gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileyim ama karnım büyümedi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar ben 4 aylık hamileyim ama dışardan görenler benim asla hamile olduğumu bilmiyor çünkü karnım halen çıkmadı hamilelikte karın ne zaman çıkar acaba bilen varmı bende artık hamilelik kıyafetleri giymek istiyorum ama karnım olmadığından giyemiyorum benim karnım ne zaman büyücek

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ben 5 bucuk aylik hamileyim ve gorenler ne zaman bebek yapcaksiniz diyo:S Kisiden kisiye degisir. Sen yinede giyin zaten hamile tisortleri giyince karninda bi toplanma oluyo :)
    Gobus var gibi gorunuyo :)

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Bende 15 haftadan sonra hafif hafif belli olmaya basladi. Suan 19. Haftadayim ve kocaman oldu bile. Banada cok büyüyormus gibi geliyor. Herkeste degisiktir kuzuya katiliyorum. Giyin bence hamis kiyafeti, simdi giyinmiycende ne zaman giyineceksin.... :b

4. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ay canim kiyamam ,kizlar ben ekstra karnimi disina cikarirdim ilk zamanlar heveslenirdim büyük göbiseyupissimdide dogum yapali 3 sene oldu bu göbis hala benle:haha:

hamileyim ama karnım büyümedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 aylık hamileyim ama karnım hiç çıkmadı

4 aylık hamileyim ama karnım hiç çıkmadı

merhaba benim hamileliğimin dördüncü ayında olmama rağmen karnım hiç çıkmadı böle ayva göbeği gibi acaba bebeğim yeterince besleniyor mu ya neden karnım büyümüyor
  2. riya ile korunuyordum ama karnımda hareket var hamile miyim?

riya ile korunuyordum ama karnımda hareket var hamile miyim?

sizinle birşey paylaşmak isteiyorum 2 aya yaklasık karnımda hareketler hissediyorm yeni yeni bebek canlanır gibi işin gerçegi riya ile korunuyorum ve düzenli regl görüyorum ayriyetden 17 aylık birde kızım var böyle bir durumla karşılasan var mı
  3. Hamileyim karnımda sertlik var

Hamileyim karnımda sertlik var

hamilelikte karnın sertleşmesi,gebelikte karında sertleşme neden olur,hamilelikte karında kasılmalar,gebelikte karında kasılmalar,gebelikte karın sertleşmesi hakkında bilgiler Karında sertleşme ve kasılma benzeri şikayetler hamileliğin son aylarında sıklıkla rastlanan şikayetlerdir. Bunlara kasık ağrısı da eşlik edebilir. Özellikle 6. aydan sonra doğuma kadar olan dönemde anne adayı...
  4. Hamileyken Karnın Çatlamasının sebepleri

Hamileyken Karnın Çatlamasının sebepleri

gebelikte karın neden çatlar,gebelik çatlağına ne iyi gelir,gebelik çatlağını önlemek mümkünmü,gebelikte karın çatlağı hakkında bilgiler Gebelikte artan hormonlara bağlı olarak cilt yapısında değişmeler de çatlak oluşmasında etkili olabilir. Cilt yapısı esnek olan gebelerde çatlaklar az olur veya hiç olmaz, cilt yapısı esnek olmayan gebelerde çatlaklar fazla olur. Cildin esnekliği esas...
  5. Hamileyim karnım çok sert

Hamileyim karnım çok sert

merhaba ben 4 aylık hamileyim iki gündür karnım çok sert kabızlık çekiyorum bebeğime bir şey olurmu

Sayfayı Paylaş