slm arkdaşlar bende uzun zamandır takip edip yeni katılanlardanım eşimle yaklaşık 1 yıldır sağlık sorunlarımız nedeni ile sadece geri cekme yöntemi ile korunabiliyoruz benim adetlerim düzenlidir ve bu ay 3 gün geçikti yaklaşık bir haftadır mide bulantısı baş dönmesi yorgunluk uyku iştah artışı yaşıyorum gün içinde adet olucak gibi belirtiler oluyo fakat sonra geçiyo belimde ağrı ve yorgunluk hissim cok fazla bugun evde test yaptım negatif cıktı bu evde yapılan testlerde kaçıncı günde belli olur biri yardımcı olursa cok sevinirim acaba hamilemiyim ..

bende yeni üyeyim arkadaşlar. lütfen yardıncı olun. 9 aylık evliyim bebek istiyoruz. adetim daha 2 gün gecikti fakat daha erken die test de yapmıyorum. bende hiç bir belirti yok. adetim düzenliydi belim çok ağrırdı adet olacağımda, ne bel ağrısı adet belirtisi ne de gebelik belirtisi. ikisi de yok. BELİRTİ OLMADAN HAMİLE KALAN VAR MI CEVAP BEKLİYORUM LÜTFEN. ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.

canım benimde pek belirtim yok ne göğsüm ağrıto ne kasıklarım 4+4 haftalığız çok az bulantım oluyo o kadar ama benim 3 gün kahverengi lekem geldi adetim geçtikten 3 gün sonrada gebe olduğumu öğrendim:) inşallah sende hamilesindir:gezme:

slm arkdaşlar bende uzun zamandır takip edip yeni katılanlardanım eşimle yaklaşık 1 yıldır sağlık sorunlarımız nedeni ile sadece geri cekme yöntemi ile korunabiliyoruz benim adetlerim düzenlidir ve bu ay 3 gün geçikti yaklaşık bir haftadır mide bulantısı baş dönmesi yorgunluk uyku iştah artışı yaşıyorum gün içinde adet olucak gibi belirtiler oluyo fakat sonra geçiyo belimde ağrı ve yorgunluk hissim cok fazla bugun evde test yaptım negatif cıktı bu evde yapılan testlerde kaçıncı günde belli olur biri yardımcı olursa cok sevinirim acaba hamilemiyim ..

silik belli belirsiz hayalet gibi bi çizgidemi çıkmadı arkadaşım benim adetime 6 gün kala sadece havaya kaldırınca görünen çizgiler vardı ve adet günüm de tam koyulaştı belki geç döllenme felan olduysa silik çıkabilir testinin markası neydi bu arada?

yok canım hiç cizgi çıkmamıştı yazıyı yazdıktan 2 saat sonra adet oldum zaten yani olmadı valla üzülsem mi bilemiyorum yani ne tam korunuyoruz nede tam bırakıyoruz o yüzden her ay böyle stres oluyo

gül deniz cok sevindim gözlerim doldu inan bende cok istiyorum ama adetime daha 10 falan var kan testi yaptırsammı diye düşünüyorum cok merak ediyorum inş hepimize rabbim hayırlı bebişler verir amiiiinn...

gül deniz cok sevindim gözlerim doldu inan bende cok istiyorum ama adetime daha 10 falan var kan testi yaptırsammı diye düşünüyorum cok merak ediyorum inş hepimize rabbim hayırlı bebişler verir amiiiinn...

kızla yaptımayın kan testi ben adetime 4 gün kala yaptım negatif çıktı adetimin 3 gün gecikmesinde 163 çıktı laboquick diye bi erken gecelik testi var ben internetten 11 adedini 8 tly aldım adetime 8 gün varkenden doğru sonuç verdi 12 çizgi normalde çıkmaz ama s,ilik dahi çıksa hamilesinizdir kızlar

kızla yaptımayın kan testi ben adetime 4 gün kala yaptım negatif çıktı adetimin 3 gün gecikmesinde 163 çıktı laboquick diye bi erken gebelik testi var ben internetten 11 adedini 8 tly aldım adetime 8 gün varkenden doğru sonuç verdi 12 çizgi normalde çıkmaz ama s,ilik dahi çıksa hamilesinizdir kızlar
ama adetiniz geçmeden kan test, yaptırmayın hayal kırıklıgı büyük oluyo

Geri