Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

Amin. Tesekkürler. Evet ama benım ablam bulantı yasadı ve erkek idi. Bakalım çin takvimine göre kız görünüyor.Benim simdiye dek baktıgım 15 kısıde çin takvimi yanılmadı.Ablamın dr una sormustu Dr u evet %90 tutuyor demişti. benım için farketmez yeterki sıhhatlı olsun cınsıyeti önemli deil.

vallahi çin takvimi bende de tuttu kız diyordu şimdi kızım olacak... Hayırlısı canımmm

Selam hamiş melekler. Allahın izniyle ben de aranıza katıldım. Haftaya perşembe doktora gidicem inşallah. Sormak istediğim şey şu: İlk muayene de normal ultrasonla mı bakıyor doktor yoksa diğer türlü mü? Başka neler yapıyor. Bilgi verirseniz sevinirim. Ona göre hazırlıklı gitmek istiyorum. Değilse çok heyecanlanırım. :)

canım ilk muayenede evet normal ultrasonla bakıyorlar fakat keseyi normal ultrasonda göremezlerse vajinal ultrason yapıyorlar sen hazırla kendini şimdiden ayrıca aramıza hoşgeldin sağlıkla kucağına alırsın inşallah...

Anyacım sende hoşgeldin canım Rabbim sağlıkla bebğini kucağına nasip etsin inşallah çin takvimine gelince benm çin takviminde bebeğim erkek olucak gibi görünüyordu ama doktorlar tam emin olmasalarda kız veya kız gibi diyorlar ayrıca basenlerim genişledi ve karnım yayvan gören kız karnı diyor:D bakalım hayırlsını istemek lazım..

canım ilk muayenede evet normal ultrasonla bakıyorlar fakat keseyi normal ultrasonda göremezlerse vajinal ultrason yapıyorlar sen hazırla kendini şimdiden ayrıca aramıza hoşgeldin sağlıkla kucağına alırsın inşallah...
Hmm tamam canım çok teşekkürler. İnşallah. Hepimiz sağlıklı sıhhatli olarak alalım bebişlerimizi kucaklarımıza. Aminnnnnnn. Çok heyecanlıyım yaaa...

Hoşbuldum Kızılötesi. Saol canım. Bakalım perşembe gününü iple çekiyorum. Doktora gidicem.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Bebişlerimizi sağ salim kucağımıza alırız umarım.

Good%20Morning%20(7).gif

Günaydın annecikler... Nasılsınız umarım hepinizde iyisinizdir... Sabırsızlıkla teyze olmayı bekliyorum tabi tteyzee olmama izin verirseniz... bende bebişlerininizin teyzecikleri olayımmı ???.. özgecim sen nasılsın miğde bulantıların nasıl ???? Hafifleme varmı yoksaaa tam gaz devammı ediyorr bulantılar???
Esracım senin böbreklerin nasıl.. yanlış hatırlamıyorsam böbreklerinle başın dertteydi.. sanada canım acil şifalar diliyorum...

Anya ve kelebek arkadaslarımızada bu yeni girdkleri dunyada başarılar diliyorum sorunsuzz hamilelikler diliyorum...

Kendinize dikkat edin melekler... Hepinizede hayırlı doğumlar....

Geri