gebe
  1. Arzuşirin

Arzuşirin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    3

Hamilelikte burun kanamasi kaçıncı haftada olur

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Arzuşirin tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar adetime 10 gün var dün ve bugün burnum da hafif bir kanama oldu yaklaşık 15 gündür de göğüslerimde ağrı var ve bu ağrı hala devam ediyor sizce hamile olabilir miyim bu şekilde benzer belirtiler yaşayan arkadaşlarımdan cevap bekliyorum teşekkür ederim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba burun kanamasıyla gebeliğin alakası yok.Gögüs ağrısının bir çok nedeni vardır .Kahve çay çikolata cola gibi gıdalar aşırı tüketildiğinde,mense yakın dönemde gögüs ağrısı olabilir.Ayrıca meme kistleri de gösgüs ağrısı yapabilir.Ve son olarak bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz.Kısaca belirtiere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil..Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme yaşarsanız test yapın.Sevgiler..

3. Arzuşirin

Arzuşirin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Aslında kahve Cola tuketmiyorum vermiş olduğunuz cevap için teşekkür ederim en iyisi adetim beklemek sonrasında ağrılar için kontrole giderim ınsallah hamileyim dir

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim evet en doğrusu beklemek.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum

Hamilelikte burun kanamasi kaçıncı haftada olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileliğin kaçıncı ayında haftasında doktora gidilmeli

hamileliğin kaçıncı ayında haftasında doktora gidilmeli

Kızlar yeni hamişim daha 19 günlük acaba hamileliğimin kaçıncı haftasından itibaren doktora gitmem gerekiyor. Bu arada bu ilk gebeliğim. Bana dua edin lütfğen.
  2. Meleklerim sorum :hamileliğin kaçıncı haftasında mide bulantısı olur

Meleklerim sorum :hamileliğin kaçıncı haftasında mide bulantısı olur

Kızlar hani hamileliğin belli bi ayında kişiye göre değişsede genelde ay tutuyordu. Böyle böğürme ve yemeklerden tiskinme durumu vardı acaba bu tam olarak ortalama hangi ayda meydana gelmekte...
  3. hamilelikte kasık ağrıları kaçıncı haftada geçer?

hamilelikte kasık ağrıları kaçıncı haftada geçer?

Arkadaslar kasik agrilariniz hangi haftada gecti ben simdi 10 haftamdayim ve kasik ari denen birseyim kalmadi neden acaba?????
  4. Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada  başlıyor?

Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada başlıyor?

gebelik belirtisi kaçıncı haftada başlar,adetten önce gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri nasıl olur,hamile olduğunuzu nasıl anladınız,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler hamilelik belirtileri nasıl başlar, Hamilelik belirtileri kaçıncı ayda başlar, Hamilelik belirtileri hakkında bilgi Gebe olduğunuzu ne kadar erken öğrenilirse , gebelik ile ilgili bakıma o kadar erken...
  5. Doğum şekli kaçıncı haftada belli olur?

Doğum şekli kaçıncı haftada belli olur?

Doğumun normal yolla mı yoksa sezaryenle mi gerçekleşeceği çoğu gebelikte son güne hatta son ana kadar belli olmayabilir. Tamamen normal görünen bir gebelikte normal doğum sırasında bebeğin doğum yolunda ilerlemesinden kaynaklanan bir sebeple veya kalp atışlarında meydana gelen değişiklikler nedeniyle bir anda searyen gerekebilir ve bu tür durumların önceden tahmin edilmesi her zaman mümkün...

Sayfayı Paylaş