gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

hamillelik hesaplayın meleklerrrr

Konu, 'Gebelik' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
hamillelik hesaplayın meleklerrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kader sayınızı hesaplayın!!!

kader sayınızı hesaplayın!!!

KADER SAYISI NEDIR ? Bu sayi var olusunuzun gerisindeki amac ve ozellikleri belirliyor. Icinizde sakli olan ozellikler, dusunce biciminiz, kisiliginiz ve yasamdaki amaciniz gizli bu sayida... Dogumdan olume kadar bu sayinin isiginda yolunuzu cizeceksiniz. KADER SAYINIZI NASIL BULACAKSINIZ? Yasam carkinizin kader sayisini bulmak icin, dogdugunuz ayin degeriyle, dogum gunu ve yilinin...
  2. gebelik haftası hesaplayın melekler

gebelik haftası hesaplayın melekler

gebelik haftası hesaplama tüp bebek gebelik haftası hesaplama tüp bebekte gebelık hadi hamile bayanlar GEBELİK HAFTASI HESAPLAYICI VE BAANA BELİRTİN MERAK EDİYOMMM :d
  3. ankaralı meleklerrrr

ankaralı meleklerrrr

ya kızlar ben salı gunu ankaraya gidecem orda nasıl vakit gecirebilirim nereyi gezebilirim ne yiyebilirim yardım edinnn yahuuu hoppahoppa
  4. Merhaba meleklerrrr :)

Merhaba meleklerrrr :)

Slm hanımlar.paylaşmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi sevdiğim için burdayım.Aranıza İZMİR DEN yeni katıldım.
  5. Hepinize merhaba meleklerrrr =)

Hepinize merhaba meleklerrrr =)

Herkese selamlar aranıza şu an itibariyle katılmış bulunuyorum =)kızlar uzun zamandır forumu takip ediyordum daha yeni üye olma fırsatım oldu.Ben istanbulda oturuyorum 23 yaşımdayım =) hepinizi sevgiyle selamlıyorummm:sobe:

Sayfayı Paylaş