gebe
  1. yeter çelik

yeter çelik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamileyim bende çatlatma hapıyla hamile kaldım

Konu, 'Nisan Ayı Anneleri' kısmında yeter çelik tarafından paylaşıldı.

hamileyim s.a arkadaşlar ben yeni katıldım melek mekanına.bende çatlatma hapıyla hamile kaldım.1.5 yıldır evliyim.fakat benim üçüzlerim olacak. duyunca çok şaşırdım.bir yanım çok sevinçli bir yandanda nasıl bakıcam diye kara kara düşünüyorum.rabbim olmayanlarada nasip etsin.

2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    hadi ilk tebrik eden ben olayim. :) gözün aydin... bende yeni ücüz teyzesi oldum, ablam iki gün önce iki kiz bi erkek, ücüz bebek dünyaya getirdi :)
    hamilelik sürecin biraz zor hatta cok zor gececek ama, üc tane mini mini yavrun olcak :)
    buarada ücüz gebelikte kendini kesinlikle hic bi $ekilde yormamam lazim. 8 ay tatildesin yani :)
    allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. Dogan büyür canim, nasil bakarim diye tela$lanma :)

3. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    tebrik ederim yeter, allah tamamına erdirsin...

4. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yeter cok sevindim cnm bi tasla 3kus vuracaksin süper bisey ya herkes tek tek ugraiyor sen 3lü büyüteceksin allah tamamini erdirsin ins kucagina almak nasip etsin

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyyy 3. üzmüüü allah yardım etsin ev allah bağışlasın arkadaşım 3 deen melek maşallah yav :D:D çok sevindim allah olmayanlarada versin :D

6. balık

balık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun melegin. bende bugun hamile oldugumu ögrendim çok mutluyum ama korkuyorum ilk hamileligim düşük oldu tam 4 haftalık inş.bu bebegim beni terketmez

7. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    slm cnm bebegin hayirli olsun korka cnm bende ilk bebegimi düsürmüstüm ama bak bu 3.bebegim sen dikkat et agir kaldirma ani hareketler yapma hic bisey olmaz ins

8. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    tebrik ederim cnmmmm ben daha biriyle zorlanırken sen 3 taneyle napcann haberdar et merak ediyorum allah tamamını erdirsin

hamileyim bende çatlatma hapıyla hamile kaldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 46 yıl hamile kaldı

46 yıl hamile kaldı

46 yıl hamile kaldı. Ağrılarla doktora gitti. Ultrasondan sonra çıkan sonuç şaşırttı. 1955'te, Kazablanka'nın biraz dışındaki bir köyde yaşayan Zehra Ebu Talip adlı Fas`li kadın ilk çocuğuna hamile kalır. Doğuma 48 saat kala büyük bir acı içinde kıvranan Zehra hastaneye kaldırılır. Doktorlar, doğumun ancak sezeryanla gerçekleşebileceğini anne adayına bildirirler. Bu konuşmadan hemen sonra...
  2. hamile kalmış olabılırmıyım ?

hamile kalmış olabılırmıyım ?

herkese merhaba. uzun zamandır takıp edıyorum sıteyı. daha once uye olmustum fakat bu ılk konum ve ılk mesajım. yerının doğru olduğundan da emin değilim, eğer yanlış yere açmışsam özür dilerim. 20 yaşında nişanlı bir kızım. 1 ay önce nişanlımla sürtünme ile beraber olduk. o zamanlar adet dönemim gelmişti. fakat hala adet görmedim. en son 23 martta adet görmüştüm. nerdeyse iki ay olacak....
  3. hamile kala bilirmiyim

hamile kala bilirmiyim

:sobe:slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bi sorum olucak bilen veya aynı şeyi yaşayanlardan yardım bekliyorum siprail çıkattırdıktan ne kadar süre sonra hamile kala bılirim
  4. Erkek hamile kaldı.....

Erkek hamile kaldı.....

AMANEY ODA NESSİİİ KARISIYLA TARTIŞIP SÜREKLİ KAVGA EDEN ADAM '' SEN GİT ÇALIŞ BENDE SENİN GÖREVİNİ ÜSTLENİYORUM DEDİ'' VE KARISINA REST ÇEKTİ ÖNCE GİDİP BİR TON PARA VERİP HAMİLE KALMAYI BAŞARAN ERKEK DOĞUMDAN SONRA LOHUSA SENDROMUNA GİRİP YİNE KARISINA KAFAYI TAKIP O KIZGINLIKLA TEKRAR ERKEK OLDU ....:abo: bir önceki konu...
  5. Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Son adet 25 Haziran 5 Temmuz'da sürtünme yolu ile ilişkim oldu.ilişki için 16 ve 22 Temmuz tarihlerinde kanda bhcg yaptırdım sonucları 2.0 ve 0.10 çıktı.şimdi bu durumda kesin olarak gebelik yok diyebilir miyiz?bu tarihten sonra gebelik oluşabilir mi?hala adet olmadım çok endişeliyim yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş