gebe
  1. serifegonulu

serifegonulu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

HAMILELIKTE NORMAL ADET GOREN VARMI

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında serifegonulu tarafından paylaşıldı.

HAMILE KALIPTA NORMAL ADET OLAN VARMI ACIL CEVAPPPPP LUTFENN

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Endişelenecek bir durum yok değerli şerife hanım, Rahim yapısı kalp şeklinde olup birazda girintli olan kişilerde bu sıkıntılara rastlanıyor. Girintili rahim durumlarıdna bebek yerleşme yaptığında yumurtalığınız onu farkedemez ve normal adet durumunuz devam eder. İlerleyen aylarda geçecektir ama lütfen doktora gidiniz.

HAMILELIKTE NORMAL ADET GOREN VARMI konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet Gecikmesi Normal midir?

Adet Gecikmesi Normal midir?

adet gecikmesi nedenleri adet gecikmesi normal midir adet gecikmesi neden olur Regl her kadının ergenlik çağından itibaren geçirdiği aylık periyorlardır melekler. Bu periyotlar kimisinde uzun aralıklarla kimisinde kısa aralıklara gerçekleşir. Ergenlik dönemlerinde düzene girene kadar yoğunluk ya da gecikmeler yaşanabilir. Ancak özellikle kadınlarda meydana gelen gecikmeler bebek sahibi olmak...
  2. adetden once ve sonra ılışkıye gırdık hamılelık

adetden once ve sonra ılışkıye gırdık hamılelık

en son 13aralıkda adet oldum bıtelı 10 gun olacak adetden once ve sonra ılışkıye gırdık hamılelık belırtılerım var sızce hamıle olabılırmıyımm cvp lutfennnnn?
  3. Adet Döneminde Normal Kan pıhtısı

Adet Döneminde Normal Kan pıhtısı

adetliyken kan pıhtısı düşürmek normalmi,adetliyken kan pıhtısı neden olur,adet döneminde pıhtılı adet,adet döneminde pıhtılı kan hakkında bilgiler Adet döneminde kan pıhtısı görülmesi durumunda endişe edilmemelidir. Böyle bir süreç çoğu kadında görülür ve adet döneminin bir parçasıdır. Adet döneminde rahimin kalınlaşmış astarı ile birlikte kan da vajina yolu ile vücut dışına atılır....
  4. hamılelık varmı

hamılelık varmı

slm bayanlar ben 2 bucuk yıllık evlıyım benım bebegım olmuyor ve 5 ay once kanal amalıyatı oldum ve doktor bana normal yolla bebegımın olma ıhtımalını%2 verdı tup bebek yapılmasını onerdı ama bu ay 3 gunum gectı ve akıntılarım oluyor belımde sıddetlı agrılar ve atl kasıkta agrılarım oluyor hamılemıyım acaba tahlıl yapmaktan korkuyorum husrana ugrarım dıe acıl cevap verın lutfen
  5. HAMILELIK

HAMILELIK

Kızlar 1 kasım adet donemim bitiş 5 yada 6 eşimle korunmasız iliskim 13 kasım. Yumurtlama tarihime yakın değil. Hamilelik olma ihtimali yok mudur ?

Sayfayı Paylaş