Hamileyim Anneyim Soru Sor

Kizlar merhaba,

ben de 14 üncü haftamdayim, haftaya randevumuz var cinsiyetini ögrenicez insallah. Simdiden cok heyecanliyiz. Benim icime erkek doguyor ama kiz da olsa erkek de deli gibi sevinicez sonra da isim arama calismalarina giricez :)
Benim sabah bulantilarim hala devam ediyor her sabah bi safra cikarmadan güne baslayamiyorum ama gün icinde eskiye göre daha iyiyim. Sik sik acikiyorum ama henüz kilo almadim. Genelde ögün aralarinda salatalik, havuc gibi kilo yapmiycak seyler yemeye calisiyorum.

Ben de durumlar böyle tüm arkadaslara saglikli hamilelikler diliyorum

arkadaşlar doğum veya muayene için hastane araştırıyorum. fikirlerinizi almak istiyorum. böyle bir başlık var mı? yoksa açılsa mı acaba? mesela GÜLTEPE ENSAR VE ÜMRANİYE ERDEM hastaneleri hakkında biliyorsanız eğer yorumlarınızı alsam :(( ya da en iyisi nedir özel mi devlet mi?
devletteki dr özel muayene olma mı? oof arkadaşlar kafam çok karışık. hamileyim ve hala bu konu kesinleşmedi.

:Dancing_angry:

adaşım sana katılıyorum zaman okadar hızlı ilerliyorki.... Ben bile daha dün gibi aklımda hamile kaldığımı öğrendiğim gün... :D şimdi ise 39.haftama girdim....
Canım kilo ile ilgili ben toplam 72 kg ile hamile kaldım , ilk üç ay bulantım fazla olduğu için 5 kiloya yakın bi zayıflamam oldu.. Şimdi ise 74 kiloyum yani kaybedilen kşloları geri aldığımıda sayarsak 7 kilo aldım toplamda...
68 kişıyla başladım 80 kiloyum şimdi :S öleyim ben :D daa doğuma da çook var :S

68 kişıyla başladım 80 kiloyum şimdi :S öleyim ben :D daa doğuma da çook var :S
Seviyorum senin bu deli hallerini:D kilon çok sayılmaz ha dikkat etsen ii olur evet ama çaresizde sayılmazsın özgecim ben 68 ile hamile kaldım 81 ile doğum yaptım ilk gün tartıya çıktım 76 kiloya inmiştim şimdi 73 kiloyum geriye ne kaldı hiç bişey benim yaramaz zaten bir aya kalmaz bunlarıda veridir benim bir arkadaşım tam 30 kilo almıştı şimdi hiç bişi kalmadı... endişelenme ...bebeişin sağlıklı olsun senin canın saolsun yeter..

Kızlar yaaa aklıma birşey takıldı... Devlet hastanesinde doğum yapanlar varsa bana lütfen yardımcı olsunlar...
Bildiğim kadarı ile sgk lı olanlar doğumda hiçbir masraf ödemiyorlar, ama bir arkadaşım eşime demişki serumlar ilaçları falan biz kendi cebimizden ödüyormuşuz yani onlar reçeteye yazıyorlarmış biz eczaneden gidip alıyormuşuz...
Bilginiz varmı böyle birşeyden.. Ozaman ben niçin sgk lıyım kiiii anlamadım. :S

ilkkez böyle birşey duyuyorum kızılcım oda neymiş öyle ben özel hastahanede doğum yaptım yine verilecek ilaç ve serumlar kadar ancak ücret ödemişimdir ... inanma sen o arakadaşa:D

Seviyorum senin bu deli hallerini:D kilon çok sayılmaz ha dikkat etsen ii olur evet ama çaresizde sayılmazsın özgecim ben 68 ile hamile kaldım 81 ile doğum yaptım ilk gün tartıya çıktım 76 kiloya inmiştim şimdi 73 kiloyum geriye ne kaldı hiç bişey benim yaramaz zaten bir aya kalmaz bunlarıda veridir benim bir arkadaşım tam 30 kilo almıştı şimdi hiç bişi kalmadı... endişelenme ...bebeişin sağlıklı olsun senin canın saolsun yeter..
ben bu kadar kilo alacağımı tahmin etmiyordum yaa :S

yıllardır voleybol oynuyorum ben,,son 6 aydır da antrenörlük yapıyordum...herhalde sporu bıraktım die de hızla şişiyorum,,sanırım kaslarım yağa dönüşüyor bi taraftan...dün burda bi spor salonuna gittim:D aralıkta benm doğumum adamla pazarlığa giriştim :D pazalığı yaptım yaptım adam da bi tedirginlik :D en son yalnız siz hamilesiniz nasıl olcak dedi :D:D yaa dedim bi dur ben ocak sonu gibi başlıcam :D:D:D

adam şu an birilerine anlatıo olabilir aramızdaki dioluğu :D

amaaannnnnn takmıcam artık,,,salonu da bağladım :D zayıflarım nolcak :D

ben bu kadar kilo alacağımı tahmin etmiyordum yaa :S

yıllardır voleybol oynuyorum ben,,son 6 aydır da antrenörlük yapıyordum...herhalde sporu bıraktım die de hızla şişiyorum,,sanırım kaslarım yağa dönüşüyor bi taraftan...dün burda bi spor salonuna gittim:D aralıkta benm doğumum adamla pazarlığa giriştim :D pazalığı yaptım yaptım adam da bi tedirginlik :D en son yalnız siz hamilesiniz nasıl olcak dedi :D:D yaa dedim bi dur ben ocak sonu gibi başlıcam :D:D:D

adam şu an birilerine anlatıo olabilir aramızdaki dioluğu :D

amaaannnnnn takmıcam artık,,,salonu da bağladım :D zayıflarım nolcak :D

he be verirsin ne olacak:D

Atesin icin gecmis olsun,insallah hayirlisiyla gecirirsin hamilelik donemini,ben yardimci olamayacagim daha hamis degilim.Senin icin cok sevindim hayirlisiyla bebisini kucagina alirsin canim.

Geri