gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamileyim denize girebilir miyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben acayip şekilde evhamlıyım yaklaşık 6 aylık hamileyim ve denize girmek istiyorum. Benim durumumda olan var mı ? Denize girmek sakıncalı değil dimi kızlar ? Lütfen bana yorum yazın yaa :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Gebelikte Yüzme adlı konuyu inceleyebilirsiniz...

3. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Ben sekizinci ayıma kadar girmiştim doktor um fazla yorulmamak şartıyla izin vermişti canım. doktor una bir danış derim yinede:)

4. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    temiz denız olması lazım

Hamileyim denize girebilir miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyken de mis gibi kokmak ister misiniz?

Hamileyken de mis gibi kokmak ister misiniz?

Hamilelik misler gibi kokmanıza engel değil. Önemli olan sizi rahatsız etmeyecek ve hatta rahatlatacak doğru kokuyu bulmanız. Hamilelik döneminde parfüm kullanmak sakıncalı değildir ancak kokulara karşı hassasiyet geliştiğinden bazı parfümler midenizin bulanmasına, başınızın dönmesine, gerginleşmenize ve hatta baş ağrılarına neden olabilir. Bu nedenle kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir...
  2. Deniz Seki Hapse Girebilir

Deniz Seki Hapse Girebilir

SAVCI, DENİZ SEKİ'NİN SERBEST BIRAKILMASINA İTİRAZ ETTİ. YAKALAMA KARARI ÇIKARILMASINI İSTEDİ... Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle birlikte gözaltına alınan Deniz Seki, 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak, kimse için uyuşturucu madde temin etmedim. Pişmanım, bir daha kullanmayacağım' diye ifade verdikten mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest...
  3. Adet olduğum zaman denize girebilir miyim ? Ne öneriyor sunuz ?

Adet olduğum zaman denize girebilir miyim ? Ne öneriyor sunuz ?

Arkadaşlarım havalar ısındı ve bi kaç gün sonra denize gideceğiz antalya bölgesinde ama büyük ihtimalelle adet olacam erkek arkadaşımda gelecek ne yapacağım ya ben denize girebilir miyim ? Ped mi kulanacam bana fikir verin lütfen ben daha kızım tampon diyorlar o nasıl kullanılıyor bana bir zarar verir mi ?
  4. Gebeyken Denize Girebilir miyim?

Gebeyken Denize Girebilir miyim?

gebeyken denize girilir mi hamileyken denize girilir mi Sevgili melekler, yaz geldi, tatil sezonu açıldı. Bembeyaz kumsallar ve masmavi deniz sizi bekliyor. Eğer gebeyseniz bu sizin için sorun değil. Çünkü denizin temizliğinden eminseniz ve gebeliğiniz normal seyrinde ilerliyorsa, yüzmek sizin için son derece faydalı bir egzersiz. İşte uzmanların verdiği bilgiler... Hamileler için...
  5. Kadınlar evde itikâfa girebilir mi?

Kadınlar evde itikâfa girebilir mi?

Ramazan ayının son on gününde, gece gündüz bir camide kapanıp ibadet etmeye, itikâf denir. Ramazan-ı şerifte itikâf, müekked sünnettir. Ancak itikâf, sünnet-i kifâye olduğu için bir mahallede birkaç kişi itikâfa girerse, diğerlerinin bu sünneti yapması gerekmez. İmkânı olanlar itikâfa girmeli. İtikâf eden, camide yiyip içer, yatar. Abdest için dışarı çıkabilir. Birkaç hadis-i şerif: (İtikâfta...

Sayfayı Paylaş