gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hamilemiyim belirti yok

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hamile iseniz ve belirtilerin hiç biri yok ise kızlar, buradan sizin durumunuzda olan arkadaşlarımız ve uzman ekibimiz durumunuzu tartışacak.

Hamilemiyim belirti yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar hamile miyim acaba

kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  2. Hamilemiyim, deyilmiyim... belirtiler onu gösteriyor... Doktur deyilsin diyor kulubü

Hamilemiyim, deyilmiyim... belirtiler onu gösteriyor... Doktur deyilsin diyor kulubü

hamilemiyim bilmiyorum, hamilemiyim Hamilemiyim, deyilmiyim...???? Ne kadar beliriti varsa bende.... ama dün doktora gittim.... Negatif.... yani hic birsey yok...yani bebis daha ortalikda yok Düsünmeyim diyorum, belki piskolojik diye.... ama yinede beliritiler gitmiyor.... benimle ayni durumda olanlar, haydi kulubüme.... :D paylasin benimle....
  3. hamilemiyim belirtiler yaşıyorum

hamilemiyim belirtiler yaşıyorum

hamilemiyim merhaba; ben hamile olmak istirıum yumurlama dönemimde ilişkiye girdik adet tarihim ağustosun 8i ve dün iç çamaşarıma kahverengi leke ve sarı akıntı olduğunu gördüm gebelik belirtisi olabailir mi?
  4. Hamileyim ama belirtim yok belirtiler ne zaman başlar?

Hamileyim ama belirtim yok belirtiler ne zaman başlar?

hamilelik belirtileri ne zaman başlar,hamilelik belirtisi nasıl olur,hamilelik belirtileri nelerdir,gebelik belirtileri,gebelik belirtileri ne zaman başlar,gebelik hakkında bilgiler Aslında hamilelik erkekten gelen sperm hücresinin kadından gelen yumurta hücresi ile döllendiği andan itibaren başlar. Hamilelik belirtileri ise kişiden kişiye değişebilir. Bazıları ilk haftadan itibaren...
  5. Gebelik belirtim yok ama adet olmadım neden?

Gebelik belirtim yok ama adet olmadım neden?

Kadınlar hamile kaldıklarında ilk olarak adet gecikmesi yaşarlar. Birçok kadın cinsel ilişki sonrasında adet gecikmesi yaşarsa, bunu hamileliğe bağlar. Hamilelik ihtimali olmadan da adet gecikmesi meydana gelebilir. Birçok sebebi olan bu durum doktora gidilerek nedeni hakkında bilgi alınabilir. Nedenlerini fiziksel ve psikolojik olarak iki şekilde ele almak mümkündür. Düzensiz beslenme,...

Sayfayı Paylaş