
    Göğüsleriniz gerçekten büyüdüyse!
    Siz uyurken yastıklarınız güneye bakıyorsa,
    İdrarınız donuk sarı rengindeyse,
    Alyansınızı göbeğinizin üzerine tuttuğunuzda bir taraftan öteki tarafa hareket ediyorsa,
    Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde tek sayı çıkıyorsa,
    bebeğiniz kızdır.

2. mervem

mervem Yeni Üye

Cevap: hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz
    bunlar dogrumu?

3. eboş

eboş Yeni Üye

Cevap: hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz
    benim bildiğim bu belirtilerin tam tersi yani sizin yazdığınız kız belirtileri erkek bebek erkek bebek belirtileride kız bebek olur...

4. ardam

ardam Yeni Üye

kızlar benim bildiğim yüzük yuvarlak dönerse kız sağa sola hareket ederse erkek hayya uygulamasını yaptım yani doğru cıktı

5. ZAMANSIZ

ZAMANSIZ Yeni Üye

arkadaşlar acaba hamilelikten önce cinsiyet belirlene bilirmi bilgisi olan varmı?

6. beren.efe

beren.efe Yeni Üye

Eğer yumurtanızın çatladığı günde hamile kalırsanız erkek, Adetinizin bitiminden hemen sonra hamile kalırsanız kız olur diye duymuştum. Ama Allah bilir en iyisini. Allah sağlıklısını ve hayırlısını versin inşaallah isteyen herkese.

AYŞEDEN bunu beğendi.
  7. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye

eRKEK DOGURACAK KADININ KALCASINA KİLO GİTMEZ. KALCA TARAFI DÜZDÜR O BÖLGEDEN PEK KILO ALMAZ.
    AMA KIZ DOGURACAK KADININ KALCALARI COK KİLO ALIR HAMİLELİK DÖNEMINDE..
    EN BİLİNENİ BUDUR.

8. swetla

swetla Yeni Üye

aslında ben hamile olduğumda ne olacağını bilmek istemiyorum yani ultrasona sadece sağlık gelişimi için bakmak istiyorum herşey sürpriz olsun son ana kadar

9. mrb bana yardımcı olur musunuz benim bu ay 2gn lekeledim 3 gün kanamam oldu normal 8günde bittim ama biraz değişikti şüpheli ilişkim oldu hamile kalmış olabilir miyim bilgisi olan varsa bana yardımcı olun şimdiden teşekkürler

10. swetla

swetla Yeni Üye

aaa gerçekten bende şu yüzük olayını denemek istiyorum, acaba daha hamile kalmadan yapsak olur mu?

11. jakob gül

jakob gül Yeni Üye

cok ilginç arkadaslar bunlar

12. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

8.ayım

ben 8 aylık hamileyim yüzük felan hikaye.benim bebeğim kız ama yüzüm gittikçe gzelleşti.kız bebek annesinin güzlliğini alır derler ama öyle olmadı.karnım yukarıda değil aşağıda.kalçam biraz genişledi ama erkekte de oluyor o kadar,ultrasona girmeden hepsi hikaye çünkü kız yada erkek belirtileri birbirini hiç tutumuyo

13. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye

dogru degil bunlar ya..benim bebegimin kalp arışı 140 ama erkek bi çogu uymuyor..

14. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

alians

erkekte alians yuvarlak cizmez kizda cizer. yani yazdiginizin tam tersi.

15. eminegelin

eminegelin Yeni Üye

benim erkek belirtileri var, ama KIZ :)
    cin takvimide erkek demi$ti, ve diger cisiyet belirlemelerde erkek demisti... ama 99,99 KIZ :)
    yapi meselesi, birazda...

hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz Erkek Mi Kız Mı?

hamileyim kizmi erkekmi bebeğim kızmı erkekmi testi kızmı testi hamileyim kizmi erkek mi Doğacak bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeye çalışmaktan daha eğlenceli ne olabilir? Herkes bu oyuna katılmak istiyor. Eğer bakkalda sizi biri durdurup, bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmeyi teklif ederse sakın şaşırmayın. Yüzlerce yıldır, bebek bekleyen anneler bebeklerinin cinsiyetini tahmin eden...
  2. İstenirse kız istenirse erkek bebek olabilir mi?

erkek bebek kürleri AŞIRI SPOR YAPMAK HAMİLE KALMAYI ÖNLERMİ ? Aşırı egzersiz yapan bazı kadınların hormonal sistemlerinde bir değişim söz konusu olabilir ve yumurtlama sı durabilir. ERKEĞİ VE KADINI İLGİLENDİREN SORULAR KAN UYUŞMAZLIĞI NEDİR Eşler arasında rh+ taşıyan anne ile rh kan taşıyan babadan gelişen bebeğin plesenta yolula anneye gecebilecek kan hücrteleri annenin bağışıklık...
  3. Hürrem Sultanın ilk çocuğu kız mı erkek mi

justin bieber kızmı erkekmi justin bieber kızmı Hürrem Sultanın ilk çocuğu kız mı erkek mi Hürrem Sultan, Kanuni Sultan Süleyman'a bir kız, dört oğlan çocuğu doğurdu. En büyük oğlu Mehmet Şehzade tahta çıkamadan öldürüldü. İkinci oğlu Selim tahta çıktı. Diğer çocukları da Beyazıt ve Cihangir Şehzadeleridir. Kızı Mihrimah Sultan'ı Vezir-i Azam Rüstem Paşa ile evlendirerek Vezir-i Azam'la...
  4. Fatih Terim'in Torunu Kız mı Olacak Erkek mi?

fatih terimin torunu, fatih terim, merve terimin kızı Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim çok yakında dede olacak. Kızı Merve Terim hamile olan Fatih Terim'in torununun cinsiyeti hakkında şimdiden tahminler yürütülmeye başlandı. Fatih-Fulya Terim çiftinin büyük kızları Merve'nin hamileliği, bayram havası yarattı. Doğacak bebeğin cinsiyeti ise...
  5. Hamilelikte Erkek bebek belirtileri

gebelikte erkek bebek belirtileri,hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir,bebeğimin erkek olduğunu nasıl anlarım,hamilelikte bebeğin erkek olduğu nasıl anlaşılır hakkında bilgiler Bebeğin cinsiyeti bebek sahibi olmayı bekleyenler için önemli bir merak konusudur. Anne ve baba sürekli acaba Kız mı? Erkek mi? diye düşünüp dururlar sürekli. Bu soruya kesin bir yanıt vermek çok zordur ama...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. hamilelikte cinsiyet belirtileri

,
  2. hamilelikte cinsiyet

,
  3. erkek bebek belirtileri

,
  4. cinsiyet belirtileri,
  5. gebelikte cinsiyet belirtileri,
  6. kiz bebek belirtileri,
  7. hamilelikte cinsiyet belirtisi,