of kafam ne çok karıştıı ... bizde bu ay korunmuyoruz haziran 22 de regl oldum 26 sıı gibi bitti sonrasında korunmadık. 2 gün önce de baş dönmesi oldu bugünde kasığım şişti ve inanılmaz baskı ve agrı hissi var ... az öncede burada erken den öğrenenleri görünce dayanamadım test yaptım ama negatif çıktı. daha reglime 10 gün var ... :( Allahım hayırlısıysa nasip etsin ama regl olmak istemiyorum ... dilerim hamile kalırım... isteyen herkese nasip olması dileğiyle...

selam jelibonibon bende haz.22 de adet oldum bizde 6 aydır korunmuyoruz benimde karnımda sancı şişlik sanki adet olacakmış gibi bel ağrım var daha 10 gün var adetime test aldım ama yapmaya korkuyorum negatif çıkar mı diye çok üzülüyorum adet olunca hüsrana uğruyorum seni çok iyi anlıyorum allahım kucaklarımızı boş bırakmasın gönlümüze göre versin allaha emanet...

Kızlar merhaba ben tekrar geldim aranıza adetim 20 gün gecikti sabah dayanamadım idrar testi yaptm pozitif çıktı... Inanamadım hemen başka bir eczaneden farklı bir marka test daha aldım oda pozitif çıktı yalnış olma payı var mı sizce çooook heyecanlıyım...

selam melekler ben 2 yildir bu sitenin okuyucusuyum ama buraya yeni kayit oldum,ben 3 yildir evliyim ilk yil korunduk ama simdi 2 yildir tedaviler aldim ama olmadi sora esimde proplem cikdi,bu arada arkadaslar ben azeriyim,3 ay once esime tedavi yazildi sonra esim is icin baska yere gitti,ben temmuzda doktora GITTIM ve hormon yetersizliyim oldugunu dedi ilac yazdi,kan deyisimi etim 10 gun guclu ilaclar yazildi bu arada,sonra ben temmuz 9adet oldum ilaclarim da bitti 13 de adetim bitti 17 - 26 si temmuz araligi esimle bi yerde olduk sora daha olmadik 1hafta one 2 gun adet oluyormusum gibi agri geldi sora sol kasigimda agri oldu simdi sag kasigim agriyor,ben normalde kabizlik yasarim su icemem,ama bir haftadir suekli normal oluyo,ve hep idrarim geliyo idrar sonunda yanma oluyo,ve fazla su iciyorum adetime daha 6 gun var cok endiseliyim insallah gebe kalirim,surekli gebe olduguma dair ruya goruyorum bu arada.hapsirik tuttu 2gundur,belimde agrilar var rahat sirt ustu yatamiyorum,dudaklarim soldu kabuk kabuk oldu,goguslerim normalde buyuk ama sanki daha ic camasirim kucuk gibi agriyorlar ne biliyim ya unsallah hamileyimdir ,amin

hamilemiyim

merhaba aradaslar benım sorum olacak hemen cevaplarsanız sevınecem ben 2 gün önce adet olmam gerekıyordu ama olmadım sançım var ara ara ve uykum hıç gelmıyo halsısızım ve gögüslerimde agrı var acaba ben hamılemıyım sızce sımdıden tesekrler

merhaba benim adetime son 4 gün kaldı . birkaçgün önce yaptığım testler hep negatif çıktı!!! şimdi tekrar yapsam sonuç cıkar mı ? kasıklarıma adet sancısı gibi hafif kıraplar giriyor ve 2 haftadır gögüslerim cok hassas..? hamile olma ihtimali nedirr ? lütfen yardımcı olun :(

merhaba benim adetime son 4 gün kaldı . birkaçgün önce yaptığım testler hep negatif çıktı!!! şimdi tekrar yapsam sonuç cıkar mı ? kasıklarıma adet sancısı gibi hafif kıraplar giriyor ve 2 haftadır gögüslerim cok hassas..? hamile olma ihtimali nedirr ? lütfen yardımcı olun :(

ben adetimden 2 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı hamile değilim diye önemsemedim hava değişimi faktörü de vardı çünkü ben de :)) eşim 1 hafta sonra dayanamadı gebelik testi aldı o zaman pozitif olduğunu anladık :) şu anda 9 haftalık hamileğim öğrendiğimde 5 haftalıktı

Geri