gebe
  1. BrAtZ

BrAtZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

HAMiLELiKTEN ONCE

Konu, 'Gebelik' kısmında BrAtZ tarafından paylaşıldı.

Hamilelikten önceki 3 ay çok önemli.yeni evlenen arkadaşlar yada bebek sahibi olnak isteyenler planlamadan en az 3 ay önce bir jinekoloğa gitmenizde büyük fayda var. Genel kontrol anlamında gebe kalmadan önce fizyolojik yada morfolojik bir rahatsizlığınız varsa bunu ultrasondan görmeniz ve gebelik gerçekleşmeden önce bu durumu ortadan kaldırmanız en doğrusu, çünkü sonrasında işler daha zor bir hale gelebilir.
    Ben, evlendikten sonraki ilk ayımda eşimle bir jinelokoğa gittik ve bebek sahibi olmak istediğimizi söyledik.Gerekli kan testlerini yaptıktan sonra ultrasonografik sonuçlarla beraber gebe kalmamda hiçbir sakınca olmadığını söylediğinde yolun yarısını en güvenli şekilde geçtiğimi düşündüm ve bu benim içimin güvenle dolmasını sağladı. psikolojik olarak ta hazırlanmama en büyük yardımdı bu belkide. Ve 3 ay boyunca kullanmam gereken vitaminleri yazdı. Düzenli olarak kullandım ve hamilelikte hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım.
    Benim de size tavsiyem gebe kalmadan önce bir kadın doğum uzmanına muayene olunuz.

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: HAMiLELiKTEN ONCE
    tşk ederim arkadaşım paylaşımın için

3. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

tesekkürler emeğine sağlık :D

4. SeLiN

SeLiN Forum Okuru

teşekkürler:)

5. CHATLAK

CHATLAK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    PAYLAŞIMIN İÇİN TŞKRLERR MELEĞİMMM....

6. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler... Ben de babama muayene oldum, 2-3 kere ultrasonla da bakıldı, sorun yok dedi babam ama henüz olmadı :) Zamanı tutturamadık herhalde :D:D

Paylaşım için de teşekkürler...

HAMiLELiKTEN ONCE konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dugunden once ve sonra:D:D:D:D:D:D

dugunden once ve sonra:D:D:D:D:D:D

Düğünden önce ERKEK: ELBETTE, BEN ARTIK DURAMIYORUM! KADIN: GIDEYIM MI? ERKEK: HAYIR, AKLINDAN BILE GECIRME KADIN: BENI SEVIYORMUSUN? ERKEK: ELBETTE KADIN: BENI HIC ALDATDIN MI? ERKEK: HAYIR, BOYLE BI SHEY NASIL AKLINA GELEBILIR? KADIN: BENI OPUCEKMISIN? ERKEK: EVET KADIN: BENI DOVUCEKMISIN ? ERKEK: HIC BIR ZAMAN KADIN: SANA INANABILIRMIYIM? Düğünden sonrası için aşağıdan yukarı...
  2. konusmadan once bu yaziyi okuyun

konusmadan once bu yaziyi okuyun

Bir gün bir tanıdığı büyük filozof Socrates'e rastladı ve dedi ki, "Arkadaşınla ilgili ne duyduğumu biliyor musun?" "Bir dakika bekle" diye cevap verdi Socrates. "Bana bir şey söylemeden evvel senin küçük bir testten geçmeni istiyorum. Buna 'Üçlü Filtre Testi' deniyor..." "Üçlü Filtre?" "Doğru," diye devam etti Socrates....
  3. Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

kizlar yepyeni bir forum aciyorum.. ve yumurtlama gununde degilde yumurtlama gununden sonra hamile kalanlar varsa hikayelerini paylasmalarini cok isteriz... insallah actigim bu yeni forum butun melekelere sans ve ugur getirsin:dilektut:. ve Allah kucuk meleklerimizi bizlere armagan etsin insallah..:ebebek:
  4. adetden once ve sonra ılışkıye gırdık hamılelık

adetden once ve sonra ılışkıye gırdık hamılelık

en son 13aralıkda adet oldum bıtelı 10 gun olacak adetden once ve sonra ılışkıye gırdık hamılelık belırtılerım var sızce hamıle olabılırmıyımm cvp lutfennnnn?
  5. hamilelik

hamilelik

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben 15 eylülde adet gördüm ekim 2 sindede damala damla kan geldi sadece 1 saatlik bişiydi sonra da kahverengi akıntı geldi sizce hamilemiyim b

Sayfayı Paylaş