gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

hamileyken tuvalete abone olanlar :)

Konu, 'Gebelik' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

tuvalete işeyen kızlar tuvalette işeyen kızlar tuvalette kız tuvalete kız ay melekler ben tuvalete gitmekten bıktım ne bu yaa sanki hep iciyorum her 5 dk tuvalete gidiyorum bıktım usandım ya kollarım agrıdı :toilet::toilet::toilet::toilet:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D off yaa !!! çok zor bir durum olsa gerek.. Düşünsenize misafirler gelmiş siz her 10dakikaya tuvalettesiniz durumdan anlamayan insan acaba neler düşünür... Benim kuzenimin eşi 3 aylıktan itibaren aşırı mesane baskısından dolayı dogum yapana kadar wc ile kanki olmuştu :D onunla biyere gitmeye korkuyorduk cunku ilk 15.dakikadan iitibaren en yakın wc arayışına girişiyorduk...

3. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    :esra: bende gidiyorum ama okadarda çok degil....herkezde farklı oluyor galibaa mesela dün dışarı çıktım akşam eve gelene kadar gitmedim wc...:D:D

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ben geceleri 3 defa gidiyorum ilk aylarda daha cok gidiyodum ben cok su iciyorum onunda etkisi var tabe annem son ayda wcye yatagini hazirlarsin diyo :D:D

5. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    bende ilk aylarda çok sık gidiyordum ama şimdi azaldı hatta geçen pazar taksimden eve kadar girmedim ki taksimle bizim ev dünya yol taksim-başakşehir arası aktarmalı iett kullananlar bilir:) ve tabii bide 2 saat otobüs beklemek ve akabinde ayakta gelmek koşuluyla... eskisi gibi wc ihtiyacı hissetmiyorum artık bol su içmeme rağmen umarım doğuma kadar da böyle devam eder hayatımdan memnunum şimdilik:)

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ay ne guzel ama ben wcye cok gidiyorum hele aksamları ayyyy bıkıyorum gercektenn bi borumu uzatsam oraya kadar geldımı boruya yap tuvalete kadar gitmeme gerek kalmayacak

7. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    bacım boru zor iş bi lazımlık kısa dönem işe yarayabilir kanımca:) demek ki değişiyo idrar ihtiyacı bekle bakalım belki geçer 1 2 haftaya normale dönersin belli mi olur bide bebişin duruşuyla ilgili demişlerdi bana senin bebiş aşağıda mı eğer kasıklara yakın duruyorsa sık gidiliyormuş tuvalete basınç yaptığı için benim minik yukarıda çünkü mideme yakın bayaa o yüzden de olabilir

8. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bnmki akrobat cnm ne zaman nerde olacagı belli degill yer cok dolaşıp dursun kuzum

9. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    bacım benim kız bu aralar çok duruldu ya dünden beri nadiren hareket ediyo bi sorun yoktur inşallah çok kafama takılıyo:grev:

10. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ya üzülme Bişi yoktur inşallah.... Oda yorulmuştur son zamanların keyfini çıkartıyodur.. Hamişsin canım üzülme; güzel düşün güzel şeylr olsun .... Buarada bütün hamiş meleklere günaydın....

11. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    inşallah canım gerçi dün çok fazla yoruldum oturup dinlemeye bile vakit bulamadım doğru dürüst bugün de ses yok ama sonradan açılır inşallah bekliyorum

12. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    cnm ya takma bnm kızda oyle eswkıden daha cok tekmelıyordu amaşimdi nadiren olsun ya onlar iyidir sen hic merak etme büyüyor annesi yeri daralmıştır belki

13. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    ufak ufak ayılmaya başladı şimdi ayy dayanamıyorum ki ya hareket etmeyince mıncıklıyorum hemen çocuğu adam da kızıyo manyak ağzını yüzünü yamultcan çocuğun diye:) iyi olsun tabii yawrularımız kıyamam onlara:ebebek:

hamileyken tuvalete abone olanlar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abone

Abone

Gazete, dergi vb.ye abone olan kişinin hayatının farklılaşacağı ve yaşamına yeni bir yön vereceğine işarettir.
  2. hamile olanlar belirtilerini yazabilirmi

hamile olanlar belirtilerini yazabilirmi

baş dönmesi hamilelik belirtisimi gebe olanlar ateş hamilelik belirtisimidir hamile olanlar ateş basması belirtisimi ateş basması,gögüslerimde acı şişkinlik,karnımın altında ellediğimde şişkinlik var.sağ ve sol tarafımda ara ara ani hareketlerde ağrı oluyo.gögüs damarlarım belirgin idrarımda koyu sarı bide ara ara kusuyorum progesteran kullanıyorum kistim var sol yumurtalığımda bunlar...
  3. polikistik over sendromu olanlar hamile kalanlar

polikistik over sendromu olanlar hamile kalanlar

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 3 yıllık evliyim 2 yıldır bebek istiyoruz ama polikistik over sendromu tanısı kondu yumurta çatlamama sorunu var ilk tedavim dış gebelikle sonuçlandı malesef çok zor atlattım bilgilerinize ihtiyacı var dış gebelik geçirip sonrasında hamile kalan varmı acaba
  4. 2. çocuğa hamile olanlar

2. çocuğa hamile olanlar

Merhaba 7+4 haftalık 2. çocuğuma hamileyim. inşallah her şey yolunda gider. var mı başkaları?
  5. İkizlere hamile olanlar ikiz gebeliğin belirtileri nelerdir?

İkizlere hamile olanlar ikiz gebeliğin belirtileri nelerdir?

Gebeliklerde bebeğin olgunlaşma zamanı miyad olarak adlandırılır ve tekil gebeliklerde bu süre kırk bir artı üç ya da kırk iki haftadır. Bu süreden sonra bebeğin miyadı geçti denir. İkiz gebeliklerde ise miyad geçme süresi otuz yedi haftadır. İkiz gebelikte bebek otuz yedinci haftada olgunlaşır. Ancak bu sürenin tespiti doktordan doktora ya da ülkeden ülkeye küçük değişiklikler...

Sayfayı Paylaş