gebe
  1. nur3434

nur3434 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim yardimmm

Konu, 'Gebelik' kısmında nur3434 tarafından paylaşıldı.

Mrb ben nur benim sorunum gecen ayin 28inde adet oldum benim her ay 5 gun one geliyo adetim bu ay 23yada 24ünde olmam gerekiyodu ama olmadim pazar gunu bi pembelik oldu carsamba ve dun gece yine pembelik oldu baska bise yok test yaptim 24ünde ama yok cikti cvplarinizi bekliyorum bole olan varmi

hamilemiyim yardimmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardimmm

yardimmm

merhaba arkadaslar siteye yeni katildim ve cok hosuma gitti bastan sona kadar okudum uzun süredir aradim site buydu ve sonunda siteyi buldum ben tam bir senedir evliyim ve cocugum olmadi ne kadarda ugrasak olmadi 3 hafta önce rahatsizlandim hastaneye gitim ve bana doktor yumurtaligimda kis oldunu söyledi ve yumurtaliklarimin bir tanesi dönmüs ve ameliyat oldum herneyse ve bir hafta önce esimle...
  2. lutfen yardimm

lutfen yardimm

merhabalar uzun suredir takip ediyorun fakwt yeni uye oldum ben 26 günde bir düzenli 4 gün adet oluyorum 12 ocakta 4 gün adet oldum. 7 şubatta adet oldum ve 2 gün sürdü şuanda hiçbirşey yok kasılarımda hafif bir ağrı var iğne batması gibi başka herhangi bir şey yok bebek çok istiyorumm sizce ne olabilir....
  3. yardimm

yardimm

Arkadaslar bana cumleleri-paragraflari dogru ceviren bi site gerekli bigisi olanlar varsa yardim edebilir mi? Simdiden tesekkurler.
  4. lutfen yardimmm

lutfen yardimmm

Kafam cok karisik arkadaslar lutfen cok caresizim 7 aydir bebek icin ugrasiyom ALLAHA hergun dualr ediyorumm bu ay 6 gun adetim gecikti ilkk kez kan sonucum 0.89 cikti devlet hastanesinde kan testi yaptim sormadim cok kalabalikti her ay 0.5 cikiyodu kan degeri bu ay bole cikti bugun saglik ocagina gitti doktor bekle pzartesiye kadar dedi... ama beklemeye dermanim yok kasiklarim agriyo ve meme...
  5. hamilemiyim

hamilemiyim

Beyza hanim bir sorum olacak uye degilken yazmistim ama simdi uye oldum benim adetkerim duzenli 22 haziran 24 temmuz da hasta oldum bu ayda 27 agustosta geldi nisanlinla arkadan biseyler oldu ama kendimi sıktım olmadi zevk suyum da gekmedi diyor ama cok korktum Hic pedime dogru duzgun gelmedi ama hasta olmadan once fok hafif bas donmelerim oldu gogsumde sisti hastalik bugun bitti gogus agrum...

Sayfayı Paylaş