gebe
  1. esinerkan

esinerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.185
    Ödül Puanları:
    0

Hamişim kızlarrr hamişimmmm şükürler olsun rabbime :d

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında esinerkan tarafından paylaşıldı.

hamişim hamileliği hiç bu ay beklemiyodum mart bize kapıdan baktırıcak dedim AMA HİÇTE ÖLE DEDİĞİM GİBİ OLMADI İNANIN ÇOK HEYCANLIYIM ... SABAH EŞİM İŞE GİDİNCEE BENDE İŞE GİTMEK İÇİN HAZIRLANIYODUM İÇİME KURT DÜŞTÜ YAPICAM ŞU TESTİ DEDİM AMA ÜMİTLİ DEĞİLİM TAKMAMIŞTIMDA BU AY HİÇ İNANINKİ... İLK GEBELİĞİMDE (düşük olmuştu) 3 gün önceden çıkmıştı teste dayanamadım bende SONRA ALDIM ELİME TESTİ YAPTIĞIM GİBİ ÇİFT ÇİZGİ AMA HEM AĞLIYORUM HEM İNANAMIYORUM ALLAHIM HİÇ BEKLEMİYODUM DİYORUM KENDİ KENDİME KONUŞMAYA BAŞLADIM O ANDA YÜCE RABBİM BÜYÜK NELERE KADİRMİŞ BU AY BELİRTİ YAŞADIM AMA HEP PSİKOLOJİK DEDİM KENDİMCE HİÇ ALDIRMAMIŞTIM İNANIN İYİKİ VARSINIZ KIZLAR meleğimin teyzoşları aileme söylemeyi düşünmüyorum 2 ay geçsinde bir sağlıklıca ondan sonra söylerim artık 1 hafta içindede doktora giderim ama çok heycanlıyım içim içime sığmıyor inannkiii off allahım sen HER İSTEYENE VER SEN BÜYÜKSÜN KİMSEYİ ÇOK FAZLA BEKLETME AMİNNNNNNNNNNNN....

musab, nese355, geweze ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    canım tebrik ederim çok sewindim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşalllah...olmayanlarda tattırsın rabbim bu duyguyu!!!

simeli ve esinerkan bunu beğendi.
  3. esinerkan

esinerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.185
    Ödül Puanları:
    0
    amin inş allahım herkese tatdırsın inş canım allah razı olsun

sheker_shey, orjinal-catlaq ve simeli bunu beğendi.
  4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ALLAH analı abbalı büyütsün hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin darısı bize inş:)

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım hayırlı olsun.. Bereketi ile beraber gelir sağlıklı hayırlı bir evlat olur inşallah.. adminlere söyleyelim de kırmızı yapalım tatlım seni Hamilş Melek :)

Yazmıştım ama hamiş oldun ben diyene kadar :):)

orjinal-catlaq, simeli ve esinerkan bunu beğendi.
  6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Allah tamamına erdirsin canım Rabbim bütün isteyenlere versin inşallah
    Senide hamiş melek yaptım hayırlı olsun

orjinal-catlaq, esinerkan ve ßeLeN bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aaaaa :D:D ayyy allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsin hayırlı ve uzun ömürler versin. çok sevindim canımm darısı tüm isteyenlere inşallahhh.

esinerkan bunu beğendi.
  8. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canımm cokk sevındımm hatta kendı hamıle oldugum gun aklıma geldıı yazdıklarını okurken ve cok duygusallastım suan..gozunuzaydınn dılerım sag salım saglkla hayırlıısyla bebegını kuacgına alırsınn alırızz hepımız rabbım tammaına erdırsın ıns..tekrardann tebrık ederım:))

orjinal-catlaq ve esinerkan bunu beğendi.
  9. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    esin nolur bol bol dua et...hamişlerin duası kabul olurmuş...Rabbim bizlerede wersin inşallahhhhhh!!!!

