Hamileyim Anneyim Soru Sor

selam kızlar bende 23 haftalık hamileyim.kızımız gelicek inşallah teyzeleri :) kızlar sizdede oluomou ya ben kendimi hep hamile kalıcakmışım gibi hissediyorum :laugh: çok güzel bir duygu bebeğiini içinde büyütmek Allah herkese nasip etsin bu mucizeyi inşallah ama bazen yüzü koyun yatmayı kahve ve sigara ikilimi gece uykum gelmeden geç saatlere kadar uyanık kalkıp sabahın köründe dinç oalrak işe gitmeyi özlemiyoda diilim ,hatta çok özledim ama hepsini bebeişimle yapmak için can atıyorum her tekmesinde mirasa konmuş fakir gibi seviniyorum :d040: :laugh: inşallah haziran gelir =)))

Gelir güzelim Haziran da gelir Temmuz da , cok dogal duygular bunlar ben de senin gibi hissediyordum ama bak simdi gün sayiyorum 37 hafta + 3 günlük hamileyim. Zaman bir sekilde geciyor ve gectikten sonra da ne cabuk gecti diyorsun.. Ama simdi önümdeki 3 hafta sanki hic gecmicekmis gibi geliyor :) Allahtan cok agarlasmadim hala disari cikip dolanabiliyorum. Ama o yüzükoyun yatmalari ben de cok özledim. Bir de doya doya kahve icmeyi gene her gün olmasa da günde 1 tane iciyorum arada. Bayiliyorum kahve kokusuna.. Benim de kizim olucak nasil sende eksi durumlari? Benim cnm portakal suyu gibi seyleri cok cekti ve hala daha doyamiyorum ictikce icesim geliyor :)

anladım canım teşekkürler,yine aklıma bişey gelirse sorarım.bu arada çok üşenmeme rağmen kendimi zorladım ve ayna yardımıyla şu ağda işini hallettim.düşündüğüm kadar zor olmadı.umarım 2 sefer daha bunu yapabilirim:)ohh rahatladım valla,temizlik gibisi yok:)
takıldıgın bısey olursa sor cnm valla ben artık yapamıyorum tuy dokucu krem kullanıyorum cnm gobus kocaman oldu benı goren sakın burda dogurma dıyo daha 4 hafta var bu arada evde tasıyabılırım ne yapacam bılmıyorum dogumdan sonramı kolay olur sımdımı kafayı yıyecem bunu dusunmekten

takıldıgın bısey olursa sor cnm valla ben artık yapamıyorum tuy dokucu krem kullanıyorum cnm gobus kocaman oldu benı goren sakın burda dogurma dıyo daha 4 hafta var bu arada evde tasıyabılırım ne yapacam bılmıyorum dogumdan sonramı kolay olur sımdımı kafayı yıyecem bunu dusunmekten

Canimcim sana yardimci olucak kisiler varsa hic düsünme hemen tasin. Dogumdan sonra daha stressli olur. Sen zaten dogumdan sonra bebekle ilgilenmekten bisii yapamazsin. Ama simdi en azindan bisii yapamasan bile baslarinda durup neyi nereye koyacaklarini gösterirsin. ;) Bu benim düsüncem tabii..

cok öptüm Allah kolaylik versin

merhaba arkadaşlar
canım biraz sıkıldı bugün. bir önceki kontrolümde bebek 2 haftada 600 gr almıştı haftasından ileri gidiyordu ama bu kontrolümde 2 haftada sadece 200 gram almış:( dr um haftasını yakalamış daha önce önden gidiyordu dedi sağlığı da kilosu da iyi dedi ama benim canım çok sıkıldı. 36+3 günlük oldu bebiş 2800 gr mış normal mi sizce? (ben de bu 2 haftada sadece 300 gr almışım. 200 gr mı kızımın)

Selam cnm,

hosgeldin aramiza, ayni duygulari ben de yasamistim, bir heves gitmistik ama kizimiz o zamanlar bize hic göstermedi anca 6. ayda ögrenebildik. Insallah siz ögrenirsiniz hemen!
Ben de 37 hafta + 2 günlük hamileyim, dogum heyecani sardi simdiden. Allah bütün dogum yapacaklarin yardimcisi olsun.
teşekkür ederim cnm ben çok sabırsızım cinsiyetini çok merak ediyorum inş kendini gösterir genelde kız bebekleri geç gösteriyor diyorlar ama bilmiyorum hayırlısı.senin dogumunda yaklaşmış allah kolaylık versin cnm

Moderatör tarafında düzenlendi:
Canimcim sana yardimci olucak kisiler varsa hic düsünme hemen tasin. Dogumdan sonra daha stressli olur. Sen zaten dogumdan sonra bebekle ilgilenmekten bisii yapamazsin. Ama simdi en azindan bisii yapamasan bile baslarinda durup neyi nereye koyacaklarini gösterirsin. ;) Bu benim düsüncem tabii..

cok öptüm Allah kolaylik versin
canım sımdıde yardım edecek var dogumdan sonrada aslında sımdı agır kaldırırım durmam ben korkuyorum dogumdan sonrada bebek huysuz olursa hıc bısey yapamam dıyorum neyse hakkımızda hayırlısı o olsun hafta sonu bellı olacak artık

merhaba arkadaşlar
canım biraz sıkıldı bugün. bir önceki kontrolümde bebek 2 haftada 600 gr almıştı haftasından ileri gidiyordu ama bu kontrolümde 2 haftada sadece 200 gram almış:( dr um haftasını yakalamış daha önce önden gidiyordu dedi sağlığı da kilosu da iyi dedi ama benim canım çok sıkıldı. 36+3 günlük oldu bebiş 2800 gr mış normal mi sizce? (ben de bu 2 haftada sadece 300 gr almışım. 200 gr mı kızımın)
canını nıye sıkıyorsun tatlım dr normal demıs ıste hemde ınan o kıloyla dogmuyorlar genelde 500 gr fazlayla oluyorlar artık buyuduler sıgmıyorlar ıcımıze normaldır cnm

merhaba arkadaşlar

Canimcim canini hic sikma! Son haftalarda hep öyle oluyormus. Önemli olan saglikli olmasi onu düsün.. Varsin Dogduktan sonra alsin kilolari bebisler.. Hem yasgünesinin de dedigin gibi bunlar ortalama bi kilo kesin degil. O yüzden sen takilma böyle seylere!

Tek derdin bu olsun kis! Allah seni ne etmeye :D

selam kızlarrr bısey sorcam sıze suan nekadar kılo aldınız?son aylarda toplanır dıyolar kılo konusunda sızler nekadar aldınız?ben balık etlıyım ve hamıle kalırsam acaba cok alırmıyım dıye korkuyorum bılgı verırsenız sevınırım kızlarrr

Geri