gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelikte böbrek büyümesi ve ağrısı yaşlanyar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar hamileliğimin 5. ayındayım böbreklerimde ağrılar var ve şiddeti artıyor. Korkuyor insanda bu durumla karşılayan var mı bu normal mi kızlar. Acaba üşüttüm mü bilemiyorum. Ne öneriyorsunuz korunmak için ?

2. elifesra005

elifesra005 Forum Okuru

öncelikle geçmiş olsun, bende 22 haftalık hamileyim, geçen hafta 2 kez şiddetli ağrım oldu, nette biraz araştırınca dr gitmeye karar verdim, kan idrar tahlili yapıldı, birde detaylı bir ultrasona gireceğim yarın, dr kendi ultrason cihazında gördüğüne göre sol böbreğimde büyüme olduğunu söyledi, ancak hamilelikte genelde sağ böbrekte olurmuş,
    yarın sonuçlara göre bilgilendireceğim.

Hamilelikte böbrek büyümesi ve ağrısı yaşlanyar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böbrek taşından ağrısız kurtul

böbrek taşından ağrısız kurtul

denenmiştir:) bildiğiniz gibi etfarımızda bir çok insanın bunyesi taş üretiyor we bu taşları düşürmeye uğraşırken sancıyla kıwranıyor size ağrısız bir yöntem hemen bir aktara koşun we avakado yaprağı alıp kaynatın.düzenli olarak için taşlardan kurtulun saygılarrr
  2. Böbrek sancısı - Böbrek ağrısı

Böbrek sancısı - Böbrek ağrısı

böbrek sancısı neden olur böbrek sancısı nasıl geçer taşı ağrısı nasıl geçer böbrek sancısı, böbrek ağrısı, nasıl geçer, nasıl anlaşılır, nasıl olur, neden olur, ne iyi gelir, belirtileri, nedenleri Yeryüzünde ki en zor ve illet ağrılardan biridir böbrek sancısı. Peki böbrek sancısı neden olur ve nasıl geçer; buyun öğrenelim Melek'ler. Böbrek ağrısı ikiye ayrılır: NEFRİT Böbreklerin...
  3. kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?

kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?

kaç gündür kasıklarımda sancılanma ve ağrı var daha adetime bir hafta kadar var aama acaba kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?
  4. Hamilelikte diş problemleri

Hamilelikte diş problemleri

Hamileler için 3-6 aylar arası diş tedavileri ve rutin diş taşı temizlikleri için en uygun zamandır. Ağrı yapan, rahatsızlık veren bir problem var ise, hamile jinekolog ve diş hekimi birlikte tedaviyi programlayarak ağrının ortadan kalkması sağlanmalıdır. Ancak, acil olmayan tedavilerin hamileyken yapılması pek tercih edilmez. Hamilelik öncesinde yapılması gerekenler Hamilelik planlanmadan...
  5. Hamilelikte karın ağrısı ve ishal hakkında yardım istiyorum

Hamilelikte karın ağrısı ve ishal hakkında yardım istiyorum

Yaklaşık iki ay kadar önce hamile olduğumu öğrendim çok şükür iyi geçiyordu ama bu aralar sıklıkla karnımda ağrılar ishal durumu oluyor. Daha doktora gitmedim bu durumda bana neler tavsiye ediyorsunuz arkadaşlarım. Acı ve ya başka şey mi yememem gerekiyor yahu girince 15 dk wc de kalıyorum baya rahatsızım bu durumdan bu aralarda biraz bulantılarım başladı bana yardımcı olabilir misiniz ?

Sayfayı Paylaş