Hamileyim Anneyim Soru Sor

Fıstık tebrik ederim canım allah analı-babalı büyütsün inşallah, bende hamileyim, geçen ay yok sandım üzerine görmüşüm, çarşamba dr gidicem bakalım kısmetse görürüz sanırım bebişimizi..
Canım benim çok teşekkürler,sende hamileymişsin çoook sevindim.bekledin bekledin sonunda mutlu son işte.Allahım saglıkla sıhhatle bebeğine kavuşmak nasib eder inşallah.öptüm...

selam arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır girmiyordum bi bakayım dedim ne çok hamiş kalan olmuş ne güzel hatta hamişler doğurmuş bile:)) dün gibi hatırlıyorum hamile kaldığımız zamanları.... bende gün sayıyorum 22 mayıs tarihim ama normal olacağı için her an gelebilir sabırsızlıkla bekliyoruz Rabbim hayırlısıyla beni ve tüm bekleyenleri kurtarsın kimse yok şu anda burda kendinize iyi bakın dualarınızı eksik etmeyin nolur:)))

selam arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır girmiyordum bi bakayım dedim ne çok hamiş kalan olmuş ne güzel hatta hamişler doğurmuş bile:)) dün gibi hatırlıyorum hamile kaldığımız zamanları.... bende gün sayıyorum 22 mayıs tarihim ama normal olacağı için her an gelebilir sabırsızlıkla bekliyoruz Rabbim hayırlısıyla beni ve tüm bekleyenleri kurtarsın kimse yok şu anda burda kendinize iyi bakın dualarınızı eksik etmeyin nolur:)))

selam vahidecimmm, umarım beni hatırlamışsındır...

ya inanamıyorum doğumun gelmiş bile, allah yardımcın olsun canım... inşallah çok rahat bir doğum geçirirsin. şimdiden tebrik ediyorum...

meraba arkadaşlar ;
aranıza yeni katıldım ya ne kadar güzel bir forum:)bende sizlerle bilgi alışverişinde bulunmak isterim 22 haftalık hamileyim bende Allah kısmet ederse 20 eylülde bebeğime kavuşucam.ama çok endişeliyim en ufak bir şeyde geriliyorum.zaten tahminim bir çok anne adayıda benim gibidir demiiii...

canım benimmmm yaa daha dün gibi hamile kaldığın ne çabuk doğurcan:)inşallah saglıkla sıhhatle bebeğine kavuşursun.doğumdan sonra detayları anlat muhakkak ve bebişle ilgili sorunlarımızı burda yazalım sakın kaybolma,öptüm...

canım allah yardımcın olsun kolay doğumlar diliyorum

selam kızlar...07/05/2010 tarihi itibariyle minik kızıma kavuşmuş bulunuyorum.Anca haber verebildim çünkü biraz zorlandım.Tatlı kızım yaramaz çıktı:):)

kızlar bende hamişim 4 aya girmiş bulunmaktayım ve çok mutluyum..:dancing:bu ayda hamile olan melişlerle paylaşalım bu güzel hamileligimizi.....:bebem:

selam kızlar...07/05/2010 tarihi itibariyle minik kızıma kavuşmuş bulunuyorum.Anca haber verebildim çünkü biraz zorlandım.Tatlı kızım yaramaz çıktı:):)
Nurcicim tebrik ederim canım.Allahım saglıkla sıhhatle büyütmek nasib eder inşallah.benden sonra bi sen hamile kalmıştın birde semra.vay be sırası gelen doğuruyor.canım müsait olduğunda detayları yaz ve bebişle ilgili sorularımız için burda kal kaybolma sende sakın:)

Geri