gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamilelikte tüy dökücü krem kullanılırmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Epilasyon tüy dökücü kremler

merhaba kızlar
    tüy dökücü kremlerin içinde çok çeşitli kimyasal içerikler varmış bu sebeple doktorlar önermiyor
    bilginiz olsun

hamilelikte tüy dökücü krem kullanılırmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüy Dökücü Krem ile İstenmeyen Tüylerinizile vedalaşmaya yardımcı--Hassas Ciltl

Tüy Dökücü Krem ile İstenmeyen Tüylerinizile vedalaşmaya yardımcı--Hassas Ciltl

yüz için tüy dökücü krem yüz tüy dökücü krem Kalea Tüy DökücüKrem ( Hassas Ciltler için) Narin ve Hassas Vücut Bölgeleri için Kale Tüy Dökücü Krem; yüz , koltukaltı ve bacaklarda istenmeyen tüyleri acısız olarak gidermek için geliştirilmiş olup bu tüylerin giderilmesine yardımcıdır Gliserin içeren özel formülü sayesinde , cildinizi yumuşatır. Hafif parfümlü ve kullanımı kolaydır. Kullanım...
  2. nasıl tüy dökücü krem almalıyım

nasıl tüy dökücü krem almalıyım

planta pura tüy dökücü kullananlar Tüy dökücü krem fiyatları piyasada değişkenlik göstermektedir.Bunun nedenleri almak istediğinizin marka politikası yada bu markaları satan firmaların oluşturdukları kar marjlarıdır.Piyasada yüzlerce tüy dökücü krem olduğu için size en çok satılanlan ve en iyi olanların fiyatları hakkında bilgi vereceğim.Bu ürünler farklı üç markanın heryerde bulabileceğiniz...
  3. tüy dökücü kremm kullananlarr

tüy dökücü kremm kullananlarr

tüy dökücü kremler nasıl kullanılır etkileri nasıl tüylerimden nasıl kurtulabilirim hakkında genel bilgiler burda melekler Güzelliğin ve estetiğin vazgeçilmez ön koşulu olarak görülen pürüzsüz bir teni gölgeleyen aşırı tüylenmeyi ağrısız ve sızısız olarak nasıl önleyebilirz benim aklıma gelenn tüy dökücü kremlerr siz meleklerden yardım istiyorummm lütfen bu tüy dökücü kremleri...
  4. Hamilelikte tüy dökücü krem kullanılırmı?

Hamilelikte tüy dökücü krem kullanılırmı?

hamilelikte tüy dökücü krem kullanmak zararlımıdır,hamilelikte tüy dökücü krem kullanmak sakıncalımıdır,hamilelikte tüy dökücü krem kullanılırmı,hamilelikte tüy dökücü krem kullanımı hakkında bilgiler Normal dönemde kullandığınız her kozmetik ürününü hamilelikte kullanamazsınız. Bu kremlerin içeriğinde bulunan bazı maddeler hamilelikte zararlı olabilir.Bu nedenle hamileler için güvenli...
  5. TÜY DÖKÜCÜ KREM

TÜY DÖKÜCÜ KREM

meraba ben vajina bölgemdeki tüyleri tüy dökücüyle alıyorum sonra yanma kızarıklık oluyor bir zararı olurmu ?

Sayfayı Paylaş