Hamişim kızlarrr hamişimmmm şükürler olsun rabbime :d

dua etmemmi yaaa ederim bol bol hemide çok çok hepinize ve kendime valla allahım öle bir zmanda veriyoki hiç beklemediğim bebeğimin varlığına ihtiyacımın olduğu bi anda verdi bebeğimi allahımdan bin şükürler olsun gelirken işe kan tahlilimide aldım hemşire gözünüz aydın hamilesiniz dedi ve onda bile ağlama tuttu beni meğer ne beklemişim bebeğimi meğer hasretiyle ne çok kavrulmuşum allahım çok bekletmedi inş bundan sonrası güzel olur teyzoşları tunacım çitosum çatlağım dileğim ve diğer ismi aklıma gelmeyen bütün ii dileklerini bana yollayan tüm hanımlara teşekkürler iyiki varsınız bende sizleri hamiş olarak görmek istiyorum en yakın zmanda ona göre hepinizi bekliyorum beni yalnız bırakmayın sizi çok seviyorum kızlar hoşçakalınnnnn

Ayyy canım yemin ederim gözlerim doldu hemşirenin hamilesiniz demesi of Allahım ya rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah ne olur kendine dikkat et olurmu:kiss: Allaha emanetsin canım

canlarım çok teşekkür ederimmm çitosum duygulu olmak hakkımız ama dime canım .... ve allahım sizede vericek bak görürsün ben şimdi bi duaya başladım allahın izniyle doğana kadar devam edicemm her duamda namazımda sizlerede dua ediyorum inanınkii valla ayırmıyormmm inş sizlerinde melekleri gelicekkk

Canım arkadaşım allah razı olsun ilk öncelikle duandan bizleri eksik etmedigin için cok sagul işallah bizlerde böle güzel haberi paylaşırız emin ol esirkancım sanki kendim hamileymişim gibi cok sevindimm şuann ellerim titriyor yazarken hecandan rabbim sag saglim kucagına almayı nasip etsin tüm anne olmak isteyenlere rabbim gönülden sag salim hayırlı evlatlar nasip etsin banada aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sakın kendini yorma canım bol bol dinlen kocaman öptüm seni

Geri