Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

fırdevscım bulantılar ve gebelıkte yasanan seyler bulantı,kusma,aserme gıbı seyler kısıden kısıye deısıor canım boyle onemsız bıseye kafayı bu kadar takma canım benım bulantılarım gec basladı ve erken bıttı en fazla ıkı hafta felan cekmısımdır.sen bu kadar kucuk bı ayrıntıya bu kadar takarsan ılerde ıkılı,uclu,seker teslerınde ne yapcaksın canım bıraz rahat ol herseyı akısına bırak ve hayırlısını ıste allaha emanet ol ıyı aksamlar:):):)

hayalcım benımde bı kacgun sonra 8 haftalık olucak bebısım ama hıc bulantım falan yok kafama takılıp duruyo acaba ters gıden bıseylermı var dıye cunku hamıle kalan kadınların hemen hepsınde bulantı var senınkısıde pek kucukken baslatmıs bulantıları 2 haftalık yazıyordu galıba ınsallah en kısa zamanda gecer bulantılarında rahatlarsın
Bulantı düşük riskini azaltıyomuş diye duymuştum canı inşallah sende de ters bişi yoktur ama bulantım her gün mutlaka oluyor.çekeceğiz artık bi süre :S

ben birazdan doktotra gidiyyooooreeeeee :D
bakalım büyümüş mü bizimki :D:D

hayalcım benımde bı kacgun sonra 8 haftalık olucak bebısım ama hıc bulantım falan yok kafama takılıp duruyo acaba ters gıden bıseylermı var dıye cunku hamıle kalan kadınların hemen hepsınde bulantı var senınkısıde pek kucukken baslatmıs bulantıları 2 haftalık yazıyordu galıba ınsallah en kısa zamanda gecer bulantılarında rahatlarsın
canım benimde aşırı bulantılarım olmuşdu hatta bunun için tedavi bile gördüm ama düşük riskimde vardı yaklaşık 40 gün yattım:( canım ama en yakın arkadaşım öö bile demeden 5. ayına geldi bebeğide gayet sağlıklı kafana takma kendini bu kadar dinleme daha önündeee çokkk uzun bi zaman varr sağlıcakla kal..

kızlar yaa benim ble çok bildik türden adet sancısı gaz sancısı gibi sancılarım varr ama bebeğimde maşallah hareketli sürekli hiç durmuyor:D sizdede oluyormu bu tip şeylerr

esracım soyledıgın seyler bendede oluor ozellıkle kasıklarım felan falaket agrıo bazen ama bunlar normal canım bebek buyudukce agırlasıor ve vucut bıraz zorlanıo az kaldı canım dayan bunlar yalancı dogum sancıları senın ufaklık senınle oynuo:party:

:D:D:D
bizimki eşşşeekkk kadar olmuş :D:D
amanınnn bayağı bebek kıvamına gelmiş bizim noktacan :D
çok hareketli dedi doktor,,hakkaten de öle dönüo da dönüo :D bacaklarını açıo ama ben yine de cinsiyeti hakkında bişi demiim dedi,,1 ay sonra kontrolde sölicekmiş,,,ölcem meraktan valla :D

özgecim öncelikle rabbim sağlık versin en önemlisi o.. haaa kız olmuş haa erkek farketmiyor çünkü... Ne güzel kıpraş kıpraş bi bebişin var benimkide durmuyo valla bi ordan bi burdan depikliyor :D:D özellikle geceleri durmuyoo velet :D

yaaaa kızlar bişi dicem :S benim arkadaşımda hamiş ve aynı hafta hamişiyiz ama onun göbüşü benimkinden fazlaaaaa :S:S onunkisi 8 aylık gibi acaba benim bebiş kilo almıyomu
ben mi aldım tüm kiloları :S:S offfffff cuma gelsede kontrolde soracağım yaaaaa çok canım sıkıldı bu duruma :S:S:S

Geri