musab, orjinal-catlaq, simeli ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    ay esin cok duygulandım rabbim sag saglim kucagına verir işallah doktorda güzel şeyler söler inan cok mutlu oldum sakın üzülme kendini yorma rabbim sen olmayan herkeze ver

simeli ve esinerkan bunu beğendi.
  11. esinerkan

esinerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.185
    Ödül Puanları:
    0
    allah razı olsun kızlar hepinizden şimdi iş beni bekliyor koca bebekleri kaldırıcam çıkmak zorundayım akşam gelicem şimdi kaçıyorum sizi seviyorum kızlar hoşçakalınnnnnn ......

orjinal-catlaq ve TUNAA bunu beğendi.
  12. salkım

salkım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Canım çok sevindim Rabbim kucağına almayida nasip etsin.dikkat et bundan sonra tatlım bol bol yat dinlen bol su iç.benimde ilk gebeliğim dusukle sonuçlandı.şükür simdi 10 haftadayiz is yapma korkma kötü seyler düşünme sakın is yapma yat elinden geldiğince.tekrar hayırlı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

esinerkan bunu beğendi.
  13. fudelya

fudelya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    esincim tebrik ederim maşallah Allah hayırla sağlıkla tamamına erdirsin canım, bi hamişimiz daha oldu çok şükür:) Allah artırsın. Allah tüm dileyenleri hamiş eyleye:)

esinerkan bunu beğendi.
  14. esinerkan

esinerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.185
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederimm kızlar allah razı olsun szden iyiki varsınız valla heyecanımı hala atlatamadım üstümden çok mutluyum eşimede söylemesemmi dedim ama söylicem onada süpriz yapıcam akşam işten gelince hiç çaktırmıyorum onada telde konuşuyoruz süprizim var sana dedim oda yemek mi yaptın deyip duruyo zavallım oda düşünemedi hamiş olduğumu ikimizede süpriz oldu valla ne yalan söyliyim kızlar bu saatten sonra hem kendime hemde bebek isteyen herkese bol bol dua edicem allah kimsenin kucağını boş bırakmasın ay yine duygulandım annemi olucam ben şimdi allahım ne güzel allah herkese bu duyguyu yaşatsınn....

orjinal-catlaq ve TUNAA bunu beğendi.
  15. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canım, tebrik ediyor, böylesine güzel bir haber için tşk ediyorum :)

ALLAH hayırlı bir evlat nasip etsin. Darısı kucağına almaya olsun:)

Diğer tüm bebek sahibi olmak isteyen Melek'lerimize de RAB bu haberi vermeyi nasip etisni inşallah...

orjinal-catlaq ve esinerkan bunu beğendi.
Hamişim kızlarrr hamişimmmm şükürler olsun rabbime :d konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rabbim!...

Rabbim!...

Rabbim!... Geldiğim, geleceğim, eğildiğim, ağladığım, yok olduğum, varlığında var olduğum tek kapı ,tek yol SENSİN… Varlığınla beni var et Dualarımı kabul eyle Tevbelerimi kabul et Pişman olup, tekrar pişmanlıklarını yaşamayacak kullarından eyle beni Kapındır; gideceğim tek kapı Sevgindir; koyacağım kalbime en güzel sevgi… ALLAHım! Kalbimin kapısının kilidi, senin ismin olsun, SENİ SEVİYORUM...
  2. hayatımız böle olsa.. :D

hayatımız böle olsa.. :D

hayatımız böle olsa.. :D Sabah jimnastiğimizi yapmak için "Çalıştır"' komutuna tıklamak yeterli olsa.. İşten güçten bunaldığımızda ESC'e basarak her şeyden bir süre kaçabilsek, biraz rahatladıktan sonra "Herhangi bir tuşa basarak" geri dönebilsek... (EKLE/KALDIR) menüsüne girerek görmek istediğimiz herkesi hayatımıza dahil etsek, sevmediğimiz insanları sonsuza kadar...
  3. kızlarrr ((((:

kızlarrr ((((:

Meleklere Melek gibi avatarlar umarım beğeninizi toplarlar (:
  4. rabbime çok şükür bebegime kavuştum..

rabbime çok şükür bebegime kavuştum..

kızlar sonunda bekledigim an geldi ve anne oldum.darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına

Sayfayı Paylaş