Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

kızlar hastanden geldikkkk :D:D bebeğim gayet sağlıklııııııı şükürler olsun
Ve baş aşağı duruyor doktorum eğerki bir aksilik olmaz ise normal doğum şansın çok yüksek bebek pozisyonu normal dedi... bizim velet kıpır kıpır hiç durmuyoooor
Dr. jeli sürdü göbeğime jel bir sağa bir sola kayıyoooo :D:D
şimdilik benden bu kadar... ışık ve sevgi ile kalınız :kiss:

kızıl çok sevindim bebe ğin iyi olduğuna inşallah hayırlısı ile bir aksilik olmaz normal doğum yaparsın ve hepimiz inşallah herşeyin normali iyi inşallah bizimde normal doğum olur çünkü son ana kadar belli olmuyomuş aksilik olmaz umarım gerçi sezeryan olan arkadaşlarımda onlarda çok memnun yinede mecbur olmadıkça sezeryan olmaz inşallah hadi gayret arkadaşlar az kaldı allah hayırlısı ile bebeklerimizi dünyaya getirmeyi nasip etsin...

merhabalar arkadaşlar;
ben daha 1,5 aylık hamileyim ve şimdiye kadar hiç bir sorunum olmadı ne bulantı nede aşerme,acaba suan yeni oldugu için mi sorun yasamıyorum ılerleyen zmanlarda ne gıbı sorunlarla karsılasıcam deneyimli arkadslarımın bilgilerini almak ıstıyorum

şirinecim öncelikle aramıza hoşgeldin .. rabbim bebeğini sağsalim kucağına almayı nasib etsin Hamileliğe bağlı bulantı ve kusmalar genelde gebeliğin 6. haftası civarında başlar ve 14-16. haftalar arasında şiddetli giderek hafifler ve kaybolur. Bununla birlikte bazı kadınlarda belirtiler 4. haftada başlayıp tüm hamilelik boyunca da devam edebilir Ve ayrıca bulantılarının olması veya olmaması bu kişiden kişiye değişebilen bir faktördür yani belki gebeliğin boyunca hiç bulantı yaşamazsın... Benim arkadaşım aralıkta doğum yaptı 9 ay boyunca böööö bile demedi ... Bense 3. ayıma kadar bulantım devam etti... Yada en basit örnek annem beni 9 ay boyunca bulantıları varmış hatta doğum anında bile ama bende sadece (çok şükür) 3 ay sürdü...

slm arkadaşlar dün gece inanılmaz böbrek ağrısı çektim çok berbattı bugün dayanamayıp ürologa giitim ve çok moralim bozuldu sağ böbreğimde hidronefrozis varmış bide üstüne alt kısmında taş oluşmuş her ay jinekolog yanında bide ürologa giidecekmişim dua et de düşmesi düşmeye başlarsa katater takmak zorunda kalırız dedi çok canım sıkıldı başına böyle bişey gelen arkadaşlar yada bilgisi olan varsa bana destek olun arkadaşlar birde bolca dua

şirinecim öncelikle aramıza hoşgeldin .. rabbim bebeğini sağsalim kucağına almayı nasib etsin Hamileliğe bağlı bulantı ve kusmalar genelde gebeliğin 6. haftası civarında başlar ve 14-16. haftalar arasında şiddetli giderek hafifler ve kaybolur. Bununla birlikte bazı kadınlarda belirtiler 4. haftada başlayıp tüm hamilelik boyunca da devam edebilir Ve ayrıca bulantılarının olması veya olmaması bu kişiden kişiye değişebilen bir faktördür yani belki gebeliğin boyunca hiç bulantı yaşamazsın... Benim arkadaşım aralıkta doğum yaptı 9 ay boyunca böööö bile demedi ... Bense 3. ayıma kadar bulantım devam etti... Yada en basit örnek annem beni 9 ay boyunca bulantıları varmış hatta doğum anında bile ama bende sadece (çok şükür) 3 ay sürdü...
vermiş oldugun ilgi için cok tesekkürler canım,ben öle gayet normalim bende hiçbir değişim olmadı allaha şükür:laugh:sevınıyorum aslında

slm arkadaşlar dün gece inanılmaz böbrek ağrısı çektim çok berbattı bugün dayanamayıp ürologa giitim ve çok moralim bozuldu sağ böbreğimde hidronefrozis varmış bide üstüne alt kısmında taş oluşmuş her ay jinekolog yanında bide ürologa giidecekmişim dua et de düşmesi düşmeye başlarsa katater takmak zorunda kalırız dedi çok canım sıkıldı başına böyle bişey gelen arkadaşlar yada bilgisi olan varsa bana destek olun arkadaşlar birde bolca dua
canım çok gecmiş olsun işallah yaramaz bı durum olmaz
,içini ferah tut ve dua et

cnm çok geçmiş olsun...böbrek ağrısı ben de çekiyorum fakat sebep farklı...ben hamile kalmadan 2 ay önce böbrek taşı kırdırmıştım..bu sebepten de böbreğimde genişleme var....
allh kolaylık versin canım benim..çilek yeme ağrını arttırıo ... bi de ağrın olduğu zman küvete sıcak su doldurup içine otur..bana doktor söylemişti ve çok ii geliodu...hem bu sıcak su böbreği genleştirip taşının düşmesini kolaylaştırıyor..ya da ne biliim doktorun şöle yap böle yap die bişey söylemedi mi ?? boyutu ne taşın ?? 5 mm den fazlaysa düşmesi bira güç oluyor !!

kızlar bende eczaneleri test ala ala zengin ettim biraz kafaya takmayın 2 yılı geçkin istedim olmadı en sonunda folükül takibi yaptırdım ve hamile kaldım şimdi 20 haftalık oldu kendinizi çok kasmayın rabbim hepinize evlat sevgisi tattırsın rahat olun bakın herşey yoluna girecek

offfffffff......
bu göğüslerimle başım belada...zaten büyüklerdi eşşk kadar oldular :S istediğim gibi bi sütyen bulamıyorum olmuo...ananemin sütyenleri gibi sütyenler veriolar bana :D:D bildiğiniz bi marka model bilmemne varsa söleyin yaw...yoksa taşımak için adam gerekicek :D:D

Geri