Hamileyim Anneyim Soru Sor

Lalezar canımmmmm sen de artık buradasın, o kadar sevindim ki anlatamammmmm :)
tebrikler tekrar canım, allah sağlıkla kucağınıza verir inşallah

Lalezar canımmmmm sen de artık buradasın, o kadar sevindim ki anlatamammmmm :)
tebrikler tekrar canım, allah sağlıkla kucağınıza verir inşallah

Çok sağol canım benim Allah bu mutluluğu sonunda banada gösterdi, benim umutlarım yavaş yavaş sönmeye başlamıştı artık, diğer bölümde okundunmu bilmiyorum, adet olmuştum ve hiç umudum yoktu biliyorsun birde gözlerim için ilaç ve ameliyat söz konusu idi, nerden aklıma takıldı bilmiyorum Allah uyardı beni sanki gece gece mide bulantısı çekince kalkıp test yaptım, sabah bi tane daha ve kan testi işte gelmişti meleğim, bakalım çarşam ba dr gidicez inşallah ultrasonda da görürüz.

İlk zamanlarını anlatsana neler yaşadın canım, bende en çok halsizlik, uyku ve kasık ağrısı var, başka birşey yok hatta göğüslerim bile şişmedi... bilmiyorum normal mi ama böyle şimdilik..

Çok sağol canım benim Allah bu mutluluğu sonunda banada gösterdi, benim umutlarım yavaş yavaş sönmeye başlamıştı artık, diğer bölümde okundunmu bilmiyorum, adet olmuştum ve hiç umudum yoktu biliyorsun birde gözlerim için ilaç ve ameliyat söz konusu idi, nerden aklıma takıldı bilmiyorum Allah uyardı beni sanki gece gece mide bulantısı çekince kalkıp test yaptım, sabah bi tane daha ve kan testi işte gelmişti meleğim, bakalım çarşam ba dr gidicez inşallah ultrasonda da görürüz.

İlk zamanlarını anlatsana neler yaşadın canım, bende en çok halsizlik, uyku ve kasık ağrısı var, başka birşey yok hatta göğüslerim bile şişmedi... bilmiyorum normal mi ama böyle şimdilik..

hayırlı olsun bebeğin Allah analı babalı büyütsün.............
normal belirtilerin gögüsler daha sonra şişebiliyo

kızlar merhaba ,

sizler benden daha tecrübelisiniz.
adetten temizlendikten sonra çalışmalar başladık
bugün 17.gün deyim sağ tarafımda kramp şeklinde ağrılar oluyor.
sizce hamilemiyim .ama sürekli sağ tarafımda belli belirsiz oluyo ama bazen de rahatsız ediyo.
bana yardımcı olun sizler de de oldu mu böyle değişiklikler.

kızlar merhaba ,

sizler benden daha tecrübelisiniz.
adetten temizlendikten sonra çalışmalar başladık
bugün 17.gün deyim sağ tarafımda kramp şeklinde ağrılar oluyor.
sizce hamilemiyim .ama sürekli sağ tarafımda belli belirsiz oluyo ama bazen de rahatsız ediyo.
bana yardımcı olun sizler de de oldu mu böyle değişiklikler.
selam selınnnnn
ben hamıle degılım ama burda hamıle kadar tecrubelı olduk dıyebılırım...buyuk ıhtımal yumurtlama donemındesınnnn o krmplar ondan kaynaklanabılır

kızlar benim bu yaştan sonra sakalım çıktı.sakallı dede oldum:ehi: ya şaka bi yana çenemde siyah kıllar çıktı.hormonlarım normaldi gebelikten önce.yoktu öyle bişey.şimdi 9 haftalık hamileyim ve sakalım çıktı :ehi:aynı şeyi yaşayan oldu mu?

kızlar benim bu yaştan sonra sakalım çıktı.sakallı dede oldum:ehi: ya şaka bi yana çenemde siyah kıllar çıktı.hormonlarım normaldi gebelikten önce.yoktu öyle bişey.şimdi 9 haftalık hamileyim ve sakalım çıktı :ehi:aynı şeyi yaşayan oldu mu?
:ehi:canım öncelikle gebeliğin hayırlı olsun çook sevindim senin adına canım gebelikte hormonlar değişiyor oyuzzden uyumsuzluk oluyor sakalınla alakalı değil :) endişelenme gebelikte kıllar çok çabuk uzar saclar ise çok dökülür ama hızla yerinden çıkar benimde 18. haftamdayım yani bu herkesde oluyor canım kıllar çok çabuk uzuyor :) sağlıklı ii gebelikler bu arada senin oğlun olma şansın yüksek ;) :humble:

:ehi:canım öncelikle gebeliğin hayırlı olsun çook sevindim senin adına canım gebelikte hormonlar değişiyor oyuzzden uyumsuzluk oluyor sakalınla alakalı değil :) endişelenme gebelikte kıllar çok çabuk uzar saclar ise çok dökülür ama hızla yerinden çıkar benimde 18. haftamdayım yani bu herkesde oluyor canım kıllar çok çabuk uzuyor :) sağlıklı ii gebelikler bu arada senin oğlun olma şansın yüksek ;) :humble:

kıllarım olduğu için mi?:ehi: reyhanım bişey öğrendim acep doğru mu? göbeğin altındaki kıllar aşağı bakıyorsa bebeğin cinsiyeti kız yukarı bakıyorsa erkek olurmuş.bi bakalım bakalım doğru mu yanlış mı?benim cinsiyet belli değil tabi daha.cinsiyeti belli olanlar baksın

kıllarım olduğu için mi?:ehi: reyhanım bişey öğrendim acep doğru mu? göbeğin altındaki kıllar aşağı bakıyorsa bebeğin cinsiyeti kız yukarı bakıyorsa erkek olurmuş.bi bakalım bakalım doğru mu yanlış mı?benim cinsiyet belli değil tabi daha.cinsiyeti belli olanlar baksın
:) yok bee gebelikte hızla uzar yok canım yaa sen ona bakma çin takviminede bakma benim hiç bi,ri tutmadı benim göbeğimdeki kıllar yukarıya bakıyor ama kızım olcak :) :ehi: ama senin oğlun olcak içime öyle doğuyo canım senşn daha çok yeni bebişin daha minicik 16. haftanda cinsiyetiniz belli olur

günaydın arkadaslar bende 7 haftalık hamıleyım 4 gundur ayaga kalkamıyorum bulantılarım bel agrısı bas donmesı cok fazla.tıksınıyorum her şeyden.her şey kötü kokuyor.yatmaktan cok yoruldum ve sıkıldım gecelerı uyuyamıyorum bir an evvel gecse de normal hayatıma donsem.agzımın tadı yok.nefesım kokuyor.süreklı gegırıyorum

Geri